Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk i Follo #6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #6
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 3 august 2019

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Trine SognC-Åpen (14)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Reidar StenrudC-Åpen (14)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Svein Frimann KvalheimA-Kort (11)59.37+30.1921.12

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Pål RiseA-Mellom (27)41.40+0.0810.54

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Ole Martin HalckA-Mellom (27)1.18.56+37.2420.39

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Simen Dalen EriksenC-Åpen (14)46.18+19.2317.05
4Jan Richard EriksenA-Lang (31)47.42+10.329.37

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Line HagmanA-Lang (31)1.03.44+26.3412.50

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Britta FismenA-Mellom (27)44.13+2.4111.34
4Morten FismenA-Kort (11)34.26+5.0812.15
7Torunn Drage RotiA-Mellom (27)56.05+14.3314.40
10Terje NæssA-Mellom (27)59.37+18.0515.36
12Knut Anders LøkenA-Mellom (27)1.00.26+18.5415.49
20Ståle HeitmannA-Lang (31)1.10.46+33.3614.16

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Johan SwärdA-Mellom (27)1.14.02+32.3019.22

Haugerud IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Unni DrageA-Kort (11)1.08.31+39.1324.22
9Øystein MadsenA-Kort (11)1.09.08+39.5024.36
10Tor DrageA-Kort (11)1.44.33+1.15.1537.12

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Ove MartinsenA-Lang (31)1.15.24+38.1415.12

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jon C. FougnerA-Kort (11)1.02.25+33.0722.12
8Per FosserA-Mellom (27)57.34+16.0215.04
Aleidis LøkenA-Mellom (27)diskvalifisert

IL GeoForm

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vidar BerteigA-Kort (11)29.1810.25
19Stig Hultgreen KarlsenA-Mellom (27)1.14.05+32.3319.23
19Jon LahlumA-Lang (31)1.10.10+33.0014.08
30Sharon BroadwellA-Lang (31)2.26.25+1.49.1529.31

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erik PaulsrudA-Lang (31)46.26+9.169.21

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristian StenrudC-Åpen (14)53.11+26.1619.37
8Laila StenrudC-Åpen (14)1.13.49+46.5427.14
14Sture OttesenA-Lang (31)1.02.10+25.0012.32

Kina

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Yiming WangC-Åpen (14)1.20.45+53.5029.47

Kolbotn & Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tor LahlumA-Kort (11)44.00+14.4215.39

Kolbotn og Skimt OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Knut BjørkeloA-Lang (31)55.39+18.2911.13
9Per Arne AndresenA-Mellom (27)58.08+16.3615.13
10Bjørnar GammelsæterA-Lang (31)56.43+19.3311.26
11Vera Telje SjølieA-Kort (11)2.04.28+1.35.1044.17
11Geir TrøanA-Mellom (27)1.00.02+18.3015.42
11Sigrun RefsnesC-Åpen (14)1.46.46+1.19.5139.23
13Linda GammelsæterA-Mellom (27)1.00.33+19.0115.51
28Frode VigemyrA-Lang (31)1.46.21+1.09.1121.26
Sofie GammelsæterC-Åpen (14)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Solveig RefsnesC-Åpen (14)1.05.37+38.4224.12

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Hallvard FjærA-Lang (31)59.36+22.2612.00

Måren OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tove StrandA-Mellom (27)49.36+8.0412.59
12Audun BjerknesA-Lang (31)59.23+22.1311.58
16Peter KlavenessA-Lang (31)1.06.34+29.2413.25
Espen DelpA-Mellom (27)diskvalifisert

Nordreisa IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Trond-Henry SkjønsfjellA-Kort (11)31.30+2.1211.12
27Torun AnkjellA-Lang (31)1.24.05+46.5516.57

Nydalens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian VogelsangA-Lang (31)37.107.29
2Bojan BlumensteinA-Lang (31)39.58+2.488.03
26Per Ole DahlsrudA-Lang (31)1.21.31+44.2116.26
Henrik EijsinkA-Lang (31)diskvalifisert

OK Moss

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Emma Aune JakobsenC-Åpen (14)47.27+20.3217.30
6Erik Rytter JakobsenA-Lang (31)54.01+16.5110.53
7Elisabeth Aune JakobsenC-Åpen (14)1.07.53+40.5825.02
15Roy GjerdingA-Mellom (27)1.12.39+31.0719.01
16Hege Rytter JakobsenA-Mellom (27)1.13.12+31.4019.09
21Hanne WoldA-Mellom (27)1.15.21+33.4919.43
24Harald WibyeA-Mellom (27)2.37.36+1.56.0441.15

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ane Sofie KroghA-Kort (11)30.20+1.0210.47
17Kjell WintherA-Lang (31)1.09.08+31.5813.56

Privat

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ivar BertelsenA-Mellom (27)41.3210.52
1Ingvar BerteussenC-Åpen (14)26.559.55
25Thor Christian TallaksenA-Lang (31)1.19.52+42.4216.06

Tyrving IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Markus Knapp KongsbergA-Mellom (27)50.04+8.3213.06
17Hasse BergstrømA-Mellom (27)1.13.53+32.2119.20
Morten KongsbergA-Mellom (27)diskvalifisert

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Tormod ØvergaardA-Lang (31)1.11.36+34.2614.26

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Rune TeiglandA-Mellom (27)47.01+5.2912.18
7Knut Edvard HellandA-Lang (31)55.04+17.5411.06
9Ping OuyangC-Åpen (14)1.16.21+49.2628.10

Ås-NMBU Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingrid M. TengeC-Åpen (14)41.57+15.0215.28
5Jo Inge FjellstadA-Lang (31)53.34+16.2410.47
9Gunnar TengeA-Lang (31)56.37+19.2711.24
11Kaja Winsnes NordhagenA-Lang (31)57.58+20.4811.41
14May Bente BrurbergA-Mellom (27)1.01.32+20.0016.06
18Halvor SteinsholtA-Lang (31)1.09.50+32.4014.04
20Vincent EijsinkA-Mellom (27)1.14.18+32.4619.27
22Anne NilsenA-Mellom (27)1.17.14+35.4220.13
23Eirik NordhagenA-Lang (31)1.15.30+38.2015.13
24Wendy FjellstadA-Lang (31)1.18.44+41.3415.52Last ned GPS-spor i gpx-format
29Sille WinsnesA-Lang (31)2.00.46+1.23.3624.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor