Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 1
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 8 mai 2019

Lang

6 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle ChristiansenBækkelagets SK35.535.58
2Thomas NipenBækkelaget38.49+2.566.28
3Karl FremstadBækkelagets SK41.03+5.106.50
4Karl Even RyghHeming Orientering41.07+5.146.51
5Mathias NipenBækkelagets SK41.26+5.336.54
6Peder Fossheim  AsplinGjø-Vard OL42.02+6.097.00
7Eskild GullordBækkelagets SK42.28+6.357.04
8Mikael OlaussonOslostudentenes IK44.40+8.477.26
9Finn Gjerull RyghNydalens SK45.02+9.097.30
10Knut SandvenIL Koll45.45+9.527.37
11Trond LundTyrving IL45.51+9.587.38
12Svein NygårdNorges Bank BIL46.14+10.217.42
13Tore KjølsethLundin46.15+10.227.42
14Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL47.11+11.187.51
15Peder NatvigNorges Bank BIL47.27+11.347.54
16Skage GrønnebergHeming Orientering47.59+12.067.59
17Morten HeirFossum IF48.02+12.098.00
18Jens Olav KløvrudLillomarka OL48.26+12.338.04
19Knut BårtveitBø OL50.07+14.148.21
20Rolv Anders SystadLyn50.25+14.328.24
21Georg BuggeAas Jakobsen51.39+15.468.36
22Eivind RuthVBIL52.33+16.408.45
23Ståle HeitmannFossum IF53.56+18.038.59
24Guttorm L EggeIL GeoForm54.09+18.169.01
25Stig HeirAsker Skiklubb54.32+18.399.05
26Bjørn  GrindeOslostudentenes IK58.21+22.289.43
27Magne VollenOslostudentenes IK59.15+23.229.52
28Harald IweIL GeoForm59.18+23.259.53
29Niklas NormanIL GeoForm59.29+23.369.54
30Jon LahlumIL GeoForm1.02.05+26.1210.20
31Einar ThorstensenKamp Vestheim1.02.16+26.2310.22
32Kjetil Sverdrup-ThygesonPrivat1.03.23+27.3010.33
33Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.13.45+37.5212.17
34Håkon BuggePrivat1.19.57+44.0413.19
35Jon Gunnar  Henriksen Rudsbygd IL1.25.48+49.5514.18
36Ivar RefslandUiOikke godkjent

Mellom

4 000 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning StrandhagenRøyken OL26.566.44
2Sindre GodagerGjø-Vard OL28.30+1.347.07
3Stig StrandhagenRøyken OL28.44+1.487.11
4Karl Rikard LøvhaugIL Koll29.55+2.597.28
5Torgeir StrandhagenRøyken OL30.40+3.447.40
6Terje MathisenOpen iT31.09+4.137.47
7Kjell MarksetIL Koll31.42+4.467.55
8Vidar BerteigIL GeoForm31.52+4.567.58
9Louise OramBækkelagets SK33.13+6.178.18
10Petter  NæssOppsal Orientering33.15+6.198.18
11Odd Arne LianIL Koll33.35+6.398.23
12Trond HegnaAsker Skiklubb33.40+6.448.25
13Fridthof JebsenFossum IF33.53+6.578.28
14Klavs  MadsenNydalen SK33.59+7.038.29
15Paul SolheimWhylot IL35.00+8.048.45
16Eldbjørg NarumVallseth/Stange35.46+8.508.56
17Håvard ChristiansenNOTEAM35.51+8.558.57
18Olav HasaasFossum IF36.31+9.359.07
19Lars BenestadGrane IL37.08+10.129.17
20Toril HallanLillomarka OL37.14+10.189.18
21Kjetil BergeVestre Akers SK38.16+11.209.34
22Peer StiansenNydalens SK38.48+11.529.42
23Karl Aasmund ErøySamtalen AS39.03+12.079.45
24Anne DanielsenNydalens SK39.15+12.199.48
25Eirik TandrevoldFossum IF39.23+12.279.50
26Tormod BøeVBIL39.26+12.309.51
27Eskil ÅsmulOppsal Orientering39.39+12.439.54
28kjell  rønnebergRøyken OL39.53+12.579.58
29Per Arne KarlsenØstmarka OK40.01+13.0510.00
30Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere40.27+13.3110.06
31Tormod ØvergaardVestre Akers SK40.29+13.3310.07
32Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb41.30+14.3410.22
33Harald RikheimRådtassene41.31+14.3510.22
34Per StedjeØstmarka OK41.35+14.3910.23
35Jens HetlandNydalens SK43.06+16.1010.46
36Mariken HomleidIL GeoForm43.18+16.2210.49
37Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm43.29+16.3310.52
38Trude FixdalIL Koll44.43+17.4711.10
39Ingunn HolbækPrivat44.50+17.5411.12
40Lars ChristensenVBIL44.52+17.5611.13
41Vigo EriksenEsso Sport46.25+19.2911.36
42Johan T. JensenNydalens SK46.35+19.3911.38
43Trond SandvikAdecco46.39+19.4311.39
44Bjørn SandelienHeming Orientering46.53+19.5711.43
45Tone Jahren Herud Fossum IF49.06+22.1012.16
46Margrete EngzeliusAsker Skiklubb50.06+23.1012.31
47Tor TrøanHadeland OL50.26+23.3012.36
48Jarle NilsenSiemens Oslo50.44+23.4812.41
49vemund rønnebergRøyken OL51.12+24.1612.48
50Hans Henrik FremmingMeteorologen51.35+24.3912.53
51Morten HjelmVBIL52.23+25.2713.05
52Nanna Fløgstad SohlbergHeming Orientering52.32+25.3613.08
53Maria TorgersenBækkelagets SK52.40+25.4413.10
54Øyvind GylverAsker Skiklubb54.10+27.1413.32
55Wenche BjerkreimFossum IF54.51+27.5513.42
56Nina Standal OpsahlIL GeoForm56.06+29.1014.01
57Kjell RøkkeTyrving IL1.01.47+34.5115.26
58Sturle HånesIL GeoForm1.05.24+38.2816.21
59Tor OmmundsenVBIL1.05.38+38.4216.24
59Maiken KorsagerAsker Skiklubb1.05.38+38.4216.24
61Sharon BroadwellIL GeoForm1.06.06+39.1016.31
62Katelyn QuinnVBIL1.08.19+41.2317.04
63Svenja KernstockVBIL1.08.20+41.2417.05
64Kjersti ThoStabæk IF1.09.00+42.0417.15
65Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormikke godkjent
66Sigbjørn ModalsliFossum IFikke godkjent
Siri HerudPrivatikke godkjent

Kort

2 000 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenNittedal OL21.4610.53
2Harald AulieIL Koll21.50+0.0410.55
3Ole Martin NodenesTPWB-O24.50+3.0412.25
4Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb24.51+3.0512.25
5Aleidis LøkenHeming Orientering25.03+3.1712.31
6Toril EineEsso Sport28.14+6.2814.07
7Lene Anett KillingmoOK Øst28.47+7.0114.23
8Gisela SandelinPrivat28.50+7.0414.25
9Per HaugenLillomarka OL32.33+10.4716.16
10Christin VangenOslostudentenes IK32.58+11.1216.29
11Kåre KnudsenIL GeoForm34.58+13.1217.29
12Nora UrsinBærum kommune35.00+13.1417.30
13Per OngstadPrivat35.25+13.3917.42
14Øystein MadsenHaugerud IF36.30+14.4418.15
15Knut Kristen HangeraasIL GeoForm36.34+14.4818.17
16Kåre SolhjeldNOTEAM37.06+15.2018.33
17Per AagaardHeming Orientering37.24+15.3818.42
18Sigfred FagervikThales38.23+16.3719.11
19Kristin GoaIL GeoForm39.59+18.1319.59
20Eyvind AasIL GeoForm40.47+19.0120.23
21Johan  MyglandTPWB-O43.05+21.1921.32
22Aina GrymyrHaugerud IF45.53+24.0722.56
23Tiril Steine-EriksenHeming Orientering59.55+38.0929.57
24Stanislav PikaJernbaneverket1.00.46+39.0030.23
25Erik ThorstensenTPWB-Oikke godkjent
26Jon C. FougnerHeming Orienteringikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival