Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstløpet med finale MOT TV 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstløpet med finale MOT TV 2019
Arrangørorganisasjon: Botne SK
Dato: søndag 27 oktober 2019

N-åpen

1 680 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus Aakre-LarsenAndebu ILfullført
Amilie Enger-AndersenBotne SKfullført
Endre Sagerøy FossBotne SKfullført
Iver Sagerøy FossBotne SKfullført
Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidifullført
John Erland MidtbøBotne SKfullført
Svend Håkon MidtbøBotne SKfullført
Aurora MæhlumshagenBotne SKfullført
Maren Sofie SandOK Skeidifullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Eskil Eine ThuneBotne SKfullført
Didrik TorgersenBotne SKfullført
Matilde Zell TorgersenBotne SKfullført
Nilas Enger-AndersenBotne SKikke startet

D 9-10

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27.1114.27
Vigdis SigurdsdottirStokke ILikke startet

D 11-12

2 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK24.4910.36
2Cathrine SognNotodden OL25.39+0.5010.57
3Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL35.04+10.1514.59
Daniella GjoneSandefjord OKikke startet

D 13-14

4 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne SandvenNotodden OL40.299.50
2Maren Sofie FremstadLarvik OK57.42+17.1314.02
3Pernille ZagarLarvik OK59.27+18.5814.27
4Iril RingheimLarvik OK59.33+19.0414.29
5Annika van RaaijHedrum OL1.00.04+19.3514.36
6Vilde Aakre LeistadSkien OK1.00.07+19.3814.37
7Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL1.12.13+31.4417.34

D 13-16N

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK27.3814.41

D 15-16

5 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL46.298.56
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn51.03+4.349.49
3Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL57.19+10.5011.01
4Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL1.00.41+14.1211.40
5Emma EngehultNotodden OL1.04.00+17.3112.18
6Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.09.50+23.2113.25
7Ingrid MobråthenBotne SK1.12.14+25.4513.53
8Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.24.15+37.4616.12
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnbrutt

D 17-B

4 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry AakreSkien OK51.3212.32
2Katrine SkyrudAsker SK58.47+7.1514.18
3Kristine Sparre KnudsenStokke IL1.01.24+9.5214.56
4Mie ZagarLarvik OK1.13.32+22.0017.53
5Sigrun GjoneSandefjord OK1.14.46+23.1418.11
6Katrine van RaaijHedrum OL1.15.00+23.2818.14
7Anikken Gjein DybvikStokke IL1.21.55+30.2319.55
Mia EngehultNotodden OLdiskvalifisert
Siv WiersdalenPorsgrunn OLikke startet

D 17-C

2 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth WindvikSandefjord OK42.2418.07
2Elisabeth RødAndebu IL45.14+2.5019.19
3Hanne VilkeStokke IL45.54+3.3019.36

D 17-N

1 880 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hilde Ekeberg FliidSkien OKikke startet

D 21-

5 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe GløersenBækkelagets SK58.3710.47

D 45-

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK53.0610.12
2Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1.19.27+26.2115.16
Sara MathisenPorsgrunn OLikke startet

D 50-

3 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Løver ThonModum OL38.2912.06
2Kristin SandvenNotodden OL43.18+4.4913.36
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL50.42+12.1315.56
4Astrid BrevikStokke IL51.51+13.2216.18

D 55-

3 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK45.0614.10

D 60-

3 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete B. HoviSkien OK45.0514.10
2Tove DamgaardOL Trollo54.10+9.0517.02
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn56.20+11.1517.42

D 70-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL52.4522.56

D 75-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL44.3819.24

H 9-10

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK22.1611.50
Alexander DybvikStokke IL16.468.55
Preben H. FagerliBotne SK18.269.48

H 11-12

2 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL18.097.45
2Sindre FurlandSandefjord OK23.08+4.599.53
3Jens G. DybvikStokke IL23.49+5.4010.10
4Rasmus EngehultNotodden OL27.21+9.1211.41
5Marcus WindvikSandefjord OK41.05+22.5617.33
6Elias Enger-AndersenBotne SK46.36+28.2719.54
7Ole Magnus  StoremyrIL Hauken51.18+33.0921.55

H 13-14

4 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK36.048.46
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn40.17+4.139.48
3Henrik Repstad StoremyrIL Hauken46.03+9.5911.12
4Gaute NysæterSkien OK49.21+13.1712.00
5Niclas GunnerødStokke IL53.43+17.3913.04
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn56.00+19.5613.37
7Kristian Ekeberg FliidSkien OK57.57+21.5314.05
Martin DybvikStokke ILdiskvalifisert

H 15-16

5 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneSandefjord OK53.279.50
2Henrik Kaupang LyeLarvik OK56.25+2.5810.23
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL57.30+4.0310.35
4Hallgeir BrevikStokke IL1.27.45+34.1816.09
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLikke startet

H 17-B

4 110 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL47.1611.30
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL52.46+5.3012.50
3Kenneth DybvikStokke IL1.14.16+27.0018.04
4Anders WindvikSandefjord OK1.16.04+28.4818.30
5Torstein LyeLarvik OK1.17.45+30.2918.55
6Brede Ekeberg FliidSkien OK1.23.47+36.3120.23
Knut GjoneSandefjord OKikke startet

H 17-C

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn23.4510.08
2Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn29.21+5.3612.32

H 17-20

6 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL45.287.19
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn59.20+13.529.33
3Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.00.19+14.519.42
4Åsmund SlokvikNotodden OL1.02.09+16.4110.00
Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert

H 21-

6 210 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VisterNydalens SK44.467.12
2Mathias GløersenBækkelagets SK55.27+10.418.55
3Kenneth SandvoldEiker OL57.06+12.209.11
4Georg EllilaStokke IL1.10.30+25.4411.21

H 45-

5 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David LøverModum OL48.178.53
2Asgeir FremstadLarvik OK51.06+2.499.24
3Tore H. HvidebergOK Skeidi1.01.47+13.3011.22
4Eelco van RaaijHedrum OL1.28.11+39.5416.14
5Sigurd HoltskogSkien OK1.43.12+54.5519.00

H 50-

5 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars EnerhaugenModum OL49.519.35
2Rune EngehultNotodden OL55.26+5.3510.39
3Jørn MyrlandNotodden OL59.25+9.3411.25
4Bjørn PollandOK Skeidi1.01.22+11.3111.48
5Bjørn Idar SætranIF Trauma1.08.26+18.3513.09

H 55-

5 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode  RobertsenStokke IL59.4911.30
2Harald HoviSkien OK1.00.07+0.1811.33
3Børre GrovanOL Tønsberg og omegn1.29.39+29.5017.14
Arne KristensenStokke ILdiskvalifisert

H 60-

3 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Axel DamgaardOL Trollo45.4214.22
2Geir Holm GundersenKonnerud IL47.21+1.3914.53
3Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.11.55+26.1322.36

H 65-

3 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RekaaNotodden OL41.3713.05
2Jan BøhleOL Trollo43.54+2.1713.48
3Elling AakreAndebu IL44.19+2.4213.56
4Sigbjørn MyhreAndebu IL48.57+7.2015.23
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

H 70-

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Roar BakkenEiker OL25.1210.57
2Ragnar HillestadLardal OL27.47+2.3512.04
3Runar KittilsenStokke IL27.48+2.3612.05
4Dag Rønning JensenOL Trollo31.56+6.4413.53
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK35.26+10.1415.24

H 80-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK39.3217.11
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor