Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: tirsdag 3 september 2019

4 km - A

3 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn RånesBodø og Omegn IF Orientering47.4612.14
2Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering51.15+3.2913.08
3Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering51.26+3.4013.11
4Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering53.39+5.5313.45
5Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering56.03+8.1714.22
6Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering58.17+10.3114.56
7Silje WästlundNotodden OL58.20+10.3414.57
8Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering59.10+11.2415.10
9Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering1.00.09+12.2315.25
10Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering1.05.17+17.3116.44
11Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering1.05.57+18.1116.54
12Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.06.59+19.1317.10
13Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.11.09+23.2318.14
14Endre NormannTverlandet IL1.11.58+24.1218.27
15Jørgen NjållaTverlandet IL1.12.00+24.1418.27
16Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.13.36+25.5018.52
17Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1.17.23+29.3719.50
18Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.52.09+1.04.2328.45
19Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
20Anders KureBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

3 km - B

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn PedersenIL Siso44.0614.13
2Ingvill BergBodø og Omegn IF Orientering50.32+6.2616.18
3Erling PedersenIL Siso51.16+7.1016.32
4Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering55.19+11.1317.50
5Sigrid NjållaTverlandet IL57.28+13.2218.32
6Rita Njålla57.43+13.3718.37
7Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.02.30+18.2420.09
8Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.02.50+18.4420.16
9Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.03.15+19.0920.24
10Richard KringhaugValnesfjord IL1.07.30+23.2421.46
11Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.07.36+23.3021.48
12Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering1.08.09+24.0321.59
13Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.15.33+31.2724.22

2 km - C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering48.23
2Monika Olsen49.47+1.24
3Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering49.58+1.35
4Eirik Bjørgo HagenBodø og Omegn IF Orientering55.49+7.26
5Tereza Bohacova1.02.40+14.17
6Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.03.58+15.35
7Tarald UtvikTverlandet IL1.25.17+36.54

Nybegynner

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Pia Andersdatter47.22
Erlend Dundas27.06
Svein Dundas31.35
Adine Alværn EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering46.45
Edvard Alværn EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering47.20
Elvira NjållaTverlandet IL47.14
Mikkela NjållaTverlandet IL46.45
Ulrikka NjållaTverlandet IL46.25
Astrid PettersenBodø og Omegn IF Orientering47.46
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering25.59

6 km - A

6 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering52.528.31
2Jakob Kalvig SkoganNTNUI58.14+5.229.23
3Elin HögstrandIFK Göteborg1.00.21+7.299.44
4Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.03.30+10.3810.14
5Matej Bohac1.03.48+10.5610.17
6Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.09.30+16.3811.12
7Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1.10.43+17.5111.24
8Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering1.14.04+21.1211.56
9Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.22.09+29.1713.15
10Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering1.26.19+33.2713.55
11Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.47.02+54.1017.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor