Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ni-Nitti-i-Nittedal 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ni-Nitti-i-Nittedal 3
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 16 juni 2019

Svart A

5 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans TrøanNittedal OL43.138.09
2Tor BrennaNittedal OL50.43+7.309.34
3Hanne StaffNittedal OL54.18+11.0510.14
4Hallvard BergTyrving IL1.03.51+20.3812.02
5Hilde TellesbøNittedal OL1.04.42+21.2912.12
6Frode KamsvågTyrving IL1.14.09+30.5613.59
7Bjørn ChristensenØstmarka1.18.18+35.0514.46
8Ola SkaarNittedal OL1.22.18+39.0515.31
9Michael Eckmann JensenNittedal OL1.26.12+42.5916.15
10Tone StokklandSandefjord OK1.35.06+51.5317.56
11Eirik BredesenNittedal OL1.35.52+52.3918.05
12Arne KongsnesOppsal Orientering1.57.49+1.14.3622.13
13Karine AignerNittedal OL2.18.17+1.35.0426.05
Lena GottfridssonNittedal OLdiskvalifisert
Helene SkaarNittedal OLdiskvalifisert
Johannes SkaarNittedal OLdiskvalifisert

Rød B

3 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BarteigIL GeoForm36.1910.40
2Frode SandersenNittedal OL37.58+1.3911.10
3Bård NatvigNittedal OL41.54+5.3512.19
4Roar SigurdsenRingnes BIL43.51+7.3212.53
5Lars BredalenNittedal OL43.57+7.3812.55
6Magnhild BredesenNittedal OL45.26+9.0713.21
7Gerd FossestølNittedal OL46.22+10.0313.38
8Kari NatvigNittedal OL48.36+12.1714.17
9Tor TrøanHadeland50.34+14.1514.52
10Alfred Eckmann AronsenNittedal OL53.19+17.0015.40
11Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF53.33+17.1415.45
12Sharon BroadwellIL GeoForm54.02+17.4315.53
13Mats RosenbergNittedal OL58.17+21.5817.08
14Arthur BrunborgNittedal OL1.10.00+33.4120.35
15Jørgen GrønvoldNittedal OL1.14.05+37.4621.47

Blå C

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica TrøanNittedal OL26.3110.36
2Stian LillegårdLillomarka OL27.31+1.0011.00
3Casper Eckmann AronsenNittedal OL31.02+4.3112.24
4Lauritz BrunborgNittedal OL39.55+13.2415.58
5Otto LechNittedal OL40.37+14.0616.14
6Sara AriansenNittedal OL43.46+17.1517.30
7Eline SkaarNittedal OL44.51+18.2017.56
8Ingrid SkaarNittedal OL46.09+19.3818.27
9Mari GlosliNittedal OL1.29.52+1.03.2135.56
10Pia PettersenNittedal OL1.34.07+1.07.3637.38
10Maria RutleNittedal OL1.34.07+1.07.3637.38
Vilde Mølmen FarmenNittedal OLdiskvalifisert
Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert

Grønn N

2 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Karoline Lutnes AignerNittedal OLfullført
Leopold Lutnes AignerNittedal OLfullført
Amund BakkenNittedal OLfullført
Elinor Bogstrand IngvaldsenNittedal OLfullført
Ingrid Gamst StrandbergNittedal OLfullført
Markus Gamst StrandbergNittedal OLfullført
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OLfullført
Sverre GlendrangeNittedal OLfullført
Aksel Haugen GrønvoldNittedal OLfullført
Eric Haugen GrønvoldNittedal OLfullført
Bertine Holund NysethNittedal OLfullført
Brede Holund NysethNittedal OLfullført
Bjørk Mørup FarmenNittedal OLfullført
Sigrid Risberg TyholdtNittedal OLfullført
Tiril Risberg TyholtNittedal OLfullført
Nikolai RutleNittedal OLfullført
Sølve SkramNittedal OLfullført
Vinjar SkramNittedal OLfullført
Mikkjel SvenningsenNittedal OLfullført
Selma SvenningsenNittedal OLfullført
Balder SørgårdNittedal OLfullført
Julie Trøan HvamstadHadelandfullført
Marie Trøan HvamstadHadelandfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor