Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 10 - Vatnlia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 10 - Vatnlia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 13 august 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (var først til å svare)

N-løype (1,5 km)

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering46.39
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering44.45
Astrid PettersenBodø og Omegn IF Orientering44.54

C-løype (2 km)

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ståle HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering33.32
2Rikard Humlen49.58+16.26

B-løype (3 km)

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering52.07
2Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering54.58+2.51
3Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering55.15+3.08
4Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering56.11+4.04
5Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.02.20+10.13
6Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.08.05+15.58
7Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.11.30+19.23
8Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1.14.11+22.04
9Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.42.49+50.42
10Tereza Bohacova1.53.10+1.01.03
11Regula HösliBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering51.07
2Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering55.42+4.35
3Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering59.29+8.22
4Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.00.32+9.25
5Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering1.01.01+9.54
6Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.02.34+11.27
7Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering1.05.52+14.45
8Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering1.06.16+15.09
9Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering1.08.45+17.38
10Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering1.25.13+34.06
11Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.29.36+38.29

A-løype (6 km)

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matej Bohac1.02.21
2Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.02.47+0.26
3Elin HögstrandIFK Göteborg1.08.14+5.53
4Håvard Olai SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.12.37+10.16
5Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.14.59+12.38
6Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering1.16.40+14.19
7Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1.25.41+23.20
8Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.29.24+27.03
9Arild PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.57.39+55.18
10Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.59.57+57.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor