Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprint-Cup løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprint-Cup løp 3
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 1 mai 2019

N-åpen

1 090 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maja HaugereidVang OLfullført
Minna HaugereidVang OLfullført
Aurora Mangerud OpsahlVang OLfullført
Mari OskalHamar OKfullført
Eskil Bergseng RindenLøten o-lagfullført
Amalie Gunstad IngvoldstadVang OLfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Halstein ØdegårdLøten o-lagfullført
Ivan Kristoffer Nybakk-DjuveLøten o-lagfullført
Filip Frislie-IliesLøten o-lagfullført
Tobias Bergset SkoglundGjø-Vard OLfullført
Linnea KjernetLøten o-lagfullført
Birthe OustadLøten o-lagfullført
Emma Pedersen ElverhøiVang OLfullført
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLfullført
Martine Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført
Maren Bleken RudVang OLfullført
Erik OskalHamar OKfullført
Mari StenbergVang OLfullført
Emil Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført
Hanna LutnæsHamar OKfullført
Marius NygårdLøten o-lagfullført
Julie Gjessing SkjesetVang OLfullført
Simen Lian MortensenIL Kollfullført

C-åpen

1 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Skoglund KampenhøyLøten o-lag18.4211.20
2Eirik Olsen KirkevikHamar OK23.18+4.3614.07
3Ida RogstadLøten o-lag24.31+5.4914.51
4Marie Lium FougnerElverum OK26.34+7.5216.06
5Eline Lium FougnerElverum OK27.21+8.3916.34
6Knut AndersenLøten o-lag27.55+9.1316.55
7Oliver NygårdLøten o-lag45.46+27.0427.44
8Roar SkoglundGjø-Vard OL45.55+27.1327.49
Celine VistedGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 11-12

1 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne BergLøten o-lag29.1417.43
2Mina Bleken RudVang OL35.52+6.3821.44

D 13-16

2 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Visted-HansenGjø-Vard OL25.0112.01
2Henriette BergLøten o-lag26.13+1.1212.36
3Maren HenriksenVang OL27.17+2.1613.07
4Mathilde OustadLøten o-lag28.21+3.2013.37
5June Rogstad BekkevoldLøten o-lag33.30+8.2916.06
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

D 17-

2 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag21.048.00
2Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK22.06+1.028.24
3Evine Westli AndersenLøten o-lag22.52+1.488.41
4Sofie JohanssonVang OL24.24+3.209.16
5Ida HjorthGjø-Vard OL25.21+4.179.38
6Nina SmestadLøten o-lag28.50+7.4610.57
7Eva LutnæsHamar OK32.46+11.4212.27
8Lene OskalHamar OK35.12+14.0813.23

D 40-

2 630 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild GjessingVang OL27.0110.16
2Stine Olsen KirkevikHamar OK29.26+2.2511.11
3Anne Marit BordalRingsaker OK32.13+5.1212.14
4Elin BergsengLøten o-lag36.39+9.3813.56
5Berit BergsetGjø-Vard OL37.14+10.1314.09
6Solveig SørlienVang OL37.20+10.1914.11
7Eli Ringstad LienGjø-Vard OL38.18+11.1714.33
8Stine Sønsterud BergLøten o-lag42.15+15.1416.03
9Eli StensliLøten o-lag49.20+22.1918.45
Tone Bleken RudVang OLdiskvalifisert

D 50-

2 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering21.4210.25
2Kjersti RønningHamar OK22.39+0.5710.53
3Vanja StaffOL Toten-Troll27.24+5.4213.10
4Eirin LodgaardByåsen IL33.33+11.5116.07
5Anita Østgård OlsenLøten o-lag35.52+14.1017.14
6Randi Fallbakken BergeLøten o-lag39.59+18.1719.13
Anne-Guri JevneHamar OKdiskvalifisert

D 60-

2 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro SolnørdalRudsbygd IL30.3014.39
2Lis DæhliLøten o-lag30.44+0.1414.46
3Lill Ramberg SkappelLillehammer OK32.57+2.2715.50
4Wenche BjørnstadRingsaker OK33.48+3.1816.15
5Mona HesselbergLøten o-lag34.32+4.0216.36
6Inger Marie ØygardLøten o-lag35.17+4.4716.57
7Anne SørumIndre Østfold OK43.18+12.4820.49

D 70-

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv FeiringHamar OK39.0718.48
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert

H 11-12

1 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll21.2412.58
2Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag23.12+1.4814.03
3Eivind LutnæsHamar OK23.45+2.2114.23

H 13-16

2 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL27.4113.18
2Gaute LindaasElverum OK31.25+3.4415.06
3Ola DåsnesVang OL34.48+7.0716.43

H 17-

2 630 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius ØieLøten o-lag17.156.33
2Yngve VoldenLøten o-lag19.26+2.117.23
3Simen BallangrudOL Toten-Troll19.51+2.367.32
4Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK21.24+4.098.08
5Even LindaasVang OL21.29+4.148.10
6Pål StenbergVang OL22.12+4.578.26
7Stein Vidar ThunKlæbu IL22.57+5.428.43
8Lars LienGjø-Vard OL23.30+6.158.56
9Henrik Bleken RudVang OL26.01+8.469.53
10Mats LindaasElverum OK27.45+10.3010.33
11Håkon DåsnesVang OL30.52+13.3711.44
12Sverre Berg LutnæsHamar OK31.09+13.5411.50
13Simen OskalHamar OK31.15+14.0011.52
Jan Ola PedersenVang OLdiskvalifisert
Ove Antvord HaugereidVang OLdiskvalifisert

H 40-

2 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LienGjø-Vard OL22.088.24
2Per Olav AndersenVang OL25.43+3.359.46
3Torstein BergLøten o-lag31.08+9.0011.50

H 50-

2 630 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Anders BordalRingsaker OK21.228.07
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll21.31+0.098.10
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll22.55+1.338.42
4Harald BergeLøten o-lag24.58+3.369.29
5Odd Arne LianIL Koll26.52+5.3010.12
6Stein Arne NegårdVang OL28.08+6.4610.41
7Andreas HuberHamar OK28.33+7.1110.51
8Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag30.33+9.1111.36
9Jan KampenhøyLøten o-lag31.35+10.1312.00
10Trond Ivar TømmervoldHamar OK41.02+19.4015.36
11Arvid BratlieLøten o-lag44.45+23.2317.00
Tommy OlsenHamar OKdiskvalifisert

H 60-

2 630 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond OlsenLøten o-lag24.569.28
2Terje GudbrandsenHamar OK25.10+0.149.34
3Stein NordviElverum OK29.12+4.1611.06
4Odd Arne BlystadLøten o-lag31.25+6.2911.56
5Erik HaugenRingsaker OK32.28+7.3212.20
6Harald ØstbyeElverum OK33.33+8.3712.45
7Erik GrøndalenHamar OK36.47+11.5113.59
8Ole Hans ØieLøten o-lag40.10+15.1415.16
9Herman BakkeLøten o-lag45.21+20.2517.14
Knut MalmoRingsaker OKdiskvalifisert

H 70-

2 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Martin BergRudsbygd IL22.2610.47
2Knut WikstrømRingsaker OK24.17+1.5111.40
3Terje MalmHamar OK26.53+4.2712.55
4Trond FeiringHamar OK27.36+5.1013.16
5Olav HøiåsVang OL29.37+7.1114.14
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering30.06+7.4014.28
7Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange35.46+13.2017.11
8Øystein SkappelLillehammer OK41.03+18.3719.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival