Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cupen 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cupen 4
Arrangørorganisasjoner: Oppland / Ringsaker OK
Dato: onsdag 19 juni 2019

N-Åpen

1 300 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hedda WienGjø-Vard OL20.2515.42
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL19.4815.13
0Malin Ulven AndersenRingsaker OK23.3418.07
0Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering39.2230.16
0Maren Bleken RudVang OL12.179.26
0Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL20.4115.54
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering30.1923.19
0Tiril Østby HaaveRingsaker OK18.5214.30
0Julie Gjessing SkjesetVang OL28.4022.03
0Andrine VardebakkenVang OL19.5115.16
0Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK23.3518.08
0Martin Lien StøenLillehammer OK16.2912.40
0Andreas SkistadGjø-Vard OL23.4718.17
0Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering33.5126.02
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL18.0613.55
0Mariel Ulven AndersenRingsaker OK35.2727.16
0Esther StenbergVang OL33.0125.23
0Daniel SkistadGjø-Vard OL19.4715.13
0Sindre Alm-KristiansenVang OL22.5517.37
0Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK35.2527.14
0Mari StenbergVang OL17.3913.34
0Odin Østby HaaveRingsaker OK24.1718.40
0Frida RasmussenElverum OK17.1513.16
0Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK20.5216.03
0Hanna LutnæsHamar OK22.0617.00
0Bea Langgård MunchLillehammer OK14.0010.46
0Maja HaugereidVang OL49.4138.13
0Minna HaugereidVang OL49.3638.09
0Sjur F SolheimGjø-Vard OL25.5019.52
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollikke startet
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
Peder Melgalvis BilstadVang OLikke startet

C-Åpen

2 230 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isabel Einrem HagevikRingsaker OK22.139.57
2Carina FjellsolRingsaker OK23.55+1.4210.43
3Sander FjellsolRingsaker OK24.13+2.0010.51
4Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK24.55+2.4211.10
5Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering25.37+3.2411.29
6Erik BeitdokkenLillehammer OK29.04+6.5113.02
7Lars FlaskerudOL Toten-Troll31.12+8.5913.59
8Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering31.56+9.4314.19
9Ville Langgård MunchLillehammer OK40.04+17.5117.58
10Haldir Colbjørnsen ConradLillehammer OK40.51+18.3818.19
11Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL46.32+24.1920.52
12Helene KokslienSnertingdal IF Orientering1.00.26+38.1327.06
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

B-åpen

2 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion Halvorsen NustadLillehammer OK26.539.55
2Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering40.26+13.3314.55
3Sunniva Alm-KristiansenVang OL40.57+14.0415.06
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert

D 11-12

2 230 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie BergerLillehammer OK21.399.42
2Ida Øverli StøenLillehammer OK22.19+0.4010.00
3Ane BeitdokkenLillehammer OK23.35+1.5610.34
4Mina Bleken RudVang OL25.36+3.5711.28
5Johanne BergLøten o-lag25.47+4.0811.33
6Eline KravdalGjø-Vard OL28.36+6.5712.49
7Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL29.33+7.5413.15
8Sofie TaraldsenLillehammer OK36.27+14.4816.20
9Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL37.07+15.2816.38
10Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL37.53+16.1416.59
11Therese HolmenSnertingdal IF Orientering38.27+16.4817.14
12Mina ReidLillehammer OK43.50+22.1119.39

D 13-14

2 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL21.067.47
2Maren HenriksenVang OL30.15+9.0911.09
3Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering34.46+13.4012.49
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

D 15-16

1 540 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK22.4814.48
2Martine SkjelsvikLillehammer OK23.59+1.1115.34
3Astrid RognstadHadeland OL30.12+7.2419.36
4Henriette BergLøten o-lag31.17+8.2920.18
5Anne FrøislandVang OL32.07+9.1920.51
6Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK35.47+12.5923.14
7June Rogstad BekkevoldLøten o-lag38.05+15.1724.43
Emma DåsnesVang OLikke startet
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

D 17-20

3 760 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL27.497.23
2Ingeborg RognstadHadeland OL31.43+3.548.26
3Agnethe HasliBækkelagets SK33.30+5.418.54
4Berthe TesloHadeland OL55.48+27.5914.50

H 11-12

2 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK21.319.38
2Nikolai TesloHadeland OL26.18+4.4711.47
3Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll30.48+9.1713.48
4Sondre BorgedalRingsaker OK31.27+9.5614.06
5Aksel KrogstieRingsaker OK33.25+11.5414.59
6Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag43.17+21.4619.24
7Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL48.23+26.5221.41
8Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK57.46+36.1525.54
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangediskvalifisert
Eivind LutnæsHamar OKdiskvalifisert

H 13-14

2 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL22.148.12
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll25.27+3.139.23
3Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll28.15+6.0110.25
4Erik WallinSnertingdal IF Orientering51.44+29.3019.05

H 15-16

3 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK24.226.28
2Lars LienGjø-Vard OL27.24+3.027.17
3Mats LindaasElverum OK28.34+4.127.35
4Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL31.10+6.488.17
5Jørgen GlorvigenElverum OK31.50+7.288.27
6Anders TaraldsenLillehammer OK34.00+9.389.02
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

H 17-20

4 520 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein Svaland DaleVang OL30.086.40
2Eskil FrøislandVang OL31.12+1.046.54
3Simen BallangrudOL Toten-Troll31.55+1.477.03
4Even LindaasVang OL34.41+4.337.40
5Njaal Ellegaard MelbyVang OL36.15+6.078.01
Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor