Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2019 - Løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2019 - Løp 6
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 17 juni 2019

Herrer A-løype

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Steinar KollerudLillomarka OL35.37
2Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL40.40+5.03
3Kristoffer MagerøySkanska Norge 43.53+8.16
4Vidar BenjaminsenLillomarka OL44.24+8.47
5Bjørn WangensteenLillomarka OL45.49+10.12
6Kjetil FriestadKristiansand OK47.29+11.52
7Einar JensenNydalens SK50.13+14.36
8Tore SannesLillomarka OL50.17+14.40
9Martin GranlyLillomarka OL51.57+16.20
10Rasmus D. EastwoodLillomarka OL56.40+21.03
11Nov Bar-NathanLillomarka OL56.57+21.20
12Knut FossgardLillomarka OL1.07.13+31.36
13Sjur SæterenLillomarka OL1.08.50+33.13
14Henning Hauge-NilsenSiemenslaget1.15.12+39.35
15Jarle NilsenPrivat1.17.04+41.27
16Truls AngellLillomarka OL1.20.09+44.32
17Håkon BogasonLillomarka OL1.20.34+44.57
18Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL1.20.41+45.04
18Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.20.41+45.04
20Arne KongsnesOppsal Orientering1.21.26+45.49
21Rune HultgreenIL GeoForm1.25.47+50.10

Damer A-løype

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Toril NesNydalens SK49.31
2Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL51.21+1.50
3Ida TangenNydalens SK52.41+3.10
4Netta Bar-NathanLillomarka OL54.19+4.48
5Ingrid BlindheimLillomarka OL54.20+4.49
6Marit B. EithunNittedal OL58.26+8.55
7Vibeke SkjetnePrivat1.02.17+12.46
8Trine OldernesLillomarka OL1.04.43+15.12
9Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL1.04.47+15.16
10Lene ColquhounLillomarka OL1.05.02+15.31
11Jorunn BlindheimLillomarka OL1.10.39+21.08
12Line Bar-NathanLillomarka OL1.18.37+29.06
13Anne RusteLillomarka OL1.34.02+44.31
Elin BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm40.35
2Georg SmedsaasHisøy OK40.56+0.21
3Audun AmundalPrivat42.44+2.09
4Boye WangensteenLillomarka OL48.25+7.50
5Johan MattssonLillomarka OL50.18+9.43
6Uno Hanslien50.50+10.15
7Fredrik SteiwerLillomarka OL55.17+14.42
8Audun SanderudLillomarka OL55.23+14.48
9Trond BotnenLillomarka OL55.51+15.16
10Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF55.56+15.21
11Knut M. OlsenLillomarka OL57.28+16.53
12Tom EdvardsenIL Koll1.00.49+20.14
13Kai Halvorsen AarekolSiemens1.02.38+22.03
14Egil HusethKamp/Vestheim IF1.05.47+25.12
15Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL1.06.12+25.37
16Øivind RuudPrivat1.06.54+26.19
17Edward WoodhouseLillomarka OL1.08.57+28.22
18Didrik BredesenLillomarka OL1.10.42+30.07
19Aksel NesNittedal OL1.12.07+31.32
20Erik Thorstensen1.12.10+31.35
21Jonas SteenNittedal OL1.12.12+31.37
21Alfred Eckmann AronsenNittedal OL1.12.12+31.37
23Roger BrekkeLillomarka OL1.41.48+1.01.13

Damer B-løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL43.55
2Oda Marie ColquhounLillomarka OL43.56+0.01
3Nora JohansenHisøy OK50.59+7.04
4Tone ØdegaardPrivat53.43+9.48
5Merete RørvikLillomarka OL54.13+10.18
6Gunnhild VikhamarLillomarka OL55.36+11.41
7Elena GrandLillomarka OL56.09+12.14
8Frøy GrøndahlLillomarka OL58.32+14.37
9Guro WyllerPrivat1.01.24+17.29
10Sharon BroadwellIL GeoForm1.04.40+20.45
11Oda Eithun PaulsenNittedal OL1.07.52+23.57
12Vibeke HøstLillomarka OL1.08.19+24.24
13Annike SelmerLillomarka OL1.18.37+34.42
14Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL1.41.47+57.52
Elisabeth StrandbergLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer C-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka OL41.41
2Peter StølenPrivat45.02+3.21
3Andreas JohansenPrivat53.02+11.21
4Andreas EinebakkenPrivat57.07+15.26
5Heine Johansen SmedsaasHisøy OK1.06.23+24.42
6Lasse MundalPrivat1.22.40+40.59
7Martin Aasen WrightOppsal Orientering1.37.38+55.57
Casper Eckmann AronsenLillomarka OLdiskvalifisert
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLdiskvalifisert

Damer C-løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL39.35
2Beate MoldestadLillomarka OL52.09+12.34
3Ida HennestadPrivat53.02+13.27
4Karen Marie StavdalPrivat53.47+14.12
5Merethe AndersenPrivat1.05.00+25.25
Ingrid DagslandPrivatdiskvalifisert

Voksne Nybegynnere

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor HenriksenLillomarka OL40.13
2Marit HartvedtPrivat44.14+4.01

Barn Nybegynnere

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Otto Johansen SmedsaasHisøy OK26.22
2Ida MoldestadLillomarka OL31.40+5.18
3Jakob MoldestadLillomarka OL32.35+6.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor