Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 4
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 6 juni 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-20 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-20 | D -10 | H -10 | D 15-20B | H 15-20B

Byåsen IL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid Wollan BenumD 11-12 (9)23.42
1Vegard SundalH 11-12N (3)15.50
1Marie Wollan BenumD 13-14 (12)29.37
1Ingrid Elvestad GabrielsenD 11-12N (5)15.35
1Nora HafsmoD 13-16N (1)27.56
1Birk Ulsaker HøveH 13-16N (1)15.30
2Maren VikenD 17-20 (4)1.13.04+22.45
2Sindre TrønsdalH 13-16C (2)38.10+3.44
3Jørgen AuneH 13-14 (17)39.01+12.15
3Andrine VikenD 17-20 (4)1.14.45+24.26
4Erlend AuneH 15-16 (12)53.37+8.10
4Dagfinn StenvikH 11-12 (10)32.06+13.46
5Aslak MoxnessH 13-14 (17)41.12+14.26
6Vebjørn Bergh-HansenH 13-14 (17)41.14+14.28
7Sander M JensenH 13-14 (17)41.37+14.51
7Johannes StordalH 11-12 (10)38.56+20.36
9Herman Bruchmüller SundtH 13-14 (17)44.16+17.30
10Åsa BullD 13-14 (12)50.44+21.07
10Kasper LodgaardH 13-14 (17)46.55+20.09
11Ådne StordalH 13-14 (17)47.19+20.33
14Aksel VikenH 13-14 (17)55.04+28.18
Olav MoxnessH -10 (8)16.57
Sondre StensethH -10 (8)17.09
Mathias Tvete MartinsenH -10 (8)34.01
Inga MoxnessN-åpen (27)fullført
Henrik Bruchmüller SundtN-åpen (27)fullført
Malin Nordgård LeirenD 13-14 (12)diskvalifisert
Sindre Uthus GuldsethH -10 (8)diskvalifisert
Torvin Bergh-HansenH -10 (8)diskvalifisert
Ivar FlatvadH 13-14 (17)diskvalifisert
Johanna Thørring KrogstadD 13-16N (1)ikke startet
Solveig SæternesD 17-20 (4)ikke startet
Imre Overgård FremstadH 13-14 (17)ikke startet
Håkon SæternesH 17-20 (4)ikke startet
Kristian Wollan BenumH -10 (8)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor