Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell løp 2
Arrangørorganisasjon: Kvikne IL
Dato: torsdag 13 juni 2019

D 11-12

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lisa VerdeniusVingelen IL43.2119.53

D 13-14

3 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Guro SchjølbergTynset IFdiskvalifisert

D 15-16

3 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL33.069.49

D 17-20

5 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL1.06.5312.34
2Anna Vangen LunåsmoTynset IF1.09.22+2.2913.02

H 13-14

3 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Hansæl-NergaardKvikne IL44.2413.10

D 2C

2 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Johanne SimensenOs IL40.3418.36
2Anne-Mari HaagensenOs IL58.43+18.0926.56
Sigrid MeliOs ILdiskvalifisert

D 2,5A

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid KalbækkenTynset IF43.3916.35
2Anne Mette NormannTynset IF43.43+0.0416.37
3Solveig VingelenVingelen IL50.57+7.1819.22
4Sunniva Johaug RyenOs IL1.07.24+23.4525.37

H 2,5A

2 630 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor ØstvangOs IL40.4915.31
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL40.55+0.0615.33
3Ottar RyenOs IL47.08+6.1917.55
4Steinar SimensenOs IL47.19+6.3017.59
5Lars ButtingsrudVingelen IL48.13+7.2418.20
6Erik HaagensenOs IL1.00.54+20.0523.09

D 3,5B

3 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt Vangen SandvoldTynset IF35.1510.27
2Liv MeliIL Nansen45.05+9.5013.22
Marit Eggen NyaasTynset IFdiskvalifisert

H 3,5B

3 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asmund PedersenTynset IF37.0511.00

D 5,5A

5 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrea VerdeniusVingelen IL58.2510.58
2Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF1.02.45+4.2011.47
3Anne Mette GrøtliKvikne IL1.06.17+7.5212.27

H 5,5A

5 320 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode SjøvoldRøros IL50.499.33
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL52.28+1.399.51
3Terje SchjølbergRøros IL57.00+6.1110.42
4Helge SundbergRøros IL58.27+7.3810.59
5Per EngebakkenIL Nansen59.42+8.5311.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor