Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbløp 3 - Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbløp 3 - Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 26 august 2019

Damer - mellom løype

3 010 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora SvendsenGanddal IL30.1210.01
2Kristin BreivoldGanddal IL34.28+4.1611.27
3Hilde OhrGanddal IL34.58+4.4611.37
4Norah BreivoldGanddal IL36.20+6.0812.04
5Grete Stokke SeljeskogGanddal IL43.54+13.4214.35
6Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb47.24+17.1215.44
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb48.02+17.5015.57
8Toril DahleGanddal IL48.30+18.1816.06
9Maria Nilsson RøddeGanddal IL52.19+22.0717.22
10Kristin BarvikGanddal IL54.30+24.1818.06
11Karin Malmim BøhnGanddal IL54.53+24.4118.14
12Miriam VaalandGanddal IL55.28+25.1618.25
13Anna Alexandra WirowskiGanddal IL57.40+27.2819.09
14Pernille HovstadGanddal IL58.09+27.5719.19
15Erle Nermoen NilssenGanddal IL1.01.28+31.1620.25
Trine BolstadGanddal ILdiskvalifisert
Kristin Furre OweGanddal ILdiskvalifisert
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubbikke startet

Damer - lang løype

4 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL38.027.46
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL41.01+2.598.23
3Ingrid LamarkGanddal IL48.07+10.059.50
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL50.33+12.3110.20
5Mariann SveinsvollGanddal IL1.02.34+24.3212.47
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellom løype

3 010 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne OrstadGanddal IL30.0810.00
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb30.58+0.5010.17
3Kjell SvihusGanddal IL33.23+3.1511.05
4Bjarne GimreGanddal IL33.32+3.2411.08
5Jan Inge LundeGanddal IL34.10+4.0211.21
6Aksel VoldsundGanddal IL35.46+5.3811.52
7Per Ivar HovstadEquinor BIL36.14+6.0612.02
8Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL36.24+6.1612.05
9Geir HusdalTIF Viking47.08+17.0015.39
10Fredrik HovstadGanddal IL1.06.15+36.0722.00
11Marius RøddeGanddal IL1.10.53+40.4523.32
Arve LundeGanddal ILdiskvalifisert
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jørgen BreivoldGanddal ILikke startet
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbikke startet
Peder OrstadGanddal ILikke startet

Herrer - lang løype

4 890 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aart Joakim in't VeldGanddal IL35.217.13
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL37.40+2.197.42
3Joar EilevstjønnGanddal IL38.18+2.577.49
4Henning SundbyGanddal IL38.29+3.087.52
5Per Olav HaarrGanddal IL39.27+4.068.04
6Erik LimaGanddal IL43.09+7.488.49
7Trond LamarkGanddal IL43.33+8.128.54
8Paul Terje HaarrGanddal IL44.59+9.389.11
9Andreas Nybak UrdalGanddal IL50.34+15.1310.20
10Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL53.18+17.5710.53
11Elias EidsvågGanddal IL57.31+22.1011.45
12Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1.15.35+40.1415.27
Thomas Barvik MælandGanddal ILdiskvalifisert
Tore RøddeGanddal ILdiskvalifisert
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

Nybegynnerløype

1 080 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille BreivoldGanddal IL16.2015.07
2Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL16.44+0.2415.29
3Ida VoldsundGanddal IL21.38+5.1820.01
4Henrik EilevstjønnGanddal IL21.49+5.2920.12
5Hanna JespersenNOTEAM22.42+6.2221.01
6Laila TøresbyNOTEAM22.51+6.3121.09
7Marie VoldsundGanddal IL22.57+6.3721.15
8Daniel EilevstjønnGanddal IL25.29+9.0923.35
9Sindre VaalandGanddal IL25.57+9.3724.01
10Lars Terje VaalandGanddal IL26.02+9.4224.06
11Amundsen  HolmenbakkenNOTEAM28.55+12.3526.46
12Petter HolmenbakkenNOTEAM29.01+12.4126.52
13Sverre Int VeldGanddal IL29.27+13.0727.16
14Ida Marie BøhnGanddal IL29.31+13.1127.19
15Hanna Int VeldGanddal IL31.20+15.0029.00
16Liven OrstadGanddal IL35.27+19.0732.49
17Inger RothGanddal IL52.57+36.3749.01
Karen OrstadGanddal ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor