Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk i Follo #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #7
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 10 august 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (var først til å svare)

C-Åpen

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian StenrudIndre Østfold OK1.15.5331.37
2Laila StenrudIndre Østfold OK1.18.47+2.5432.49
3Håkon HøilandA-2 Norge AS1.29.06+13.1337.07
4Yiming WangKina1.33.24+17.3138.55
5Reidar StenrudPrivat1.35.34+19.4139.49
6Desiree HøierA-2 Norge AS1.35.38+19.4539.50
Victor ChristiaensPrivatdiskvalifisert
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Ping OuyangØstmarka OKdiskvalifisert
Per Ludvig SkjervenA-2 Norge ASdiskvalifisert
Øistein J. ØverbergA-2 Norge ASdiskvalifisert

A-Kort

2 710 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm28.1010.23
2Knut G KarlsenHeming Orientering42.44+14.3415.46
3Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL46.36+18.2617.11
4Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL53.20+25.1019.40
5Egil HusethKamp Vestheim55.02+26.5220.18
6Svein Frimann KvalheimÅrstad IL59.03+30.5321.47
7Jon C. FougnerHeming Orientering1.00.28+32.1822.18
8Bjørn EgnerHeming Orientering1.00.55+32.4522.28
9Øystein MadsenHaugerud IF1.16.37+48.2728.16
10Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1.25.42+57.3231.37
11Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL1.52.46+1.24.3641.36
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Merete BuggePrivatdiskvalifisert

A-Mellom

3 460 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergTyrving IL40.1211.37
2Kjell WintherOppsal Orientering42.00+1.4812.08
3Tove StrandMåren OK45.22+5.1013.06
4Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL48.18+8.0613.57
5Per FosserHEMING Orientering53.10+12.5815.21
6Berit DanielsenTyrving IL54.22+14.1015.42
6Tor LahlumA-2 Norge AS54.22+14.1015.42
8Geir TrøanKolbotn og Skimt OL55.01+14.4915.54
9Sigrun TytlandsvikÅs IL56.03+15.5116.11
10Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL56.49+16.3716.25
11Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL59.49+19.3717.17
12Kjersti SkantzeTyrving IL1.00.13+20.0117.24
13Roar BjordalOppsal Orientering1.01.49+21.3717.51
14Anita SælevikHaugaland kraft1.08.52+28.4019.54
15Per MyhreHaugaland kraft1.10.17+30.0520.18
16Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.14.02+33.5021.23
17Sharon BroadwellIL GeoForm1.22.38+42.2623.52
18Rolf HagmanKolbotn og Skimt OL1.29.57+49.4525.59
19Emilie RehnKolbotn og Skimt OL1.38.55+58.4328.35
Don SkantzeTyrving ILdiskvalifisert
Jon BergetA-2 Norge ASdiskvalifisert
Tor Gunnar SaakvitneA-2 Norge ASdiskvalifisert

A-Lang

4 470 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarl Magnus BergeIL Koll36.498.14
2Magne OmestadA-2 Norge AS40.29+3.409.03
3Knut Edvard HellandØstmarka OK43.40+6.519.46
4Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL48.18+11.2910.48
5Line HagmanBækkelagets SK51.42+14.5311.33
6Rune TeiglandØstmarka OK53.30+16.4111.58
7Georg A. BuggePrivat53.53+17.0412.03
8Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering55.57+19.0812.31
9Erlend RehnKolbotn og Skimt OL59.59+23.1013.25
10Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.00.44+23.5513.35
11Ove MartinsenHauketo IF1.02.15+25.2613.55
12Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.04.15+27.2614.22
13Linn Mei WaalerMåren OK1.05.17+28.2814.36
14Jon LahlumIL GeoForm1.05.47+28.5814.42
15Bjørn SolhjemSørkedalens IF1.06.20+29.3114.50
16Hanna RehnKolbotn og Skimt OL1.06.21+29.3214.50
17Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.10.37+33.4815.47
18May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.10.55+34.0615.51
19Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.11.35+34.4616.00
20Bjørn ChristensenØstmarka OK1.18.21+41.3217.31
21Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.29.39+52.5020.03
22Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1.39.31+1.02.4222.15
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
Peter KlavenessMåren OKdiskvalifisert
Anne DanielsenNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor