Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 2
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: tirsdag 30 april 2019

Nybeg

900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus Mohus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering35.2639.22
Erik GagnumTverlandet IL18.4720.52
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering28.4431.55
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering28.4631.57
Sondre SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering21.5824.24

2 km

1 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering15.5711.23
2Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering18.09+2.1212.57
3Sigrid NjållaTverlandet IL20.57+5.0014.57
4Sondre SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering22.21+6.2415.57
5Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering23.57+8.0017.06
6Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering31.51+15.5422.45
7Hermann HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering33.12+17.1523.42
8Theodor NjållaTverlandet IL33.34+17.3723.58
9Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering33.35+17.3823.59
10Trygve NjållaTverlandet IL33.51+17.5424.10
11Tarald JeremiassenTverlandet ILdiskvalifisert

2,7 km

2 700 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering17.126.22
2Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering19.47+2.357.19
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering19.48+2.367.20
4Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering20.13+3.017.29
5Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering20.45+3.337.41
6Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering20.56+3.447.45
7Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering23.08+5.568.34
8Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering23.09+5.578.34
9Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering23.13+6.018.35
10Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering23.40+6.288.45
11Benjamin August VikenTverlandet IL23.53+6.418.50
12Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering24.29+7.179.04
13Anders KureBodø og Omegn IF Orientering25.38+8.269.29
14Jørgen NjållaTverlandet IL26.31+9.199.49
15Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering27.08+9.5610.02
16Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering27.09+9.5710.03
17Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering27.43+10.3110.15
18Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering28.18+11.0610.28
19Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering28.20+11.0810.29
20Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering28.28+11.1610.32
21Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering29.16+12.0410.50
22Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering29.53+12.4111.04
23Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering30.25+13.1311.15
24Per HøivaagTverlandet IL30.36+13.2411.20
25Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering31.53+14.4111.48
26Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering33.58+16.4612.34
27Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering37.07+19.5513.44
28Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering38.56+21.4414.25
29Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering40.21+23.0914.56
30Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering41.00+23.4815.11
31Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering41.21+24.0915.18
32Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering43.19+26.0716.02
33Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering43.53+26.4116.15
34Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
35Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
36Kornelia NjållaTverlandet ILdiskvalifisert
37Arne NormanTverlandet ILdiskvalifisert
38Anton GagnumTverlandet ILdiskvalifisert
39Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
40Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival