Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ni-Nitti-i-Nittedal 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ni-Nitti-i-Nittedal 4
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: tirsdag 20 august 2019

Svart A

4 620 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon IngvaldsenNittedal OL36.107.49
2Frode OlsenNittedal OL50.20+14.1010.53
3Christian GløgårdNittedal OL51.36+15.2611.10
4Tore BredalenNittedal OL52.16+16.0611.18
5Gunnar RustadNittedal OL58.30+22.2012.39
6Lena GottfridssonNittedal OL1.04.47+28.3714.01
7Eirik BredesenNittedal OL1.05.07+28.5714.05
8Kjetil AskNittedal OL1.09.25+33.1515.01
9Karine AignerNittedal OL1.43.54+1.07.4422.29
Johannes SkaarNittedal OLbrutt

Rød B

3 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind GlendrangeNittedal OL27.448.35
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL28.19+0.358.46
3Marit B. EithunNittedal OL34.19+6.3510.37
4Marius SkramNittedal OL37.15+9.3111.31
5Estin SkramNittedal OL40.33+12.4912.33
6Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL49.43+21.5915.23
6Eiven SkramNittedal OL49.43+21.5915.23
8Alfred AronsenNittedal OL53.44+26.0016.38
9Kari FredriksenNittedal OL57.41+29.5717.51
10Leni Isabel BråthenNittedal OL1.17.03+49.1923.51

Blå C

2 470 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BarteigIL GeoForm28.3111.32
2Kasper AnonsenNittedal OL30.55+2.2412.31
3Aksel NesNittedal OL33.55+5.2413.43
4Vinjar SkramNittedal OL39.10+10.3915.51
5Karoline Lutnes AignerNittedal OL40.24+11.5316.21
6Elise SteenNittedal OL48.20+19.4919.34
7Mikkjel SvenningsenNittedal OL49.35+21.0420.04
Sverre KjensethNittedal OLdiskvalifisert
Eline SkaarNittedal OLdiskvalifisert
Ingrid SkaarNittedal OLdiskvalifisert
Ole Jakob  TrøanNittedal OLdiskvalifisert

Grønn N

1 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elinor Bogstrand IngvaldsenNittedal OLfullført
Markus Brenna-LundNittedal OLfullført
Petter Brenna-LundNittedal OLfullført
Anna BøyomNittedal OLfullført
Eliane BøyomNittedal OLfullført
Ingrid Gamst StrandbergNittedal OLfullført
Markus Gamst StrandbergNittedal OLfullført
Pernille Gamst StrandbergNittedal OLfullført
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OLfullført
Sverre GlendrangeNittedal OLfullført
Aksel HolmboNittedal OLfullført
Erik HolmboNittedal OLfullført
Brede Holund NysethNittedal OLfullført
Viktoria HumlekjærNittedal OLfullført
Maren Kristiansen RingstadNittedal OLfullført
Sigrid  Kristiansen RIngstadNittedal OLfullført
Magnus Efteland LienNittedal OLfullført
Embrikt NordsethNittedal OLfullført
Tomine NordsethNittedal OLfullført
Maren Kristoffersen RingstadNittedal OLfullført
Alma StavNittedal OLfullført
Selma SvenningsenNittedal OLfullført
Anne  TrøanNittedal OLfullført
Ole-Jakob TrøanNittedal OLfullført
Simen TrøanNittedal OLfullført
Albertine Von EnsbergNittedal OLfullført
Emil BaklandNittedal OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor