Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 12 - Hopen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 12 - Hopen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 27 august 2019

N-løype (1,5 km)

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Filip Leu BybergBodø og Omegn IF Orientering33.01
Mari Leu BybergBodø og Omegn IF Orientering33.01
Magnus Mohus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering33.01
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering19.13
Emilie KoivunenBodø og Omegn IF Orientering18.40
Tuva MartinussenBodø og Omegn IF Orientering32.43
Vilde MartinussenBodø og Omegn IF Orientering33.01
Astrid PettersenBodø og Omegn IF Orientering18.35
Pernille VasshaugBodø og Omegn IF Orientering15.23

C-løype (2 km)

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering10.39
2Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering11.40+1.01
3Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering15.20+4.41
4Eirik HagenBodø og Omegn IF Orientering15.22+4.43
5Astrid PettersenBodø og Omegn IF Orientering39.13+28.34
6Emilie KoivunenBodø og Omegn IF Orientering39.18+28.39

B-løype (3 km)

3 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering43.1812.44
2Elisabeth RekkedalBodø og Omegn IF Orientering43.31+0.1312.47
3Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering43.54+0.3612.54
4Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering47.55+4.3714.05
5Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering49.19+6.0114.30
6Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering54.59+11.4116.10
7Ingvill BergBodø og Omegn IF Orientering57.25+14.0716.53
8Cato AasenTverlandet IL58.26+15.0817.11
9Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.00.54+17.3617.54
10Richard KringhaugValnesfjord IL1.02.31+19.1318.23
11Sigrid NjållaTverlandet IL1.16.40+33.2222.32
12Rita NjållaTverlandet IL1.17.23+34.0522.45
13Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.20.41+37.2323.43
14Rikard Humlen1.43.57+1.00.3930.34
15Christopher KörberBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
16Geir MoenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

3 600 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering27.587.46
2Benjamin August VikenTverlandet IL28.25+0.277.53
3Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering31.23+3.258.43
4Kenneth VikenTverlandet IL32.11+4.138.56
5Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering33.34+5.369.19
6Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering34.00+6.029.26
7Vebjørn RånesBodø og Omegn IF Orientering35.36+7.389.53
8Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering35.42+7.449.55
9Anders KureBodø og Omegn IF Orientering36.10+8.1210.02
10Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering36.47+8.4910.13
11Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering36.54+8.5610.15
12Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering37.15+9.1710.20
13Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering38.46+10.4810.46
14Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering38.59+11.0110.49
15Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering40.16+12.1811.11
16Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering40.43+12.4511.18
17Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering40.52+12.5411.21
18Silje WästlundNotodden OL41.23+13.2511.29
19Per HøyvågTverlandet IL42.27+14.2911.47
20Lars Fredrik MartinussenSortland OL - Orientering43.47+15.4912.09
21Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering43.56+15.5812.12
22Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering45.30+17.3212.38
23Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering49.58+22.0013.52
24Jørgen NjållaTverlandet IL50.42+22.4414.05
25Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering52.54+24.5614.41
26Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering53.05+25.0714.44
27Rune NjållaTverlandet IL1.02.08+34.1017.15
28Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.12.37+44.3920.10

A-løype (6 km)

5 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering50.289.00
2Elin HögstrandIFK Göteborg59.24+8.5610.36
3Even-Johan KaspersenMo OK1.01.01+10.3310.53
4Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1.02.39+12.1111.11
5Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.07.29+17.0112.03
6Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.07.51+17.2312.06
7Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.08.49+18.2112.17
8Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1.26.14+35.4615.23
9Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor