Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup finale / Torsdagsløp nr 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup finale / Torsdagsløp nr 5
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: onsdag 22 mai 2019

D-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Øverli StøenLillehammer OK20.589.59
2Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK24.42+3.4411.45

D 13-16

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK21.329.21
2Martine SkjelsvikLillehammer OK23.15+1.4310.06
3Mathilde OustadLøten o-lag27.22+5.5011.53
4June Rogstad BekkevoldLøten o-lag27.32+6.0011.58
5Henriette BergLøten o-lag29.10+7.3812.40

H 13-16

2 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

D 17-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag27.488.58
2Marion Halvorsen NustadLillehammer OK46.09+18.2114.53

H 17-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WiggenByåsen IL22.517.22

D 50-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi Fallbakken BergeLøten o-lagdiskvalifisert

H 50-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald BergeLøten o-lag36.2711.45

D 60-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro SolnørdalRudsbygd IL28.5512.34

H 60-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje GudbrandsenHamar OK33.0510.40
2Herman BakkeLøten o-lag54.57+21.5217.43

H 70-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Paul Martin BergRudsbygd ILdiskvalifisert

N-åpen

810 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik BeitdokkenLillehammer OKutenfor konkurranse
Trygve BjerkreimLillehammer OKutenfor konkurranse
Syver Holtklimpen HaugenLillehammer OKutenfor konkurranse
Henrik JørgensenLillehammer OKutenfor konkurranse
Linnea L'abée-LundLillehammer OKutenfor konkurranse
Martin Lien StøenLillehammer OKutenfor konkurranse
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

D 40-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli StensliLøten o-lag52.5517.04

Åpen 1 - A

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil Hagtvedt DammenLillehammer OK23.417.38
2Fanny Horn BirkelandLillehammer OK24.14+0.337.49
3Henrik L'abée-LundLillehammer OK26.18+2.378.29
4Valborg MadslienLillehammer OK31.03+7.2210.00
5Ernst Fristad NilsenLillehammer OK34.05+10.2410.59
6Anders TaraldsenLillehammer OK36.00+12.1911.36
7Børge TaraldsenLillehammer OK38.59+15.1812.34
Marita HernandezOL Toten-Trolldiskvalifisert

Åpen 2 - A kort

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK26.5411.41
2Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF38.25+11.3116.42
3Kjell BratbergsengenLillehammer OK45.49+18.5519.55
Vegard AarstadÅS-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Tor Odd KlausenLillehammer OKdiskvalifisert
Jonas TyldumLillehammer OKdiskvalifisert

Åpen 3 - B/C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola BeitdokkenLillehammer OK20.599.59
2Sofie TaraldsenLillehammer OK36.35+15.3617.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival