Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ni-Nitti-i-Nittedal 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ni-Nitti-i-Nittedal 1
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Svart A

4 410 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon IngvaldsenNittedal OL44.5610.11
2Frode OlsenNittedal OL58.28+13.3213.15
3Mindaugas LukauskasNittedal OL59.30+14.3413.29
4Gunnar RustadNittedal OL1.05.08+20.1214.46
5Kjetil AskNittedal OL1.06.06+21.1014.59
6Eirik BredesenNittedal OL1.08.03+23.0715.25
7Karine AignerNittedal OL1.15.22+30.2617.05
8Espen KarlsenNittedal OL1.21.18+36.2218.26
9Helene SkaarNittedal OL1.22.33+37.3718.43
10Astrid RuudNittedal OL1.25.35+40.3919.24
11Michael Eckmann JensenNittedal OL1.32.54+47.5821.03

Rød B

3 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes SkaarNittedal OL41.4413.07
2Marit B. EithunNittedal OL53.54+12.1016.56
3Kari LundNittedal OL1.01.24+19.4019.18
4Kari FredriksenNittedal OL1.51.50+1.10.0635.10
Leni Isabel BråthenNittedal OLdiskvalifisert
Leo UreNittedal OLdiskvalifisert
Gustav AriansenNittedal OLikke startet

Blå C

2 170 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aksel NesNittedal OL33.2915.25
2Eline SkaarNittedal OL54.31+21.0225.07
3Ingrid SkaarNittedal OL1.00.42+27.1327.58
4Sara AriansenNittedal OL1.00.49+27.2028.01
5Casper Eckmann AronsenNittedal OL1.02.25+28.5628.45
6Miller SteenNittedal OL1.03.31+30.0229.16
7Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL1.04.02+30.3329.30
8Viktoria HumlekjærNittedal OL1.14.29+41.0034.19
9Kaja Staff ValstadNittedal OL1.19.12+45.4336.29
10Maria RutleNittedal OL1.20.04+46.3536.53
11Alma Mørup FarmenNittedal OL1.20.44+47.1537.12
12Karoline AignerNittedal OL1.34.39+1.01.1043.37
13Nora Loow LangbråtenNittedal OL1.35.24+1.01.5543.57
Helene OlkonenNittedal OLutenfor konkurranse

Grønn N

1 170 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik GrønvoldNittedal OLfullført
Embrikt NordsethNittedal OLfullført
Tomine NordsethNittedal OLfullført
Even Belbo KildeNittedal OLfullført
Eline BogstrandNittedal OLfullført
Petter Brenna-LundNittedal OLfullført
Pernille Gamst StrandbergNittedal OLfullført
June GlosliNittedal OLfullført
Mari GlosliNittedal OLfullført
Jonas Haugmo KaspersenNittedal OLfullført
Erik HolmboNittedal OLfullført
Rasmus HøgvoldNittedal OLfullført
Hans S. LieNittedal OLfullført
Karoline Røren ClausenNittedal OLfullført
Vinjar SkramNittedal OLfullført
Jenny VeitsleNittedal OLfullført
Oda VetlandNittedal OLfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival