Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 1 mai 2019

N-åpen

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0jon Viljar B ØStgårdVingelen IL30.01
0Mads Berg jr.IL Nansen12.44
0ÅsmundS EngebakkenVingelen IL34.37
0Martine Rød FEragenTynset IF15.42
0Adele MEli HomnesIL Nansen21.20
0Iris KraikampTynset IF27.09
0Natalia Meli HomnesIL Nansen22.49
0Mathilde Nordvik SkogstadVingelen IL15.22
0ole Norvik SkogstadVingelen IL14.58
0Selma TronslienVingelen IL28.07
0Thico VisserTynset IF27.02
0Noah  Watson AlmeVingelen IL14.39
0Oliver Watson AlmeVingelen IL14.22
0Sondre B ØstgårdVingelen IL29.59
0Hanna SiscaloOs IL16.41
0Ragnhild UtstumoVingelen IL28.21

D -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Aurora UrsetVingelen IL18.37
0Maria Sæther VerdeniusVingelen IL6.41
0Sidona OkbaslassieOs IL16.22
0Aurora OldertrøenTynset IF8.35
0Marina HusseiniOs IL16.13

D 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maren BrynhildsvollOs IL11.41
1Hermela GoitomOs IL11.41
3Furtuna Tekie DangewOs IL11.43+0.02
4Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL13.26+1.45
5Eline Rød FeragenTynset IF16.14+4.33
6Ida Joanne OldertrøenTynset IF18.55+7.14
7Tora KolltveitTynset IF23.48+12.07
8Svanhild RyenOs IL30.52+19.11
Synne Kvittum NytrøenTynset IFikke startet

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ida HøsøienTynset IF11.38
2Guro SchjølbergTynset IF13.30+1.52
3Astrid SchjølbergRøros IL16.28+4.50

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eline Horten JordetVingelen IL17.47 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Andrea Sæther VerdeniusVingelen IL17.55+0.08
3Mari Grøtli SvergjaKvikne IL18.11+0.24

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg18.53

D 40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF21.12
2Sissel BolstadTynset IF22.05+0.53
3Liv MeliIL Nansen22.14+1.02
4Britt Vangen SandvoldTynset IF22.42+1.30
5Elisabeth EspelandTynset IF23.07+1.55
6Anne Mette GrøtliKvikne IL23.39+2.27
7Birgit Wikan BergIL Nansen24.23+3.11
8inga NørenRøros IL26.51+5.39
9Bente HortenVingelen IL26.59+5.47
10Britt Laila NilsgårdRøros IL28.12+7.00
11Aagje WesseliusOs IL28.40+7.28
12Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK36.17+15.05
Marit Eggen NyaasTynset IFdiskvalifisert
Anne Meli NarjordOs ILikke startet

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari OsmoenOs IL14.44
2Anne Mette NormannTynset IF17.55+3.11

D 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Solveig VingelenVingelen IL18.40
2Grete UrsetVingelen IL20.33+1.53
3Sigrid MeliOs IL21.18+2.38
4Inger Johanne SimensenOs IL21.56+3.16
5Anne-Mari HaagensenOs IL26.17+7.37

H -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Endre SiscaloOs IL16.37
2Vebjørn Horten VikTynset IF19.03+2.26
3Amund RyenOs IL21.27+4.50

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simon DirfeldtOs IL17.16

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sebastian Rød FeragenTynset IF18.09
Marcus Wilhelm NarvesenOs ILikke startet

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Peder Aukrust OsmoenOs IL16.17
2Jørgen SchjølbergTynset IF16.33+0.16
3Gaute Kvittum NytrøenTynset IF16.39+0.22
4Jakob Sæther VerdeniusVingelen IL16.40+0.23

H 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hans Arild SkjevdalRøros IL17.10
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL17.20+0.10
3Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF17.26+0.16
4John SvergjaKvikne IL18.05+0.55
5Harald SvergjaKvikne IL18.57+1.47
6Petter GullikstadRøros IL19.07+1.57
7Leif Arne NytrøenTynset IF19.21+2.11
8Torger HøsøienTynset IF19.37+2.27
9Ingar  BrennmoenVingelen IL20.14+3.04
10Leif JordetVingelen IL24.06+6.56

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helge SundbergRøros IL12.46

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tore StubbeNord-Østerdal OK16.30
2Tor ØstvangOs IL17.28+0.58
3Steinar SimensenOs IL19.18+2.48
4Bjørn Ivar RyenVingelen IL19.19+2.49
5Erik HaagensenOs IL22.23+5.53
6Johan Arnt JohansenTynset IF23.07+6.37
7Mads BergIL Nansen28.41+12.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor