Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk i Follo #10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #10
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: søndag 6 oktober 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

C-Åpen

2 870 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil HobølOppsal Orientering40.3714.09
2Simen Bryhn BergstrømTyrving IL43.14+2.3715.03
3Hasse BergstrømTyrving IL45.37+5.0015.53
4Ina BlågestadIndre Østfold OK57.19+16.4219.58
Monica JørgensenHadeland OLdiskvalifisert

A-Kort

3 000 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils BøhnKolbotn og Skimt OL29.579.59
2Kristian StenrudIndre Østfold OK35.25+5.2811.48
3Elena GrandLillomarka OL36.18+6.2112.06
4Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb36.45+6.4812.15
5Laila StenrudIndre Østfold OK37.10+7.1312.23
6Ivar MestadRøyken OL38.01+8.0412.40
7Knut Anders LøkenFossum IF39.03+9.0613.01
8Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL45.32+15.3515.10
9Bjørn EgnerHeming Orientering48.12+18.1516.04
10Sigurd HobølOppsal Orientering48.27+18.3016.09
11Jon C. FougnerHeming Orientering50.20+20.2316.46
12Grete BerntsenMåren OK54.08+24.1118.02
13Anne SørumIndre Østfold OK55.14+25.1718.24
14Maiken SandbergNydalens SK56.38+26.4118.52
15Egil HusethKamp/Vestheim IF58.15+28.1819.25
16Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL1.02.48+32.5120.56
17Svein Frimann KvalheimÅrstad IL1.30.11+1.00.1430.03
18Ólavur MortensenOslostudentenes IK1.52.32+1.22.3537.30
Marianne LøkenOK Mossdiskvalifisert
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

A-Mellom

4 220 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune BlågestadIndre Østfold OK37.198.50
2Vidar BerteigIL GeoForm37.20+0.018.50
3Ove MartinsenHauketo IF39.20+2.019.19
4Eirik BlågestadFredrikstad SK39.29+2.109.21
5Sture OttesenIndre Østfold OK40.40+3.219.38
6Rune TeiglandØstmarka OK41.22+4.039.48
7Eldar BørsumBækkelagets SK46.05+8.4610.55
8Martin ReichenbachOppsal Orientering46.09+8.5010.56
9Per SandbergNydalens SK48.19+11.0011.26
10John Thomas PetersenNittedal49.03+11.4411.37
11Øystein KildahlØstmarka OK49.15+11.5611.40
12Harald LundhaugOK Moss49.54+12.3511.49
13Martin GranlyLillomarka OL50.03+12.4411.51
14Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm50.45+13.2612.01
15Jon FærdenKolbotn og Skimt OL51.36+14.1712.13
16John YtternesKolbotn og Skimt OL51.47+14.2812.16
17Pål Woldstad HanssenEiker OL52.07+14.4812.20
18Bård NatvigNittedal OL52.14+14.5512.22
19Lise HorntvedtLarvik OK52.51+15.3212.31
20Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL53.16+15.5712.37
21Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL53.46+16.2712.44
22Kari Elisabeth NatvigNittedal OL54.36+17.1712.56
23Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK55.11+17.5213.04
24John Jacobsen59.00+21.4113.58
25Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL59.12+21.5314.01
26Roy GjerdingOK Moss1.05.32+28.1315.31
27Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering1.06.35+29.1615.46
28Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.06.51+29.3215.50
29Sharon BroadwellIL GeoForm1.07.43+30.2416.02
30Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.12.50+35.3117.15
31Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb1.13.26+36.0717.24
32Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.36.54+59.3522.57
Henning ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

A-Lang

5 920 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb45.307.41
2Thor MellaOppsal Orientering46.49+1.197.54
3Kjetil EspedalNydalens SK49.44+4.148.24
4Anders StorbratenBækkelagets SK50.32+5.028.32
5Alfred BjørnerødOK Moss50.37+5.078.33
6Gløer WinsvoldSentrum OK50.44+5.148.34
7Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL51.17+5.478.39
8Knut Edvard HellandØstmarka OK51.22+5.528.40
9Sondre LadimOK Moss52.02+6.328.47
10Bjørn GrindeIL GeoForm56.14+10.449.29
11Morten DueMåren OK56.35+11.059.33
12Audun BjerknesMåren OK56.55+11.259.36
13Are EriksenOslostudentenes IK58.12+12.429.49
14Espen WigaardOppsal Orientering1.01.25+15.5510.22
15Guttorm EggeIL GeoForm1.01.46+16.1610.26
16Halvor HobølOppsal Orientering1.02.02+16.3210.28
17Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1.02.12+16.4210.30
18Hallvard KorenOK Moss1.03.21+17.5110.42
19Peter KlavenessMåren OK1.03.35+18.0510.44
20Øyvind LøkenOK Moss1.05.08+19.3811.00
21Jon LahlumIL GeoForm1.05.36+20.0611.04
22Hallvard BergTyrving IL1.08.05+22.3511.30
23Hanna RehnKolbotn og Skimt OL1.09.43+24.1311.46
24Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.11.30+26.0012.04
25Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.12.19+26.4912.12
26Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.13.10+27.4012.21
27May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.15.32+30.0212.45
28Per Ole DahlsrudNydalens SK1.17.32+32.0213.05
29Donatas KontautasOK Moss1.20.14+34.4413.33
30Sindre OhmBøler IF1.36.11+50.4116.14
Christopher LadimOK Mossdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor