Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2 dagers, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2 dagers
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 24 mars 2012 - søndag 25 mars 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Fredrik AarrestadLia IL35.4621.02
Torjus StefferudTorridal IL33.3019.42

D 10-12N

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri StrayKristiansand OK18.2410.49
2Sara StrayKristiansand OK36.58+18.3421.44
3Tale SøderlindOK Sør38.15+19.5122.30
4Elise SmithsenOK Sør39.05+20.4122.59

D 13-14

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie WestinPorsgrunn OL30.4713.23
2Kristin Mestad SeverinsenTorridal IL1.02.52+32.0527.20
3Margrete VederhusTorridal IL1.05.04+34.1728.17

D 13-16C

2 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrayKristiansand OK45.4321.04

D 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild StefferudTorridal IL18.5711.08

D 17-A kort

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OK31.1413.52

D 17-B

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete Omdal HildebrandtØvrebø/Vindbjart Orientering37.3416.20
2Mari CowardOK Sør39.55+2.2117.21
3Siri CowardOK Sør1.09.45+32.1130.19

D 17-20

3 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK29.079.25
2Synnøve BråtenVegårshei IL31.09+2.0210.04
3Marie Hammer HåversenRaumar Orientering36.45+7.3811.53
4Kjersti Adéla WestinKristiansand OK40.30+11.2313.06

D 21-

3 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK32.5710.39
2Silje KristiansenKristiansand OK41.59+9.0213.35
3Ragnhild Haugli BråtenHeming Orientering42.59+10.0213.54

D 35-

2 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti ReiersenKristiansand OK23.1310.19
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK26.05+2.5211.35
3Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK27.12+3.5912.05
3Inger SkjæveslandIF Trauma27.12+3.5912.05
5Arnhild U. BråtenVegårshei IL29.04+5.5112.55
6Lenka WestinPorsgrunn OL30.41+7.2813.38
7Mari Reiersen JensenBirkenes IL33.22+10.0914.49

D 45-

2 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente MestadTorridal IL24.4511.00
2Mari HernandezOL Toten-Troll24.46+0.0111.00
3Ragnhild HaldKristiansand OK27.31+2.4612.13
4Mette MestadTorridal IL30.08+5.2313.23
5Inger ReinhartsenKristiansand OK31.03+6.1813.48

D 55-

2 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Karin JørgensenLia IL32.4614.33
2Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OK34.18+1.3215.14
3Kirsten SalthaugKristiansand OK36.52+4.0616.23
4Oddbjørg MoeKristiansand OK47.18+14.3221.01
5Gunvor BlakstadOddersjaa SSK54.32+21.4624.14

D 65-

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi MellingsæterKristiansand OK37.1416.32
2Gerd YttervikLia IL49.59+12.4522.12

D 75-

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør53.4623.53

H 10-12

2 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian PyttenTorridal IL34.5916.07
2David RundeKristiansand OK36.43+1.4416.55
3Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL46.55+11.5621.37
4Jonas MyhreSøgne og Songdalen OK49.06+14.0722.37

H 10-12N

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Anton HermansenKristiansand OK16.269.40
2Martin Reiersen JensenBirkenes IL16.49+0.239.53
3Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK19.27+3.0111.26
4Aleksander ØsterhusOK Sør20.03+3.3711.47

H 13-14

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Reiersen JensenBirkenes IL22.199.42
2Vegard MyhreKristiansand OK28.43+6.2412.29
3Andreas HæstadOK Sør33.57+11.3814.45
4Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK41.19+19.0017.57
5Einar EkelandOddersjaa SSK50.54+28.3522.07
Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

H 13-16C

2 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten CowardOK Sør36.2216.45
Martin ThistedKristiansand OKdiskvalifisert
Haakon SvendsenOK Sørdiskvalifisert

H 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman HarvKristiansand OK18.1410.43

H 15-16

2 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matias Hodne HanischKristiansand OK18.518.22
2Johannes Bakke AashamarFlosta IL18.59+0.088.26
3Henrik UpsalKristiansand OK20.29+1.389.06
4Dag BlandkjennKristiansand OK21.38+2.479.36
5Torkel ReinhartsenKristiansand OK26.00+7.0911.33
6Eirik SmithsenOK Sør28.17+9.2612.34
Martin SøderlindOK Sørdiskvalifisert

H 17-A kort

2 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering22.229.56
2Rune SkogerbøKristiansand OK27.01+4.3912.00
3Fritz WagnerFroland IL35.15+12.5315.40

H 17-B

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn A FriestadKristiansand OK43.5419.05

H 17-C

2 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål BaggethunOK Sør26.2912.12
2Ove KjetsåOtra IL29.50+3.2113.44
3Tony HalsallOtra IL32.34+6.0515.00

H 17-20

3 090 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten BujordetKristiansand OK26.108.28
2Morten JørgensenKristiansand OK28.46+2.369.18
3Gaute FriestadKristiansand OK35.30+9.2011.29
4Vetle ReinhartsenKristiansand OK36.38+10.2811.51
5Martin BråtenVegårshei IL38.43+12.3312.31

H 21-

3 610 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger HottKristiansand OK23.536.36
2Hans Gunnar OmdalKristiansand OK25.09+1.166.58
3Christian Wiig BøenKristiansand OK25.11+1.186.58
4Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK25.30+1.377.03
5Eirik Martens SvensenKristiansand OK26.10+2.177.14
6Mats DahlénKristiansand OK26.30+2.377.20
7Jon NilsenVegårshei IL27.30+3.377.37
8Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijät27.40+3.477.39
9Jostein MoeKristiansand OK28.43+4.507.57
10Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK30.27+6.348.26
11Johan MichelsenNydalens SK32.27+8.348.59
12Mikal Brastad LarsenKristiansand OK32.38+8.459.02
13Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering33.15+9.229.12
14Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering36.18+12.2510.03
15Svein SundeSøgne og Songdalen OK37.52+13.5910.29
16Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering38.14+14.2110.35

H 35-

3 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK34.429.36
2Ulrik ThistedKristiansand OK38.57+4.1510.47
3Trond Anders GaltelandOtra IL42.07+7.2511.40
4Roar MyhreSøgne og Songdalen OK43.49+9.0712.08
5Bjarte FrøysnesOtra IL53.47+19.0514.53

H 45-

3 090 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BujordetKristiansand OK25.588.24
2Jon BjørgumKristiansand OK28.46+2.489.18
3Jan BlandkjennKristiansand OK32.00+6.0210.21
4Kjell WestinPorsgrunn OL33.44+7.4610.55
5Geir BråtenVegårshei IL36.01+10.0311.39
6Fred-Arne SivertsenKristiansand OK37.05+11.0712.00
7Per StefferudTorridal IL37.11+11.1312.02
8Jon Terje EkelandOddersjaa SSK37.13+11.1512.02
9Tor ÅmdalKristiansand OK38.47+12.4912.33
10Svein Roar JonsmyrBirkenes IL42.45+16.4713.50
11Erik SøderlindOK Sør56.19+30.2118.13
Rune PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 55-

2 250 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering19.328.40
2Stein CowardOK Sør23.40+4.0810.31
3Frank Glad BalchenOddersjaa SSK25.00+5.2811.06
4Kjell-Valter SørensenIK Grane Arendal Orientering26.00+6.2811.33
5Even JahnsenFlosta IL26.51+7.1911.56
6Magne TaulerOddersjaa SSK29.22+9.5013.03
7Bjørn ReinhartsenKristiansand OK31.18+11.4613.54
8Magne Reier JørgensenKristiansand OK32.23+12.5114.23
9Svein ØderudKristiansand OK32.41+13.0914.31
10Sigmund SalthaugKristiansand OK36.21+16.4916.09
11Åge AashamarFlosta IL41.26+21.5418.24
Kristen LanganOK Sørdiskvalifisert

H 65-

2 250 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL24.3710.56
2Magne MoyOK Sør27.39+3.0212.17
3Widar Taxth LølandLia IL28.07+3.3012.29
4Bjørn SyvertsenØvrebø/Vindbjart Orientering28.14+3.3712.32
5Finn Ole HonemyrØvrebø/Vindbjart Orientering30.10+5.3313.24
6Bjørn A. SchouOK Sør30.36+5.5913.36
7Ole Kristian LauvnesKristiansand OK31.43+7.0614.05
8Tor Svein LangåsTorridal IL33.33+8.5614.54
9Terje MellingsæterKristiansand OK39.14+14.3717.26
10Hans Olav BeislandIK Grane Arendal Orientering44.04+19.2719.35
11Stein Reinholt JensenLia IL46.55+22.1820.51

H 75-

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JørundlandOK Sør39.4817.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor