Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 3 - Bodø VGS

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 3 - Bodø VGS
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 17 september 2019

N-løype (1 km)

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Falk Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering24.05
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering24.36
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering24.28
Tuva Rekkedal MartinussenBodø og Omegn IF Orientering20.59
Vilde Rekkedal MartinussenBodø og Omegn IF Orientering20.54
Astrid PettersenBodø og Omegn IF Orientering19.42
Erlend Dundas ØyesvoldBodø og Omegn IF Orientering9.59

C-løype (1,5 km)

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelia NjållaTverlandet IL13.43
2Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering17.04+3.21
3Athena Filippa HansenBodø og Omegn IF Orientering19.56+6.13
4Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering19.56+6.13
5Tuva MevikBodø og Omegn IF Orientering20.58+7.15
6Tarald UtvikBodø og Omegn IF Orientering25.38+11.55
7Adrian WuotilaBodø og Omegn IF Orientering25.46+12.03
8Eirik Bjørgo HagenBodø og Omegn IF Orientering29.02+15.19
9Magnus Mohus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering32.51+19.08
10Astrid PettersenBodø og Omegn IF Orientering34.23+20.40

A-løype (2,5 km)

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL16.13
2Bjørnar LøvliAsker Skiklubb17.19+1.06
3Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering17.42+1.29
4Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering18.22+2.09
5Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering18.46+2.33
6Line SølbergIL Leik18.51+2.38
7Håvard BergTverlandet IL18.52+2.39
8Elin HögstrandIFK Göteborg18.53+2.40
9Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering19.01+2.48
10Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering19.02+2.49
11Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering19.33+3.20
12Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering19.33+3.20
13Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering19.41+3.28
14Kenneth VikenTverlandet IL20.25+4.12
15Anders KureBodø og Omegn IF Orientering20.26+4.13
16Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering20.57+4.44
17Endre NormannTverlandet IL21.07+4.54
18Frida VoldenKongsberg OL21.21+5.08
19Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering21.25+5.12
20Arne NormannBodø og Omegn IF Orientering21.30+5.17
21Jørgen NjållaTverlandet IL22.07+5.54
22Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering22.16+6.03
23Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering22.29+6.16
24Per HøivaagTverlandet IL23.30+7.17
25Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering24.01+7.48
26Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering25.45+9.32
27Elisabeth RekkedalBodø og Omegn IF Orientering26.46+10.33
28Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering26.57+10.44
29Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering27.52+11.39
30Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering28.19+12.06
31Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering29.07+12.54
32Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering29.31+13.18
33Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering30.38+14.25
34Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering30.43+14.30
35Rita NjållaTverlandet IL33.27+17.14
36Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor