Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtassløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtassløp 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: mandag 13 mai 2019

Fossum IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Vilde HøyerJenter N-løype (lett) (19)21.0710.33
0Jenny LacknerJenter N-løype (lett) (19)22.3211.16
0Ingvild Vie SollieJenter N-løype (lett) (19)24.2012.10
0Martin Baksaas GjetøyGutter N-løype (lett) (13)31.1515.37
0Henrik DuvaasGutter N-løype (lett) (13)27.1013.35
0Thomas Kaggerud HellandGutter N-løype (lett) (13)20.0310.01
0Sindre Klausen VegganGutter N-løype (lett) (13)19.339.46
0Sixten Magnus SchybergsonGutter N-løype (lett) (13)38.3819.19
0Mats Gervin SolumGutter N-løype (lett) (13)20.0310.01
0Charlotte HopsnesJenter C-løype (9)29.0611.38
0Mille KrohnJenter C-løype (9)31.4312.41
0Jakob Weider EgnerGutter C-løype (9)37.5215.08
0Erlend SommerheinGutter C-løype (9)16.086.27
Marius Vikingsen NerhusGutter N-løype (lett) (13)utenfor konkurranse
Age KristvikGutter C-løype (9)utenfor konkurranse
Henrik Mikkelsen ForosGutter C-løype (9)utenfor konkurranse
Isak Jakob OstherGutter C-løype (9)utenfor konkurranse
Tinius DybwadGutter N-løype (lett) (13)ikke startet
Håkon HagelundGutter N-løype (lett) (13)ikke startet

Heming Orientering

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Tuva Aas-JakobsenJenter N-løype (lett) (19)50.5725.28
0Elise Marie S. BullJenter N-løype (lett) (19)30.5615.28
0Valeria ChristiansenJenter N-løype (lett) (19)31.1515.37
0Stella EngelvoornJenter N-løype (lett) (19)26.1613.08
0Henny GrimsgaardJenter N-løype (lett) (19)31.1315.36
0Hjalmar GrimsgaardJenter N-løype (lett) (19)24.4012.20
0Selma Broo GunnesJenter N-løype (lett) (19)20.5210.26
0Guro Helland BayJenter N-løype (lett) (19)28.0714.03
0Eira Heesch HolmenJenter N-løype (lett) (19)28.3614.18
0Ingrid KjerkreitJenter N-løype (lett) (19)15.227.41
0Linnea Møinchen-BerstadJenter N-løype (lett) (19)31.1415.37
0Tiri E. Rasch-HalvorsenJenter N-løype (lett) (19)34.0117.00
0Solveig Lillerud SlagsvoldJenter N-løype (lett) (19)26.4713.23
0Cornelia SundeJenter N-løype (lett) (19)31.3015.45
0Bror Birkeland SveenGutter N-løype (lett) (13)34.3017.15
0David EngelvoornGutter N-løype (lett) (13)24.3612.18
0Oliver GjethammerGutter N-løype (lett) (13)26.1613.08
0Alf Hattestad KristensenGutter N-løype (lett) (13)23.0611.33
0Jørgen ReuschGutter N-løype (lett) (13)52.5126.25
0Jens Peder Lillerud SlagsvoldGutter N-løype (lett) (13)25.4612.53
0Petter ØstlieGutter N-løype (lett) (13)15.317.45
0Silja BerstadJenter C-løype (9)39.0115.36
0Kajsa Harstad ArntsenJenter C-løype (9)30.0612.02
0Henni Hattestad KristensenJenter C-løype (9)27.4711.06
0Astrid ReuschJenter C-løype (9)26.1910.31
0Caroline SlungaardJenter C-løype (9)38.1015.16
0Otto Figenschou PiraGutter C-løype (9)26.1210.28
0Aksel Victor SanchesGutter C-løype (9)26.2510.34
0Hans Wilhelm ThommessenGutter C-løype (9)32.5713.10
Elin BråtenJenter N-løype (lett) (19)utenfor konkurranse
Marie Fosser KildalJenter N-løype (lett) (19)utenfor konkurranse
Tirill GivingJenter N-løype (lett) (19)utenfor konkurranse
Nora Kvernmo GrønsethJenter N-løype (lett) (19)utenfor konkurranse
Elisabeth Mo SolheimJenter N-løype (lett) (19)utenfor konkurranse
Erik Mo SolheimJenter N-løype (lett) (19)utenfor konkurranse
Sine WallbergJenter N-løype (lett) (19)utenfor konkurranse
Emrik Heesch HolmenGutter N-løype (lett) (13)utenfor konkurranse
William IrvineGutter N-løype (lett) (13)utenfor konkurranse
Victor Strand MohnGutter N-løype (lett) (13)utenfor konkurranse
Ellen BraadleJenter C-løype (9)utenfor konkurranse
Hannah BraadlieJenter C-løype (9)utenfor konkurranse
Ingrid JebsenJenter C-løype (9)utenfor konkurranse
Victoria LøvenskjoldJenter C-løype (9)utenfor konkurranse
Fritjof BraadlieGutter C-løype (9)utenfor konkurranse
Edvard W. ThorvikGutter C-løype (9)utenfor konkurranse
Frode WallbergGutter C-løype (9)utenfor konkurranse
Henrik Westrum KarlsenGutter C-løype (9)utenfor konkurranse
Martin Amlie BrennaGutter N-løype (lett) (13)ikke startet
Victoria Grave MeyerJenter N-løype (lett) (19)ikke startet
Emrik Heesch HolmenGutter N-løype (lett) (13)ikke startet
Victor Strand MohnGutter N-løype (lett) (13)ikke startet
Sigve RognehaugGutter N-løype (lett) (13)ikke startet

IL Heming

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ellinor ThommessenJenter N-løype (lett) (19)24.4712.23

IL Koll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Liv Bryhni OpsethJenter N-løype (lett) (19)38.3219.16
0Karl Oraug RyghGutter C-løype (9)21.288.35
Erlend Bråten BergeGutter N-løype (lett) (13)utenfor konkurranse
Ola Bråten BergeGutter N-løype (lett) (13)utenfor konkurranse
Ole Jacob MyklebustGutter N-løype (lett) (13)utenfor konkurranse
Ove Tvete InngjerdingenGutter N-løype (lett) (13)utenfor konkurranse

Nydalens SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Josefine Oraug RyghJenter C-løype (9)23.359.26
0Clara WeiszJenter C-løype (9)47.2318.57
0Birk Bosrup Kvalbein BlyverketGutter C-løype (9)31.3412.37
0Birk Falch MildeGutter C-løype (9)27.1310.53
0Rasmus MjøsundGutter C-løype (9)21.408.40
Selja Boldinch DepernardJenter N-løype (lett) (19)utenfor konkurranse
August BrulandGutter C-løype (9)utenfor konkurranse
Max MacKenzieGutter C-løype (9)utenfor konkurranse
Henrik HasleGutter N-løype (lett) (13)ikke startet
Emil SkaugGutter C-løype (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor