Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 9 - Festvåg

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 9 - Festvåg
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 6 august 2019

N-løype (1,5 km)

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Falk Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering43.4231.12
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering43.4531.15
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering43.4231.12

C-løype (2 km)

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvill BergBodø og Omegn IF Orientering27.0714.16

B-løype (3 km)

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling PedersenIL Siso43.2914.29
2Ingvill BergBodø og Omegn IF Orientering58.32+15.0319.30
3Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1.01.20+17.5120.26
4Asbjørn PedersenIL Siso1.05.18+21.4921.46
5Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.09.50+26.2123.16
6Tereza Bohaciva1.10.21+26.5223.27
7Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.10.36+27.0723.32
8Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.11.09+27.4023.43
9Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.17.02+33.3325.40
10Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.19.52+36.2326.37
11Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.36.26+52.5732.08
12Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Rånes54.3013.37
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering54.52+0.2213.43
3Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering1.14.29+19.5918.37
4Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.20.21+25.5120.05
5Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.26.56+32.2621.44
6Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (6 km)

6 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.04.0510.30
2Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1.08.49+4.4411.16
3Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.09.10+5.0511.20
4Matej Bohac1.11.34+7.2911.43
5Jørn K RemloIL Siso1.23.15+19.1013.38
6Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.43.30+39.2516.58
7Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor