Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk i Follo #9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #9
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 29 september 2019

C-Åpen

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL33.1113.06
2Trym Leiknes BruvikMåren OK55.26+22.1521.54
3Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL56.35+23.2422.21
4David Lopez PoloPrivat1.26.22+53.1134.08

A-Kort

2 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian StenrudIndre Østfold OK36.5613.00
2Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering47.29+10.3316.43
3Jon C. FougnerFUGRO55.44+18.4819.37
4Ingeborg BakkenMåren OK1.08.30+31.3424.07
5Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.31.41+54.4532.16
Laila StenrudIndre Østfold OKdiskvalifisert

A-Mellom

3 940 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering36.029.08
2Bjørn Idar SætranIF Trauma38.16+2.149.42
3Ole IngesenSarpsborg OL42.52+6.5010.52
4Rune TeiglandØstmarka OK44.58+8.5611.24
5Eldar BørsumBækkelagets SK49.08+13.0612.28
6Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL49.15+13.1312.30
7Peter KlavenessMåren OK50.08+14.0612.43
8Bjørn ChristensenØstmarka OK50.40+14.3812.51
9Martina PalumboIFK Bombarda51.00+14.5812.56
10Roisin LongNydalens SK51.04+15.0212.57
11May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering53.17+17.1513.31
12John YtternesKolbotn og Skimt OL53.31+17.2913.34
13Roar BjordalOppsal Orientering55.00+18.5813.57
14Hasse BergstrømTyrving IL55.51+19.4914.10
15Harald LundhaugOK Moss57.46+21.4414.39
16Lars Petter EndresenMåren OK58.29+22.2714.50
17Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering58.52+22.5014.56
18Roy GjerdingOK Moss1.00.19+24.1715.18
19Rune HultgrenGEoFORM1.01.01+24.5915.29
20Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.01.11+25.0915.31
21Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.03.35+27.3316.08
22Magnhild T. MølnvikFossum IF1.07.17+31.1517.04
23Sigrun TytlandsvikÅs IL1.07.53+31.5117.13
24Odd KletteliBækkelagets SK1.11.21+35.1918.06
25John Jacobsen1.19.37+43.3520.12
26Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.23.28+47.2621.11
Tove StrandMåren OKdiskvalifisert

A-Lang

5 960 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering54.049.04
2Erik PerssonOppsal Orientering55.54+1.509.22
3Knut Edvard HellandØstmarka OK56.16+2.129.26
4Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering56.31+2.279.28
5Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL57.12+3.089.35
6Espen WigaardOppsal Orientering59.00+4.569.53
7Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.01.27+7.2310.18
8Audun BjerknesMåren OK1.02.05+8.0110.25
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.05.20+11.1610.57
10Thomas BedinIndre Østfold OK1.05.23+11.1910.58
11Ivar MølnvikFossum IF1.07.40+13.3611.21
12Henning Bratland CalsenOK Moss1.07.52+13.4811.23
13Britta FismenFossum IF1.11.03+16.5911.55
14Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL1.13.13+19.0912.17
15Sylvan LavalleeNoyon Course D Orientation1.13.25+19.2112.19
16Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering1.15.02+20.5812.35
17Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.15.48+21.4412.43
18Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.15.56+21.5212.44
19Hallvard KorenOK Moss1.17.19+23.1512.58
20Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1.18.07+24.0313.06
21Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.20.51+26.4713.33
22Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.22.45+28.4113.53
23Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.25.25+31.2114.19
24Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1.32.33+38.2915.31
25Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.39.37+45.3316.42
26Patrice LavalleeNoyon Course D Orientation1.44.51+50.4717.35
27Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering2.02.56+1.08.5220.37
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Anders BruvikMåren OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor