Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 1
Arrangørorganisasjon: Alvdal IL
Dato: torsdag 25 april 2019

N-åpen

1 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Martine Rød FeragenTynset IF18.0812.40
0Paal Hansen-MøllerudAlvdal IL11.498.15
0Vebjørn Horten VikTynset IF15.5411.07

D -10

1 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maria Skovro BjørsagårdAlvdal IL20.5714.39
0Mia Vangen MoheimAlvdal IL21.0114.41
0Sidona OkbaslassieOs IL19.1313.26
0Aurora OldertrøenTynset IF10.447.30
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL11.127.49

D 11-12

1 840 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL24.3513.21
2Tora KolltveitAlvdal IL29.15+4.4015.53
3Hermela GoitomOs IL31.54+7.1917.20
4Furtuna Tekie DangewOs IL31.58+7.2317.22
5Maren BrynhildsvollOs IL32.00+7.2517.23

D 13-14

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida HøsøienTynset IF22.1612.06
2Astrid SchjølbergRøros IL23.55+1.3912.59
Guro SchjølbergTynset IFdiskvalifisert

D 15-16

2 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL16.187.12
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL18.50+2.328.20
3Mari Grøtli SvergjaKvikne IL20.08+3.508.54
4Gina LangoddenAlvdal IL26.41+10.2311.48
5Anna Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL26.47+10.2911.51

D 17-

2 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Merethe S. SkarpsnoOK Trollelg17.047.33
2Marit ØstvangVingelen IL17.29+0.257.44
3Gina NygårdTynset IF27.25+10.2112.07

D 40-

2 260 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF19.578.49
2Liv MeliIL Nansen20.54+0.579.14
3Britt Vangen SandvoldTynset IF21.49+1.529.39
4Anne Mette GrøtliKvikne IL22.11+2.149.48
5Sissel BolstadTynset IF23.02+3.0510.11
6Anne Meli NarjordOs IL24.55+4.5811.01
7Britt Laila NilsgårdRøros IL25.19+5.2211.12
8Bente HortenVingelen IL27.46+7.4912.17
9Katrine StrømmenAlvdal IL28.32+8.3512.37
10Aagje WesseliusOs IL30.19+10.2213.24
11Marit Eggen NyaasTynset IF30.53+10.5613.39
Elisabeth EspelandTynset IFdiskvalifisert

D 60-

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Mette NormannTynset IF25.1213.41
2Kari OsmoenOs IL29.34+4.2216.04

D 70-

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL25.0913.40
2Inger Johanne SimensenOs IL30.12+5.0316.24
3Sigrid MeliOs IL30.55+5.4616.48
4Anne-Mari HaagensenOs IL38.31+13.2220.55

H -10

1 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Nataniel HoltAlvdal IL13.219.20
0Sigve Skarpsno StrømmenAlvdal IL17.2312.09
0Ola Lohne TronsmoenAlvdal IL18.4413.06

H 13-14

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon DirfeldtOs IL22.1612.06
2Simen Hansæl-NergaardKvikne IL30.48+8.3216.44

H 15-16

2 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL14.066.14
2Sebastian Rød FeragenTynset IF18.32+4.268.12
3Peder Angel Lundquist LangenOs IL25.11+11.0511.08

H 17-

2 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Aukrust OsmoenOs IL14.426.30
2Jørgen SchjølbergTynset IF15.34+0.526.53
3Gaute Kvittum NytrøenTynset IF19.37+4.558.40

H 40-

2 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Jacob VerdeniusVingelen IL15.557.02
2Hans Arild SkjevdalRøros IL16.13+0.187.10
3Torger HøsøienTynset IF19.02+3.078.25
4John SvergjaKvikne IL19.04+3.098.26
5Petter GullikstadRøros IL19.07+3.128.27
6Atle BergIL Nansen19.15+3.208.31
7Leif Arne NytrøenTynset IF22.03+6.089.45
8Per EngebakkenIL Nansen22.50+6.5510.06
Harald SvergjaKvikne ILikke startet

H 60-

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL18.2410.00

H 70-

1 840 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor ØstvangOs IL22.3012.13
2Tore StubbeTynset IF23.01+0.3112.30
3Johan Arnt JohansenTynset IF30.21+7.5116.29
4Steinar SimensenOs IL30.30+8.0016.34
5Mads BergIL Nansen35.57+13.2719.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor