Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2 dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2 dagers
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 24 mars 2012 - søndag 25 mars 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik SkovlyØvrebø/Vindbjart Orientering21.5914.51

D 10-12N

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tale SøderlindOK Sør31.2513.05
2Sara StrayKristiansand OK37.36+6.1115.40
3Siri StrayKristiansand OK47.53+16.2819.57

D 13-14

3 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie WestinPorsgrunn OL49.4913.34

D 13-16C

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Synne StrayKristiansand OKdiskvalifisert

D 17-A kort

3 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje KristiansenKristiansand OK39.2111.24
2Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OK53.51+14.3015.36

D 17-B

3 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd TønIK Grane Arendal Orientering1.10.2619.11
2Siri CowardOK Sør1.51.04+40.3830.15

D 17-20

5 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK57.3810.58
2Kjersti Adéla WestinKristiansand OK1.25.09+27.3116.13

D 21-

5 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK56.2310.44
2Ragnhild Haugli BråtenHeming Orientering1.16.00+19.3714.28

D 35-

3 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK43.0412.28
2Lenka WestinPorsgrunn OL48.30+5.2614.03
3Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK50.51+7.4714.44

D 45-

3 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari HernandezOL Toten-Troll36.0810.28
2Ragnhild HaldKristiansand OK43.34+7.2612.37
3Inger ReinhartsenKristiansand OK44.44+8.3612.57

D 55-

3 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OK50.1814.34
2Anne Karin JørgensenLia IL59.18+9.0017.11
3Oddbjørg MoeKristiansand OK1.23.54+33.3624.19
4Gunvor BlakstadOddersjaa SSK1.34.53+44.3527.30

D 75-

3 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør1.06.2019.13

H 10-12

3 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK52.5516.16
2Kristian PyttenTorridal IL1.14.02+21.0722.46
3Jonas MyhreSøgne og Songdalen OK1.19.59+27.0424.36
4Lars ThistedKristiansand OK1.27.19+34.2426.52

H 10-12N

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Anton HermansenKristiansand OK26.4511.08
2Jonas RuudØvrebø/Vindbjart Orientering27.17+0.3211.22
3Christian SkovlyØvrebø/Vindbjart Orientering27.20+0.3511.23

H 13-14

3 670 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Reiersen JensenBirkenes IL39.0110.37
2Marius PyttenKristiansand OK43.29+4.2811.50
3Vegard MyhreKristiansand OK49.11+10.1013.24
4Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK58.25+19.2415.55

H 13-16C

3 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander SkovlyØvrebø/Vindbjart Orientering59.4618.23
Martin ThistedKristiansand OKdiskvalifisert

H 13-16N

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman HarvKristiansand OK37.3215.38

H 15-16

3 450 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BlandkjennKristiansand OK29.468.37
2Johannes Bakke AashamarFlosta IL31.10+1.249.02
3Matias Hodne HanischKristiansand OK35.16+5.3010.13
4Henrik UpsalKristiansand OK35.50+6.0410.23
5Martin SøderlindOK Sør50.12+20.2614.33

H 17-A kort

3 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune SkogerbøKristiansand OK49.1014.15
2Oskar KaaløySandefjord OK1.04.36+15.2618.43

H 17-B

3 670 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn A FriestadKristiansand OK1.07.4218.26
2Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK1.15.08+7.2620.28
Martin RuudØvrebø/Vindbjart Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

3 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per-Martin GrønliFlosta IL41.0712.39
2Pål BaggethunOK Sør1.16.04+34.5723.24
Arne Johannes LøkkenFlosta ILdiskvalifisert

H 17-20

5 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten BujordetKristiansand OK47.068.58
2Gaute FriestadKristiansand OK48.35+1.299.15
3Morten JørgensenKristiansand OK52.30+5.2410.00
4Vetle ReinhartsenKristiansand OK1.12.05+24.5913.43

H 21-

6 410 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger HottKristiansand OK46.417.16
2Eirik Martens SvensenKristiansand OK47.24+0.437.23
3Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK47.58+1.177.28
4Christian Wiig BøenKristiansand OK48.08+1.277.30
5Hans Gunnar OmdalKristiansand OK53.45+7.048.23
6Mats DahlénKristiansand OK55.59+9.188.44
7Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK56.07+9.268.45
8Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijät56.28+9.478.48
9Jostein MoeKristiansand OK59.03+12.229.12
10Johan MichelsenNydalens SK59.22+12.419.15
11Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering1.20.45+34.0412.35
12Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.28.30+41.4913.48
Karolis LazdauskasKristiansand OKdiskvalifisert

H 35-

5 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK56.0810.41
2Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK57.00+0.5210.51
3Espen BirkenesBirkenes IL58.23+2.1511.07
4Trond Anders GaltelandOtra IL1.03.46+7.3812.08
5Ulrik ThistedKristiansand OK1.06.02+9.5412.34
6Roar MyhreSøgne og Songdalen OK1.13.05+16.5713.55

H 45-

5 250 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK48.439.16
2Kjell WestinPorsgrunn OL59.55+11.1211.24
3Tor ÅmdalKristiansand OK1.03.19+14.3612.03
4Fred-Arne SivertsenKristiansand OK1.18.44+30.0114.59
5Erik SøderlindOK Sør1.58.50+1.10.0722.38
Jan BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
Idar TveitOtra ILdiskvalifisert
Arne BujordetKristiansand OKdiskvalifisert

H 55-

3 450 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering34.5410.06
2Stein CowardOK Sør37.25+2.3110.50
3Kristen LanganOK Sør40.17+5.2311.40
4Frank Glad BalchenOddersjaa SSK40.21+5.2711.41
5Even JahnsenFlosta IL43.05+8.1112.29
6Magne Reier JørgensenKristiansand OK45.07+10.1313.04
7Magne TaulerOddersjaa SSK46.17+11.2313.24
Åge AashamarFlosta ILdiskvalifisert

H 65-

3 450 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL37.2910.51
2Magne MoyOK Sør43.37+6.0812.38
3Stein Reinholt JensenLia IL46.53+9.2413.35
4Widar Taxth LølandLia IL49.03+11.3414.13
5Bjørn A. SchouOK Sør49.51+12.2214.26
6Terje MellingsæterKristiansand OK59.17+21.4817.11
7Ole Kristian LauvnesKristiansand OK1.04.36+27.0718.43

H 75-

3 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JørundlandOK Sør1.02.5118.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor