Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbud
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 25 august 2019

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Selma Aure SkogedalDirekte C (7)32.18

Asker Skiklubb

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Torstein KvaaleDirekte A (31)57.58+21.12
15Marit IsachsenDirekte A (31)58.39+21.53
Aleksander AndenæsN-åpen (33)fullført
Amalie BirkelundN-åpen (33)fullført
Aurora Sommerfelt FlodenN-åpen (33)fullført
Vilde Gotaas HavikN-åpen (33)fullført
Eivind KjernsmoN-åpen (33)fullført
Synne KjernsmoN-åpen (33)fullført
Trym Fuglseth OlsenN-åpen (33)fullført
Amelie TørvoltN-åpen (33)fullført
Emma Hølås MortensenD 9-10 (5)24.16
Pernille Hølås MortensenD 9-10 (5)24.22
Helene Hellerud ØpstadD 9-10 (5)22.19
Kirsten VaajeDirekte C (7)diskvalifisert
Tore VaajeDirekte B (25)diskvalifisert
Kristine AndenæsDirekte C (7)ikke startet
Julie Hellerud ØpstadN-åpen (33)ikke startet

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Yngvar ChristiansenDirekte A (31)51.52+15.06
Håkon Fenne IngierdN-åpen (33)fullført

DIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Malin Arnesen GrønliN-åpen (33)fullført

EBOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Barry SpeakeDirekte B (25)49.33+21.27

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Gjermund RørenDirekte A (31)43.20+6.34

Fossum IF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bassen MikkelsenDirekte A (31)36.46
7Bente Kristin HopsnesDirekte B (25)36.30+8.24
8Sebastian WettergreenDirekte B (25)37.38+9.32
9Pål SommerheinDirekte A (31)48.11+11.25
9Magnus Rørlien JevanordDirekte B (25)37.41+9.35
20Hildegunn GrønsethDirekte B (25)59.26+31.20
26Anne Berit RørlienDirekte A (31)1.39.00+1.02.14
Isabelle HopsnesN-åpen (33)fullført
Bent Sande KvermeDirekte A (31)diskvalifisert

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kristian KjerkreitDirekte C (7)37.24+5.06
3Ingrid KjerkreitDirekte C (7)37.27+5.09
19Inger-Johanne RyghDirekte B (25)58.35+30.29
Karoline Marie RyghN-åpen (33)fullført
Emma Johanne RyghD 9-10 (5)21.57
Alf Hattestad KristensenH 9-10 (3)21.08

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vidar BerteigDirekte B (25)28.06
17Sharon BroadwellDirekte B (25)53.39+25.33
Audrun UtskarpenDirekte A (31)diskvalifisert

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Håkon Juell LarsenH 9-10 (3)23.15

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Kjell StenstadvoldDirekte B (25)38.48+10.42

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Tellef Juell LarsenDirekte A (31)53.03+16.17

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Milda ØhlckersDirekte A (31)1.00.12+23.26

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Jens Nandrup NielsenDirekte B (25)37.51+9.45
14Sindre ValsgårdDirekte B (25)46.10+18.04

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Bjørn Sverre GulheimDirekte B (25)40.10+12.04
19Jon MøretrøDirekte A (31)1.05.24+28.38

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ludvig Balchen LudvigsenN-åpen (33)fullført

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ola Bråten BergeN-åpen (33)fullført

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Ingjerd MyhreDirekte A (31)54.01+17.15
27Torgeir BrandalDirekte A (31)1.44.00+1.07.14

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Odd GunnbjørnsenDirekte C (7)1.27.06+54.48
18Steinar RuudDirekte B (25)57.12+29.06

Kvikne IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8John Kasper SvergjaDirekte A (31)45.22+8.36

Lillomarka OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lene ColquhounDirekte A (31)37.55+1.09
3Elena GrandDirekte B (25)33.23+5.17
12Ingrid BlindheimDirekte A (31)53.50+17.04
24Steinar HansenDirekte A (31)1.22.56+46.10
Aurora SpeakeN-åpen (33)fullført
Stian LillegårdDirekte C (7)ikke startet

Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Theoline RedalenN-åpen (33)fullført

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Peter KlavenessDirekte B (25)30.33+2.27

Nydalens SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Halvor SaunesDirekte A (31)38.14+1.28
5Gard LindsethDirekte A (31)43.33+6.47
6Elisabeth IngvaldsenDirekte A (31)43.39+6.53
17Mons LøvfaldDirekte A (31)1.01.41+24.55
25Solveig BerganDirekte A (31)1.36.35+59.49
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (33)fullført

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Anne Marthe PensgaardDirekte B (25)1.54.38+1.26.32

OK Moss

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Roy GjerdingDirekte B (25)36.09+8.03
Mira LundsrudN-åpen (33)fullført
Eline PedersenN-åpen (33)fullført
Mia PedersenN-åpen (33)fullført
Marion Lie RedalenN-åpen (33)fullført
Tuva LundsrudD 9-10 (5)18.09

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
28LIsa AnnersandDirekte A (31)2.04.32+1.27.46

Oppsal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Wiona SkaugDirekte C (7)43.12+10.54
5Hege Røsvold SkaugDirekte C (7)48.27+16.09
21Haakon KnudsenDirekte A (31)1.09.47+33.01
Alfred NikolaisenN-åpen (33)fullført
Elin KallesonDirekte A (31)diskvalifisert
Ingrid HolmDirekte B (25)diskvalifisert

POL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Kjersti WestinDirekte A (31)1.05.21+28.35

Privat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jakob Anmarkrud N-åpen (33)fullført
Silje GotaasN-åpen (33)fullført

Raumar Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Kenneth EikDirekte B (25)34.15+6.09

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Frode LøsetDirekte A (31)1.08.40+31.54

Røyken OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Sofia FermDirekte B (25)33.32+5.26
11Marius StrandseterDirekte B (25)37.56+9.50
15Marianne StrandseterDirekte B (25)46.33+18.27
Oskar FermN-åpen (33)fullført
Mina KeilholzN-åpen (33)fullført
Tiril RekaaN-åpen (33)fullført
Vemund SkunckeN-åpen (33)fullført
Inger SchibstedDirekte B (25)diskvalifisert
Tone SkramDirekte B (25)diskvalifisert

Trøsken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tora Marie KjerkreitN-åpen (33)fullført

Trøsken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Magnus OliversenDirekte A (31)44.45+7.59

Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anton SagbergN-åpen (33)fullført

Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Aksel SagbergN-åpen (33)fullført

Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sofie Borge PinnockN-åpen (33)fullført

Tyrving IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Morten KongsbergDirekte A (31)1.13.16+36.30
23Markus Knapp KongsbergDirekte A (31)1.14.18+37.32
Herman Finstad LandH 9-10 (3)23.18
Sindre Nikolai HolmboeH 9-10 (3)ikke startet

Varteig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anna Elisabeth Pontes ÅrbuN-åpen (33)fullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor