Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 4
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 6 juni 2019

Byåsen IL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid Wollan BenumD 11-12 (9)23.42
1Vegard SundalH 11-12N (3)15.50
1Marie Wollan BenumD 13-14 (12)29.37
1Ingrid Elvestad GabrielsenD 11-12N (5)15.35
1Nora HafsmoD 13-16N (1)27.56
1Birk Ulsaker HøveH 13-16N (1)15.30
2Maren VikenD 17-20 (4)1.13.04+22.45
2Sindre TrønsdalH 13-16C (2)38.10+3.44
3Jørgen AuneH 13-14 (17)39.01+12.15
3Andrine VikenD 17-20 (4)1.14.45+24.26
4Erlend AuneH 15-16 (12)53.37+8.10
4Dagfinn StenvikH 11-12 (10)32.06+13.46
5Aslak MoxnessH 13-14 (17)41.12+14.26
6Vebjørn Bergh-HansenH 13-14 (17)41.14+14.28
7Sander M JensenH 13-14 (17)41.37+14.51
7Johannes StordalH 11-12 (10)38.56+20.36
9Herman Bruchmüller SundtH 13-14 (17)44.16+17.30
10Åsa BullD 13-14 (12)50.44+21.07
10Kasper LodgaardH 13-14 (17)46.55+20.09
11Ådne StordalH 13-14 (17)47.19+20.33
14Aksel VikenH 13-14 (17)55.04+28.18
Olav MoxnessH -10 (8)16.57
Sondre StensethH -10 (8)17.09
Mathias Tvete MartinsenH -10 (8)34.01
Inga MoxnessN-åpen (27)fullført
Henrik Bruchmüller SundtN-åpen (27)fullført
Malin Nordgård LeirenD 13-14 (12)diskvalifisert
Sindre Uthus GuldsethH -10 (8)diskvalifisert
Torvin Bergh-HansenH -10 (8)diskvalifisert
Ivar FlatvadH 13-14 (17)diskvalifisert
Johanna Thørring KrogstadD 13-16N (1)ikke startet
Solveig SæternesD 17-20 (4)ikke startet
Imre Overgård FremstadH 13-14 (17)ikke startet
Håkon SæternesH 17-20 (4)ikke startet
Kristian Wollan BenumH -10 (8)ikke startet

Freidig

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mathea Spets StorhovD 15-16 (6)42.36
1Iver Dalsaune ThunH 15-16 (12)45.27
1Tale Tannvik SkeiD 17-20 (4)50.19
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (17)26.46
2Mari EidsmoD 15-16 (6)46.34+3.58
2Una KittilsenD 13-14 (12)31.37+2.00
2Emil GrønliH 15-16 (12)51.54+6.27
2Vegard Lereim StorliH 13-14 (17)38.37+11.51
2Brage AsplemH 17-20 (4)1.18.14+1.54
3Vilde Talgø-KristiansenD 15-16 (6)50.39+8.03
3Vetle Grønvik EkraH 15-16 (12)52.10+6.43
4Tora KittilsenD 13-14 (12)35.50+6.13
4Tristan HalvorsenH 13-14 (17)40.39+13.53
4Annika Lund EikremD 11-12 (9)29.56+6.14
4Ane Malene KolstadD 15-16 (6)53.41+11.05
5Marita AskeD 13-14 (12)42.44+13.07
5Silje Marie NissenD 15-16 (6)1.10.46+28.10
6Emil Reinertsen LeroyerH 15-16 (12)59.59+14.32
6Emil Aleksander NolteH 11-12 (10)33.33+15.13
6Maria Strømdal WikD 13-14 (12)43.58+14.21
7Maja Sæterhaug KnudsenD 11-12 (9)39.51+16.09
7Solveig Louise NissenD 13-14 (12)44.52+15.15
8Nora HalvorsenD 13-14 (12)47.35+17.58
8Alf Petter LynumH 13-14 (17)42.59+16.13
9Ine Bohnhorst TegdanD 13-14 (12)48.53+19.16
10Sverre HellevikH 15-16 (12)1.38.17+52.50
12Hallvard HellevikH 13-14 (17)49.42+22.56
13Ludvik Storler SnøfuglH 13-14 (17)51.06+24.20
Eira Forsbak AsplemD -10 (3)24.42
Eva AmundsenD -10 (3)24.11
Erlend GrønliH -10 (8)16.22
Linus Fossum MalmringN-åpen (27)fullført
Kristian Stokke SelnesN-åpen (27)fullført
Irene Storler SnøfuglN-åpen (27)fullført
Marit Storler SnøfuglN-åpen (27)fullført
Sanna Dalsaune ThunN-åpen (27)fullført
Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (12)diskvalifisert
Anna Aurora NolteD 15-16 (6)diskvalifisert
Olise HammerD 11-12 (9)ikke startet
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenD 15-16 (6)ikke startet
Oliver Vatterholm JernbergH 11-12 (10)ikke startet
Mathias Enebak IversenH 15-20Bikke startet
Clara LeroyerN-åpen (27)ikke startet

Malvik IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Sivert AalmoH 11-12 (10)48.37+30.17
10Jens Anton AndresenH 11-12 (10)1.06.52+48.32
Magnus AalmoN-åpen (27)fullført
Ole Einar AndresenN-åpen (27)fullført
Sofia Laura AndresenN-åpen (27)fullført

Melhus IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Sunniva Preisig MotrøD 11-12 (9)1.08.27+44.45

Nidarøst OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Hedda SæbøD 11-12 (9)29.50+6.08
3Eivind Søberg MjaalandH 11-12N (3)21.21+5.31
4Siri JutfeltD 11-12N (5)22.18+6.43
4Hanne Helmine RogstadD 17-20 (4)1.18.42+28.23
7Tord RomundstadH 15-16 (12)1.05.29+20.02
15Ruben Aune BenjaminsenH 13-14 (17)59.36+32.50
Ragne Fougner NordhagenD -10 (3)28.25
Amund DenstadN-åpen (27)fullført
Åsne DenstadN-åpen (27)fullført
Anton Bostad HerailN-åpen (27)fullført
Paul KampferN-åpen (27)fullført
Valentin KampferN-åpen (27)fullført
Adam Manstad-HulaasN-åpen (27)fullført
Aron Manstad-HulaasN-åpen (27)fullført
Liv Ingrid Søberg MjaalandN-åpen (27)fullført
Tobias Vesteraas ThaulowN-åpen (27)fullført
Hans Henrik Vesteraas ThaulowN-åpen (27)fullført
Johan Alert Vesteraas ThaulowN-åpen (27)fullført
Johannes LangaasH 17-20 (4)diskvalifisert

OL Trollelg

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anders Berge MjølhusH 11-12 (10)18.20
1Anna Heksem LeraandD 13-16C (1)36.52
2William KottumH 11-12N (3)16.16+0.26
3Mathias Årbogen DahlH 11-12 (10)30.04+11.44
3Sigrid HaugskottD 13-14 (12)35.31+5.54
5Louise Hals StensrudD 11-12 (9)30.24+6.42
5Emil Braa HolmH 11-12 (10)32.41+14.21
8Vegard Mosbakk FjeldstadH 15-16 (12)1.13.09+27.42
Fredrik Hals StensrudH -10 (8)24.32
Liv Hagen LiasjøN-åpen (27)fullført
Samuel Knudsen OlavsbyeN-åpen (27)fullført
Emil Alstad SvestadN-åpen (27)fullført
Stina GåsøD 11-12 (9)ikke startet
Mia Rieck HammernesN-åpen (27)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Even Wikdahl BjørgumH 13-16C (2)34.26
11Ane SkulbørstadD 13-14 (12)54.49+25.12
Petter SkulbørstadH -10 (8)19.57

Wing OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gabriel CallananH 17-20 (4)1.16.20
2Martin MelhuusH 11-12 (10)28.53+10.33
2Ingeborg KolstadD 11-12 (9)28.54+5.12
2Inga Saur ThorinD 11-12N (5)16.00+0.25
3Mari UlebergD 11-12N (5)16.16+0.41
5August Hopstad NykvistH 15-16 (12)55.55+10.28
5Sofie Denstad EilertsenD 11-12N (5)23.54+8.19
6Anna Emilie LonaD 11-12 (9)35.48+12.06
8Agnes Wullum-VestadD 11-12 (9)42.36+18.54
9Odin Bang LukassenH 11-12 (10)48.58+30.38
9Magne GuttvikH 15-16 (12)1.24.57+39.30
16Sofus H LindH 13-14 (17)1.22.59+56.13
Mirja MohusN-åpen (27)fullført
Sindre MohusN-åpen (27)fullført
Sigurd UtneN-åpen (27)fullført
Petter Andreas LonaH 15-16 (12)diskvalifisert
Nikolai RenolenH 17-20 (4)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor