Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell løp 2
Arrangørorganisasjon: Kvikne IL
Dato: torsdag 13 juni 2019

IL Nansen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Liv MeliD 3,5B (3)45.05+9.5013.22
5Per EngebakkenH 5,5A (5)59.42+8.5311.13

Kvikne IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaD 15-16 (1)33.069.49
1Rønnaug Hansæl-NergaardD 17-20 (2)1.06.5312.34
1Simen Hansæl-NergaardH 13-14 (1)44.2413.10
3Anne Mette GrøtliD 5,5A (3)1.06.17+7.5212.27

Os IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger Johanne SimensenD 2C (3)40.3418.36
1Tor ØstvangH 2,5A (6)40.4915.31
2Anne-Mari HaagensenD 2C (3)58.43+18.0926.56
3Ottar RyenH 2,5A (6)47.08+6.1917.55
4Sunniva Johaug RyenD 2,5A (4)1.07.24+23.4525.37
4Steinar SimensenH 2,5A (6)47.19+6.3017.59
6Erik HaagensenH 2,5A (6)1.00.54+20.0523.09
Sigrid MeliD 2C (3)diskvalifisert

Røros IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frode SjøvoldH 5,5A (5)50.499.33
3Terje SchjølbergH 5,5A (5)57.00+6.1110.42
4Helge SundbergH 5,5A (5)58.27+7.3810.59

Tynset IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigrid KalbækkenD 2,5A (4)43.3916.35
1Britt Vangen SandvoldD 3,5B (3)35.1510.27
1Asmund PedersenH 3,5B (1)37.0511.00
2Anna Vangen LunåsmoD 17-20 (2)1.09.22+2.2913.02
2Anne Mette NormannD 2,5A (4)43.43+0.0416.37
2Ingunn Vangen LunåsmoD 5,5A (3)1.02.45+4.2011.47
Guro SchjølbergD 13-14 (1)diskvalifisert
Marit Eggen NyaasD 3,5B (3)diskvalifisert

Vingelen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Lisa VerdeniusD 11-12 (1)43.2119.53
1Andrea VerdeniusD 5,5A (3)58.2510.58
2Bjørn Ivar RyenH 2,5A (6)40.55+0.0615.33
2Jan Jacob VerdeniusH 5,5A (5)52.28+1.399.51
3Solveig VingelenD 2,5A (4)50.57+7.1819.22
5Lars ButtingsrudH 2,5A (6)48.13+7.2418.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor