Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk i Follo #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #4
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 22 juni 2019

C-åpen

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond HetlandKolbotn og Skimt OL39.4011.01
2Sigrun TytlandsvikÅs IL39.58+0.1811.06
3Haakon KnudsenOppsal Orientering40.16+0.3611.11
4Paul WadeFossum IF47.55+8.1513.18
5Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL51.18+11.3814.15
6Kristian Stenrud53.11+13.3114.46
7Laila Stenrud1.03.28+23.4817.37
8Magnus OhmPrivat1.25.29+45.4923.44
Reidar Stenruddiskvalifisert
Vida Kvilhaugsvikdiskvalifisert
Rune HultgreenIL GeoFormdiskvalifisert
Trine Sogndiskvalifisert
Aksel SanchisHeming Orienteringdiskvalifisert

A-kort

3 000 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter NæssOppsal Orientering41.1713.45
2Siri GrandalTyrving IL42.22+1.0514.07
3Harald LundhaugOK Moss43.44+2.2714.34
4Knut-Anders LøkenFossum IF44.27+3.1014.49
5Else GrandalTyrving IL47.20+6.0315.46
6Toril HallanLillomarka OL49.23+8.0616.27
7Lasse PetterssonKolbotn og Skimt OL50.29+9.1216.49
8Bjørn EgnerHeming Orientering50.47+9.3016.55
9Anne SørumIndre Østfold OK51.15+9.5817.05
10Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL52.18+11.0117.26
11Charlotte SanchiesHeming Orientering52.34+11.1717.31
12Egil HusethKamp/Vestheim IF52.46+11.2917.35
13Roy GjerdingOK Moss53.50+12.3317.56
14Lise HugdahlCOOP55.01+13.4418.20
15Roar BjordalOppsal Orientering57.25+16.0819.08
16Åshild FlatebakkenTyrving IL1.15.03+33.4625.01
17Jon C. FougnerHeming Orientering1.19.09+37.5226.23
18Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL1.19.43+38.2626.34
19Askil MestadRøyken OL1.20.48+39.3126.56
20Ivar MestadRøyken OL1.20.55+39.3826.58
21Øystein MadsenHaugerud IF1.24.21+43.0428.07
22Svein KvalheimKolbotn og Skimt OL1.25.37+44.2028.32
23Unni DrageHaugerud IF1.27.04+45.4729.01
24Ingeborg BakkenMåren OK1.29.57+48.4029.59
25Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.35.08+53.5131.42
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orienteringdiskvalifisert

A-lang

5 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarl Magnus BergeIL Koll49.058.27
2Erik PerssonOppsal Orientering56.28+7.239.44
3Thorstein WangNTNUI57.48+8.439.57
4Hallvard FjærLillomarka OL1.02.10+13.0510.43
5Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.04.19+15.1411.05
6Bjørn Henning GrandalTyrving IL1.06.20+17.1511.26
7Sture OttesenIndre Østfold OK1.09.45+20.4012.01
8Thomas BedinIndre Østfold OK1.09.55+20.5012.03
9Christian GrotnesTyrving IL1.11.45+22.4012.22
10Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.12.08+23.0312.26
11Martin GranlyLillomarka OL1.13.00+23.5512.35
12Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.14.05+25.0012.46
13Line HagmanBækkelagets SK1.15.36+26.3113.02
14Marianne NjåsteinTyrving IL1.21.45+32.4014.05
15Dag WangLillomarka OL1.27.12+38.0715.02
16Kristian ToresenPrivat1.28.40+39.3515.17
17Karen JonaasFossum IF1.28.46+39.4115.18
18Kjersti SkantzeTyrving IL1.29.48+40.4315.28
19Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.30.38+41.3315.37
20Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.31.08+42.0315.42
21Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.38.35+49.3016.59
Jens Olav KløvrudLillomarka OLdiskvalifisert
Don SkantzeTyrving ILdiskvalifisert

A-ultra

8 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.10.197.59
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL1.17.49+7.308.50
3Are WigaardNTNUI1.23.08+12.499.26
4Audun BjerknesMåren OK1.28.36+18.1710.04
5Knut Edvard HellandØstmarka OK1.30.18+19.5910.15
6Espen WigaardOppsal Orientering1.31.01+20.4210.20
7Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.34.02+23.4310.41
8Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.34.22+24.0310.43
9Rolv Anders SystadLyn Ski1.41.18+30.5911.30
10Nils Petter FremmingHeming Orientering1.43.01+32.4211.42
11Jon LahlumIL GeoForm2.03.35+53.1614.02
12Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering2.06.11+55.5214.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Per Ole DahlsrudNydalens SK2.08.03+57.4414.33
Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
Christian ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor