Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2 dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2 dagers
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 24 mars 2012 - søndag 25 mars 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Birkenes IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristian Reiersen JensenH 13-1439.0110.37
3Espen BirkenesH 35-58.23+2.1511.07

Brandval/Kongsvinger OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pål WinsentsH 35-56.0810.41

Flosta IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per-Martin GrønliH 17-C41.0712.39
2Johannes Bakke AashamarH 15-1631.10+1.249.02
5Even JahnsenH 55-43.05+8.1112.29
Åge AashamarH 55-diskvalifisert
Arne Johannes LøkkenH 17-Cdiskvalifisert

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ragnhild Haugli BråtenD 21-1.16.00+19.3714.28

IK Grane Arendal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Finn Ole JørgensenH 55-34.5410.06
1Ingjerd TønD 17-B1.10.2619.11
11Vegard Fiane PedersenH 21-1.20.45+34.0412.35
12Jostein UtstumoH 21-1.28.30+41.4913.48

Kristiansand OK

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikD 21-56.2310.44
1David RundeH 10-1252.5516.16
1Herman HarvH 13-16N37.3215.38
1Odd Anton HermansenH 10-12N26.4511.08
1Benedicte Hald BjørgumD 17-2057.3810.58
1Morten BujordetH 17-2047.068.58
1Jon BjørgumH 45-48.439.16
1Holger HottH 21-46.417.16
1Rune SkogerbøH 17-A kort49.1014.15
1Silje KristiansenD 17-A kort39.2111.24
1Bjørn A FriestadH 17-B1.07.4218.26
1Dag BlandkjennH 15-1629.468.37
1Elin Pedersen SundtjønnD 55-50.1814.34
2Sara StrayD 10-12N37.36+6.1115.40
2Gaute FriestadH 17-2048.35+1.299.15
2Marius PyttenH 13-1443.29+4.2811.50
2Kjersti Adéla WestinD 17-201.25.09+27.3116.13
2Eirik Martens SvensenH 21-47.24+0.437.23
2Trude Pedersen SundtjønnD 17-A kort53.51+14.3015.36
2Ragnhild HaldD 45-43.34+7.2612.37
3Vegard MyhreH 13-1449.11+10.1013.24
3Siri StrayD 10-12N47.53+16.2819.57
3Tor ÅmdalH 45-1.03.19+14.3612.03
3Morten JørgensenH 17-2052.30+5.2410.00
3Vyacheslav MukhidinovH 21-47.58+1.177.28
3Inger ReinhartsenD 45-44.44+8.3612.57
3Oddbjørg MoeD 55-1.23.54+33.3624.19
3Matias Hodne HanischH 15-1635.16+5.3010.13
4Lars ThistedH 10-121.27.19+34.2426.52
4Vetle Elias LynnebakkenH 13-1458.25+19.2415.55
4Vetle ReinhartsenH 17-201.12.05+24.5913.43
4Fred-Arne SivertsenH 45-1.18.44+30.0114.59
4Christian Wiig BøenH 21-48.08+1.277.30
4Henrik UpsalH 15-1635.50+6.0410.23
5Hans Gunnar OmdalH 21-53.45+7.048.23
5Ulrik ThistedH 35-1.06.02+9.5412.34
6Magne Reier JørgensenH 55-45.07+10.1313.04
6Terje MellingsæterH 65-59.17+21.4817.11
6Mats DahlénH 21-55.59+9.188.44
7Ole Kristian LauvnesH 65-1.04.36+27.0718.43
9Jostein MoeH 21-59.03+12.229.12
Jan BlandkjennH 45-diskvalifisert
Synne StrayD 13-16Cdiskvalifisert
Arne BujordetH 45-diskvalifisert
Martin ThistedH 13-16Cdiskvalifisert
Karolis LazdauskasH 21-diskvalifisert

Lia IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anne Karin JørgensenD 55-59.18+9.0017.11
3Stein Reinholt JensenH 65-46.53+9.2413.35
4Widar Taxth LølandH 65-49.03+11.3414.13

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Johan MichelsenH 21-59.22+12.419.15

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Frank Glad BalchenH 55-40.21+5.2711.41
4Gunvor BlakstadD 55-1.34.53+44.3527.30
7Magne TaulerH 55-46.17+11.2313.24

OK Sør

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tale SøderlindD 10-12N31.2513.05
1Gudveig JørundlandD 75-1.06.2019.13
1Einar JørundlandH 75-1.02.5118.13
2Stein CowardH 55-37.25+2.3110.50
2Pål BaggethunH 17-C1.16.04+34.5723.24
2Magne MoyH 65-43.37+6.0812.38
2Siri CowardD 17-B1.51.04+40.3830.15
3Kristen LanganH 55-40.17+5.2311.40
5Erik SøderlindH 45-1.58.50+1.10.0722.38
5Bjørn A. SchouH 65-49.51+12.2214.26
5Martin SøderlindH 15-1650.12+20.2614.33

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari HernandezD 45-36.0810.28

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Trond Anders GaltelandH 35-1.03.46+7.3812.08
Idar TveitH 45-diskvalifisert

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emilie WestinD 13-1449.4913.34
2Kjell WestinH 45-59.55+11.1211.24
2Lenka WestinD 35-48.30+5.2614.03

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugH 65-37.2910.51

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Oskar KaaløyH 17-A kort1.04.36+15.2618.43

Søgne og Songdalen OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Christina WhiteD 35-43.0412.28
2Jesse WhiteH 17-B1.15.08+7.2620.28
2Ståle ThortveitH 35-57.00+0.5210.51
3Jonas MyhreH 10-121.19.59+27.0424.36
3Siri Thortveit MyhreD 35-50.51+7.4714.44
6Roar MyhreH 35-1.13.05+16.5713.55
7Jarl Magnus BergeH 21-56.07+9.268.45

Torridal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristian PyttenH 10-121.14.02+21.0722.46

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Kjell Erik RøislandH 21-56.28+9.478.48

Øvrebø/Vindbjart Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aleksander SkovlyH 13-16C59.4618.23
2Jonas RuudH 10-12N27.17+0.3211.22
3Christian SkovlyH 10-12N27.20+0.3511.23
Fredrik SkovlyN-åpen21.5914.51
Martin RuudH 17-Bdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor