Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 4
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 6 juni 2019

N-åpen

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Magnus AalmoMalvik ILfullført
Ole Einar AndresenMalvik ILfullført
Sofia Laura AndresenMalvik ILfullført
Amund DenstadNidarøst OKfullført
Åsne DenstadNidarøst OKfullført
Anton Bostad HerailNidarøst OKfullført
Paul KampferNidarøst OKfullført
Valentin KampferNidarøst OKfullført
Liv Hagen LiasjøOL Trollelgfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Adam Manstad-HulaasNidarøst OKfullført
Aron Manstad-HulaasNidarøst OKfullført
Mirja MohusWing OKfullført
Sindre MohusWing OKfullført
Inga MoxnessByåsen ILfullført
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelgfullført
Kristian Stokke SelnesFreidigfullført
Irene Storler SnøfuglFreidigfullført
Marit Storler SnøfuglFreidigfullført
Henrik Bruchmüller SundtByåsen ILfullført
Emil Alstad SvestadOL Trollelgfullført
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OKfullført
Tobias Vesteraas ThaulowNidarøst OKfullført
Sanna Dalsaune ThunFreidigfullført
Sigurd UtneWing OKfullført
Hans Henrik Vesteraas ThaulowNidarøst OKfullført
Johan Alert Vesteraas ThaulowNidarøst OKfullført
Mia Rieck HammernesOL Trollelgikke startet
Clara LeroyerFreidigikke startet

D 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL23.42
2Ingeborg KolstadWing OK28.54+5.12
3Hedda SæbøNidarøst OK29.50+6.08
4Annika Lund EikremFreidig29.56+6.14
5Louise Hals StensrudOL Trollelg30.24+6.42
6Anna Emilie LonaWing OK35.48+12.06
7Maja Sæterhaug KnudsenFreidig39.51+16.09
8Agnes Wullum-VestadWing OK42.36+18.54
9Sunniva Preisig MotrøMelhus IL1.08.27+44.45
Stina GåsøOL Trollelgikke startet
Olise HammerFreidigikke startet

D 11-12N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Elvestad GabrielsenByåsen IL15.35
2Inga Saur ThorinWing OK16.00+0.25
3Mari UlebergWing OK16.16+0.41
4Siri JutfeltNidarøst OK22.18+6.43
5Sofie Denstad EilertsenWing OK23.54+8.19

D 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Wollan BenumByåsen IL29.37
2Una KittilsenFreidig31.37+2.00
3Sigrid HaugskottOL Trollelg35.31+5.54
4Tora KittilsenFreidig35.50+6.13
5Marita AskeFreidig42.44+13.07
6Maria Strømdal WikFreidig43.58+14.21
7Solveig Louise NissenFreidig44.52+15.15
8Nora HalvorsenFreidig47.35+17.58
9Ine Bohnhorst TegdanFreidig48.53+19.16
10Åsa BullByåsen IL50.44+21.07
11Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering54.49+25.12
Malin Nordgård LeirenByåsen ILdiskvalifisert

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Heksem LeraandOL Trollelg36.52

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora HafsmoByåsen IL27.56
Johanna Thørring KrogstadByåsen ILikke startet

D 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig42.36
2Mari EidsmoFreidig46.34+3.58
3Vilde Talgø-KristiansenFreidig50.39+8.03
4Ane Malene KolstadFreidig53.41+11.05
5Silje Marie NissenFreidig1.10.46+28.10
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidigikke startet

D 17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tale Tannvik SkeiFreidig50.19
2Maren VikenByåsen IL1.13.04+22.45
3Andrine VikenByåsen IL1.14.45+24.26
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.18.42+28.23
Solveig SæternesByåsen ILikke startet

H 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Berge MjølhusOL Trollelg18.20
2Martin MelhuusWing OK28.53+10.33
3Mathias Årbogen DahlOL Trollelg30.04+11.44
4Dagfinn StenvikByåsen IL32.06+13.46
5Emil Braa HolmOL Trollelg32.41+14.21
6Emil Aleksander NolteFreidig33.33+15.13
7Johannes StordalByåsen IL38.56+20.36
8Sivert AalmoMalvik IL48.37+30.17
9Odin Bang LukassenWing OK48.58+30.38
10Jens Anton AndresenMalvik IL1.06.52+48.32
Oliver Vatterholm JernbergFreidigikke startet

H 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard SundalByåsen IL15.50
2William KottumOL Trollelg16.16+0.26
3Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK21.21+5.31

H 13-14

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig26.46
2Vegard Lereim StorliFreidig38.37+11.51
3Jørgen AuneByåsen IL39.01+12.15
4Tristan HalvorsenFreidig40.39+13.53
5Aslak MoxnessByåsen IL41.12+14.26
6Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL41.14+14.28
7Sander M JensenByåsen IL41.37+14.51
8Alf Petter LynumFreidig42.59+16.13
9Herman Bruchmüller SundtByåsen IL44.16+17.30
10Kasper LodgaardByåsen IL46.55+20.09
11Ådne StordalByåsen IL47.19+20.33
12Hallvard HellevikFreidig49.42+22.56
13Ludvik Storler SnøfuglFreidig51.06+24.20
14Aksel VikenByåsen IL55.04+28.18
15Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK59.36+32.50
16Sofus H LindWing OK1.22.59+56.13
Ivar FlatvadByåsen ILdiskvalifisert
Imre Overgård FremstadByåsen ILikke startet

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering34.26
2Sindre TrønsdalByåsen IL38.10+3.44

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Ulsaker HøveByåsen IL15.30

H 15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iver Dalsaune ThunFreidig45.27
2Emil GrønliFreidig51.54+6.27
3Vetle Grønvik EkraFreidig52.10+6.43
4Erlend AuneByåsen IL53.37+8.10
5August Hopstad NykvistWing OK55.55+10.28
6Emil Reinertsen LeroyerFreidig59.59+14.32
7Tord RomundstadNidarøst OK1.05.29+20.02
8Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg1.13.09+27.42
9Magne GuttvikWing OK1.24.57+39.30
10Sverre HellevikFreidig1.38.17+52.50
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigdiskvalifisert
Petter Andreas LonaWing OKdiskvalifisert

H 17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gabriel CallananWing OK1.16.20
2Brage AsplemFreidig1.18.14+1.54
Johannes LangaasNidarøst OKdiskvalifisert
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert
Håkon SæternesByåsen ILikke startet

D -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eira Forsbak AsplemFreidig24.42
Eva AmundsenFreidig24.11
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK28.25

H -10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg24.32
Olav MoxnessByåsen IL16.57
Erlend GrønliFreidig16.22
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19.57
Sondre StensethByåsen IL17.09
Mathias Tvete MartinsenByåsen IL34.01
Sindre Uthus GuldsethByåsen ILdiskvalifisert
Torvin Bergh-HansenByåsen ILdiskvalifisert
Kristian Wollan BenumByåsen ILikke startet

H 15-20B

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mathias Enebak IversenFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor