Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 6 mai 2019

Herrer A-løype

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik HaverstadLierbygda OL38.18
2Karl Even RyghHeming Orientering41.50+3.32
3Terje BlindheimLillomarka OL43.22+5.04
4Charlotte WatsonLillomarka OL45.49+7.31
5Halvard FjærLillomarka OL49.29+11.11
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF50.20+12.02
7Paul SolheimPrivat52.01+13.43
8Nils Ragnar LiholtLillomarka OL52.41+14.23
9Martin GranlyLillomarka OL53.22+15.04
10Tore SannesLillomarka OL53.23+15.05
11Uno HanslienBilpost1.00.33+22.15
12Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.04.50+26.32
13Steinar HansenLillomarka OL1.14.54+36.36
14Harald SørensenLillomarka OL1.22.35+44.17
Lars Audun VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Simen FritznerNittedal OLdiskvalifisert

Damer A-løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid BlindheimLillomarka OL54.14
2Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL56.54+2.40
3Netta Bar-NathanLillomarka OL1.09.05+14.51
4Elena GrandLillomarka OL1.11.56+17.42
5Merete RørvikLillomarka OL1.17.16+23.02
6Jorunn BlindheimLillomarka OL1.19.02+24.48
7Anne RusteLillomarka OL1.23.31+29.17
8Goro UrsetÅs-NMBU Orientering1.31.20+37.06
9Elin BrekkeLillomarka OL1.37.05+42.51
10Aase MestadLillomarka OL1.37.57+43.43

Herrer B-løype

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm37.25
2Brynjar FredheimLillomarka OL37.32+0.07
3Morten ØdegaardPrivat37.43+0.18
4Mats Olav BergLillomarka OL39.06+1.41
5Simen GløgaardNittedal OL42.55+5.30
6Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL44.56+7.31
7Rasmus D. EastwoodLillomarka OL46.10+8.45
8Tore SundtjønnLillomarka OL47.21+9.56
9Johan MattssonLillomarka OL50.46+13.21
10Tobias LiumLillomarka OL55.49+18.24
11Jonathan WoodhouseLillomarka OL59.46+22.21
12Fredrik SteiwerLillomarka OL1.00.56+23.31
13Kai Halvorsen AarekolSiemens1.03.22+25.57
14Edward WoodhouseLillomarka OL1.09.02+31.37
15Trond BotnenLillomarka OL1.29.03+51.38
16Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.29.33+52.08
Oliver RudenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer B-løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL44.39
2Gunhild SundtjønnÅrvoll IL48.06+3.27
3Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL50.33+5.54
4Tone ØdegaardPrivat53.35+8.56
5Gunnhild VikhamarLillomarka OL55.59+11.20
6Sharon BroadwellIL GeoForm56.10+11.31
7Ingunn Høst FossgardLillomarka OL59.53+15.14
8Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.00.36+15.57
9Line RudenLillomarka OL1.03.49+19.10
10Reidunn HallanLillomarka OL1.06.06+21.27
11Vibeke SkjetneÅrvoll IL1.08.55+24.16
12Vibeke HøstLillomarka OL1.09.37+24.58
13Lene ColquhounLillomarka OL1.10.17+25.38
14Nina Elise JørgensenNittedal OL1.11.39+27.00
15Annike SelmerLillomarka OL1.24.12+39.33

Herrer C-løype

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Egil HusethKamp/Vestheim IF32.21
2Audun SannerudLillomarka OL35.03+2.42
3Odd Eide-FredriksenKamp Vestheim38.43+6.22
4Martin LiholtLillomarka49.53+17.32
5Casper Eckmann AronsenNittedal OL51.27+19.06
6Jakob MollestadLillomarka OL51.48+19.27
7Hans Anton EklundLillomarka OL54.20+21.59
8Alfred Holtan SanderudLillomarka OL1.01.37+29.16
9Roger BrekkeLillomarka OL1.01.46+29.25
10Brage BiemLillomarka OL1.34.36+1.02.15
Miller SteenNittedal OLdiskvalifisert
Jonas SteenNittedal OLdiskvalifisert
Aksel NesNittedal OLdiskvalifisert
Tor E HenriksenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer C-løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri LarønningenLillomarka OL48.14
2Beate MollestadLillomarka OL52.56+4.42
3Ellen Sauar NordliPrivat55.35+7.21
4Elbjørg BrekkeLillomarka OL1.00.13+11.59
5Elisabeth StavbergLillomarka OL1.30.18+42.04

Voksne Nybegynnere

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lasse MundalPrivat53.32

Barn Nybegynnere

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida MollestadLillomarka OL33.31
2Henrik VatlandHadeland OL52.08+18.37
3Elise SteenNittedal OL55.01+21.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor