Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 3
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 22 mai 2019

Lang

6 000 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK39.136.32
2Thomas NipenBækkelaget42.38+3.257.06
3Øystein  PettersenNydalen SK43.18+4.057.13
4Haakon IngvaldsenKIF44.54+5.417.29
5Mathias NipenBækkelagets SK45.44+6.317.37
6Skage GrønnebergHeming Orientering48.10+8.578.01
7Tor Andreas AndersenOppsal Orientering48.59+9.468.09
8Niklas NormanIL GeoForm49.40+10.278.16
9Peder Gjølstad RøhnebækBK OK50.08+10.558.21
10Sindre LangaasNydalens SK50.11+10.588.21
11Gløer WindsvoldSentrum OK52.36+13.238.46
12Anders BjergaardNydalen SK53.15+14.028.52
13Mikael OlaussonOslostudentenes IK53.25+14.128.54
14Peder NatvigNorges Bank BIL53.40+14.278.56
15Trond LundTyrving IL53.43+14.308.57
16Georg BuggeAas Jakobsen53.47+14.348.57
17Morten HeirFossum IF54.13+15.009.02
18Knut BårtveitBø OL55.01+15.489.10
19Nils Petter FremmingHeming Orientering55.19+16.069.13
20Peder Fossheim  AsplinGjø-Vard OL55.45+16.329.17
21Stig HeirAsker Skiklubb55.52+16.399.18
22Christian KorvaldN1B OK56.34+17.219.25
23Rolv Anders SystadLyn57.08+17.559.31
24Johan SvedbergHeming Orientering57.44+18.319.37
25Harald IweIL GeoForm58.25+19.129.44
26Stein H.  HagenFossum IF58.45+19.329.47
27Fridthof JebsenFossum IF59.54+20.419.59
28Guttorm L EggeIL GeoForm1.00.03+20.5010.00
29Jens Olav KløvrudLillomarka OL1.01.12+21.5910.12
30Bjørn  GrindeOslostudentenes IK1.02.25+23.1210.24
31Harald Østgaard LundIL GeoForm1.04.00+24.4710.40
32Eivind RuthVBIL1.04.08+24.5510.41
33Nils BerganNydalen SK1.04.13+25.0010.42
34Ivar RefslandUiO1.04.49+25.3610.48
35Dag WangLillomarka OL1.04.50+25.3710.48
36Christian ReuschHeming Orientering1.05.28+26.1510.54
37Erik SauarIL Koll1.05.34+26.2110.55
38Knut OnsagerIL GeoForm1.05.39+26.2610.56
39Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.05.40+26.2710.56
40Øivind Due TrierOslostudentenes IK1.06.02+26.4911.00
41Jarle RotiFossum IF1.08.23+29.1011.23
42Are EriksenOslostudentenes IK1.08.43+29.3011.27
43Britta FismenFossum IF1.09.34+30.2111.35
44John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.11.58+32.4511.59
45Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.12.54+33.4112.09
46Jon LahlumIL GeoForm1.17.50+38.3712.58
47Raphael NetoIL GeoForm1.28.36+49.2314.46
48Håkon BuggePrivat1.33.32+54.1915.35
49Knut SandvenIL Kollikke godkjent
50Sondre Zahl HagenFossum IFikke godkjent
51Jan Tore HenriksenNorges Bank BILikke godkjent
52Johan MichelsenFossum IFikke godkjent

Mellom

4 000 m, 90 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon KaarbyNydalens SK33.238.20
2Lars HalvorsenNydalen SK34.01+0.388.30
3Pål TerkelsenPrivat35.51+2.288.57
4Odd Arne LianIL Koll36.05+2.429.01
5Karl Aasmund ErøySamtalen AS36.08+2.459.02
6Kjell MarksetIL Koll36.13+2.509.03
7Vemund KongsnesØstmarka OK36.22+2.599.05
8Jan Tore LudvigsenIL Koll36.44+3.219.11
9Marte BalchenIL Koll37.38+4.159.24
10Paul SolheimWhylot IL38.36+5.139.39
11Richard Zeiner-GundersenAker brygge39.26+6.039.51
12Tor RingstadHedrum OL40.12+6.4910.03
13Signe Astrup ArnesenHeming Orientering40.17+6.5410.04
14Lars BenestadGrane IL40.44+7.2110.11
14Svein JacobsenTyrving IL40.44+7.2110.11
16Eirik DaleAvinor41.25+8.0210.21
17Trude FixdalIL Koll41.29+8.0610.22
18Einar JensenNydalens SK41.44+8.2110.26
19Harald Eide-FredriksenHeming Orientering41.47+8.2410.26
20Peer StiansenNydalens SK42.15+8.5210.33
21Linda HanssenØstmarka OK42.23+9.0010.35
22Eirik TandrevoldFossum IF42.24+9.0110.36
23Torunn Drage RotiFossum IF42.30+9.0710.37
24Frode KamsvågVBIL42.31+9.0810.37
25Eskil ÅsmulOppsal Orientering42.46+9.2310.41
26Håvard ChristiansenNOTEAM43.07+9.4410.46
27Anne DanielsenNydalens SK43.17+9.5410.49
28Per KaarbyOver toppen IL43.18+9.5510.49
29Lars Karelius NoerNRK43.45+10.2210.56
30Toril HallanLillomarka OL43.53+10.3010.58
31Per Morten LefdahlMetier OEC44.10+10.4711.02
32Knut Anders LøkenFossum IF44.18+10.5511.04
33Egil IversenHeming Orientering45.00+11.3711.15
34Kjersti HovFossum IF46.31+13.0811.37
35Turter EllenNydalen SK46.38+13.1511.39
36Per SchancheAsker Skiklubb47.04+13.4111.46
37Knut Bjarne  SætreBærum kommune47.05+13.4211.46
38Tormod BøeVBIL47.23+14.0011.50
39Dagrun MelkildHeming Orientering47.37+14.1411.54
40Anni PeljoPrivat47.56+14.3311.59
41Tormod ØvergaardVestre Akers SK48.08+14.4512.02
42Runa SkyttersæterHeming Orientering48.20+14.5712.05
43Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm49.07+15.4412.16
44Karen Marie Eid KaarbyNydalen SK49.19+15.5612.19
45Berit DanielsenTyrving IL49.29+16.0612.22
46Vigo EriksenEsso Sport49.35+16.1212.23
47Arne KongsnesOppsal Orientering50.33+17.1012.38
48Mariken HomleidIL GeoForm50.40+17.1712.40
49Harald RikheimRådtassene51.40+18.1712.55
49Kristin SletnerIL GeoForm51.40+18.1712.55
51Zoltan HorvathVeritas52.14+18.5113.03
52Lars ChristensenVBIL52.24+19.0113.06
52Anne  DahlNydalens SK52.24+19.0113.06
54Isabella SvahnOslostudentenes IK53.14+19.5113.18
55Øyvind GylverAsker Skiklubb53.17+19.5413.19
56Jarle NilsenSiemens Oslo53.35+20.1213.23
57Anne Marit BjergaardNydalens SK54.03+20.4013.30
58Jacob DybwadVBIL54.14+20.5113.33
58Torstein SchelleAimit54.14+20.5113.33
60Henrik Smith-MeyerVBIL55.12+21.4913.48
61Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm55.39+22.1613.54
62Tone Jahren Herud Fossum IF55.48+22.2513.57
63Olav NipenTyrving IL56.30+23.0714.07
64Tov Arne BondalNotodden OL57.02+23.3914.15
65Margrete EngzeliusAsker Skiklubb57.04+23.4114.16
66Roy GjerdingOK Moss57.56+24.3314.29
67Morten Tandberg EriksenOUS BIL58.29+25.0614.37
68Maiken KorsagerAsker Skiklubb58.45+25.2214.41
69Susannah MalmStatnett BIL1.00.32+27.0915.08
70Karsten BorgeAimit1.00.43+27.2015.10
71Sharon BroadwellIL GeoForm1.02.27+29.0415.36
72Egil HusethKamp/Vestheim IF1.02.31+29.0815.37
73Don SkantzeTyrving IL1.03.11+29.4815.47
74Jon Gunnar  Henriksen Rudsbygd IL1.05.12+31.4916.18
75Øyvind FidjeFidji Skiorientering1.05.37+32.1416.24
76Petter ChristensenVBIL1.06.41+33.1816.40
77Solveig BerganNydalens SK1.06.57+33.3416.44
78Sturle HånesIL GeoForm1.13.34+40.1118.23
79Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.13.57+40.3418.29
80Tor OmmundsenVBIL1.15.47+42.2418.56
81Henning Hauge-NilsenSiemens Oslo1.19.23+46.0019.50
82Kåre KnudsenIL GeoForm1.26.29+53.0621.37
83Sigurd HaugerudIL GeoForm2.31.12+1.57.4937.48
85Per Kristian EkebergTyrving ILikke godkjent
86Hege WangLillomarka OLikke godkjent
87Bernt LundHeming Orienteringikke godkjent
88Øystein KildahlØstmarka OKikke godkjent
89Preben von der LippeNorsk kulturrådikke godkjent
90Per FosserHeming Orienteringikke godkjent
Julie Hilland AndersenHalden SKikke godkjent

Kort

2 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm17.588.59
2Per JohansonFolkehelseinstituttet20.06+2.0810.03
3Johan MyglandTPWB-O20.38+2.4010.19
4Per OngstadPrivat22.02+4.0411.01
5Knut KarlsenIK Omega23.05+5.0711.32
6Pål W. HanssenBDO BIL23.35+5.3711.47
7Harald AulieIL Koll23.57+5.5911.58
8Mari Jahren HerudFossum IF23.58+6.0011.59
9Odd KletteliBækkelagets SK24.24+6.2612.12
10Finn GangePrivat24.42+6.4412.21
10Gisela SundelinPrivat24.42+6.4412.21
12Per-Arne RøstadsandNydalens SK25.40+7.4212.50
13Frank FinstadRaumar Orientering26.19+8.2113.09
14Inger FinstadRaumar Orientering26.24+8.2613.12
15Mikkel MichelsenFossum IF27.02+9.0413.31
16Per HaugenLillomarka OL27.44+9.4613.52
17Erik ThorstensenTPWB-O27.59+10.0113.59
18Øystein MadsenHaugerud IF28.05+10.0714.02
19Elle MelbyeHeming Orientering28.39+10.4114.19
20Christine KarlsenPrivat29.51+11.5314.55
21Stine FrossdalOslostudentenes IK30.23+12.2515.11
22Ine RøyertNydalen SK34.29+16.3117.14
23Christine ParnemoIL GeoForm36.18+18.2018.09
24Aina GrymyrHaugerud IF38.07+20.0919.03
25Filip HalvorsenNydalen SK40.24+22.2620.12
26Jenni ByvaldPrivat43.32+25.3421.46
27Knut Kristen HangeraasIL GeoForm46.12+28.1423.06
28Øystein ØstermannHeming Orientering48.42+30.4424.21
29Arne Christian ScheieØstmarka OK50.29+32.3125.14
30Jorunn JebsenTyrving IL51.16+33.1825.38
31Alfred FidjeFidji Skiorientering53.38+35.4026.49
32Eva FixdalHeming Orientering54.10+36.1227.05
33Odd FidjePrivat54.41+36.4327.20
34Jakob RuthPrivat58.12+40.1429.06
35Siri HerudPrivat1.00.12+42.1430.06
36Per  GjermoAsker Skiklubb1.00.50+42.5230.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor