Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk i Follo #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #5
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 29 juni 2019

C-Åpen

3 330 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon KnudsenOppsal Orientering33.3710.05
2Henrik KnudsenOppsal Orientering40.31+6.5412.10
3Kristian StenrudIndre Østfold OK42.20+8.4312.42
4Laila StenrudIndre Østfold OK44.01+10.2413.13
5Kristoffer ØhlckersTyrving IL54.24+20.4716.20
6Sofia ØhlckersTyrving IL54.38+21.0116.24
7Trine Sogn1.05.49+32.1219.45
8Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.38.04+1.04.2729.26
9Alvin Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.38.20+1.04.4329.31
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

A-Kort

2 470 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm25.5410.29
2Tor LahlumKolbotn og Skimt OL27.14+1.2011.01
3John Jacobsen30.35+4.4112.22
4Petter NæssOppsal Orientering32.27+6.3313.08
5Sebastian PetersÅs IL32.29+6.3513.09
6Bjørn EgnerHeming Orientering43.44+17.5017.42
7Jon C. FougnerHeming Orientering46.09+20.1518.41
8Unni DrageHaugerud IF1.00.27+34.3324.28
9Tor DrageHaugerud IF1.14.28+48.3430.08
10Øystein MadsenHaugerud IF1.26.59+1.01.0535.12
11Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL2.02.17+1.36.2349.30

A-Lang

5 620 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer JacobsenTyrving IL46.168.13
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL47.29+1.138.26
3Linus OlhansÅs-NMBU Orientering49.49+3.338.51
4Knut Edvard HellandØstmarka OK52.44+6.289.22
5Espen WigaardOppsal Orientering53.17+7.019.28
6Håkon GjerdeIndre Østfold OK57.39+11.2310.15
7Audun BjerknesMåren OK1.00.09+13.5310.42
8Ståle HeitmannFossum IF1.00.54+14.3810.50
9Rune TeiglandØstmarka OK1.04.44+18.2811.31
10Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.05.28+19.1211.38
11Ove MartinsenHauketo IF1.05.44+19.2811.41
12Aleksander SkarnesØstmarka OK1.08.09+21.5312.07
13Jon LahlumIL GeoForm1.08.16+22.0012.08
14Øystein KildahlØstmarka OK1.08.38+22.2212.12
15Dag AmundsenKolbotn og Skimt OL1.12.14+25.5812.51
16Audun JørgensenØstmarka OK1.23.02+36.4614.46
17Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.23.07+36.5114.47
18Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.27.45+41.2915.36
19Audun HvenekildeOppsal Orientering1.40.42+54.2617.55
20Sharon BroadwellIL GeoForm2.03.19+1.17.0321.56

A-Mellom

3 570 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Drage RotiFossum IF34.079.33
2Morten KarlsenMåren OK38.38+4.3110.49
3Milda ØhlckersTyrving IL39.13+5.0610.59
4Pål Woldstad HanssenEiker OL44.50+10.4312.33
5Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF44.58+10.5112.35
6May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering45.48+11.4112.49
7Knut-Anders LøkenFossum IF48.22+14.1513.32
8Per ØhlckersTyrving IL50.22+16.1514.06
9Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL57.03+22.5615.58
10Rune HultgreenIL GeoForm58.40+24.3316.25
11Grete BerntsenMåren OK1.11.50+37.4320.07
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor