Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbløp 1 - Neseskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbløp 1 - Neseskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 27 mai 2019

Damer - mellom løype

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BreivoldGanddal IL30.1614.24
2Anna Alexandra WirowskiGanddal IL36.20+6.0417.18
3Norah BreivoldGanddal IL38.22+8.0618.16
4Kristin BarvikGanddal IL45.33+15.1721.41
5Pernille HovstadGanddal IL46.04+15.4821.56
6Erle Nermoen NilssenGanddal IL46.16+16.0022.01
7Gry Stangeland LundeGanddal IL49.26+19.1023.32
8Kristin Furre OweGanddal IL58.01+27.4527.37
9Unni Byberg MæstadGanddal IL59.52+29.3628.30
10Maria Nilsson RøddeGanddal IL1.00.31+30.1528.49
11Ingrid ØxnevadGanddal IL1.04.49+34.3330.51
Toril DahleGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang løype

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL33.3010.48
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL48.12+14.4215.32
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb51.19+17.4916.33
4Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.06.51+33.2121.33
5Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.20.03+46.3325.49

Herrer - mellom løype

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL23.5511.23
2Ådne OrstadGanddal IL27.01+3.0612.51
3Jan VærpSøgne og Songdalen OK35.35+11.4016.56
4Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL44.42+20.4721.17
5Arve LundeGanddal IL48.28+24.3323.04
6Endre CarlsenÅlgård Orientering54.43+30.4826.03
7Peder OrstadGanddal IL59.28+35.3328.19
8Marius RøddeGanddal IL59.38+35.4328.23
9Arild SvihusGanddal IL1.00.56+37.0129.00

Herrer - lang løype

3 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL31.2610.08
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL34.34+3.0811.09
3Otte OmdalGanddal IL36.17+4.5111.42
4Tobias RøddeGanddal IL39.25+7.5912.42
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb39.38+8.1212.47
6Jørgen BreivoldGanddal IL40.09+8.4312.57
7Paul Terje HaarrGanddal IL40.20+8.5413.00
8Henning SundbyGanddal IL41.40+10.1413.26
9Trond LamarkGanddal IL43.55+12.2914.10
10Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL45.34+14.0814.41
11Thomas Barvik MælandGanddal IL45.54+14.2814.48
12Andreas Nybak UrdalGanddal IL46.02+14.3614.50
13Ove OalandGanddal IL51.12+19.4616.30
14Jan Inge LundeGanddal IL52.29+21.0316.55
15Bjarne GimreGanddal IL54.09+22.4317.28
16Kjell SvihusGanddal IL54.30+23.0417.34
17Knut SkjævelandGanddal IL55.29+24.0317.53
18Kristian OhrGanddal IL56.34+25.0818.14
19Bendix SmithBrandval/Kongsvinger OK58.28+27.0218.51
20Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb59.09+27.4319.04
Per Olav HaarrGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL23.1315.28
2Grete Stokke SeljeskogGanddal IL23.35+0.2215.43
3Pernille BreivoldGanddal IL30.14+7.0120.09
4Karen OrstadGanddal IL33.56+10.4322.37
5Hanna JespersenGanddal IL34.34+11.2123.02
6Liven OrstadGanddal IL34.46+11.3323.10
7Emil FurenesGanddal IL34.51+11.3823.14
8Ida VoldsundGanddal IL35.39+12.2623.46
9Marie VoldsundGanddal IL35.50+12.3723.53
10Inger RothGanddal IL59.46+36.3339.50
Solvor AaslandNOTEAMutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival