Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup løp 3, finale Tynset

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 3, finale Tynset
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: lørdag 4 mai 2019

N-åpen

1 230 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Noah Watson AlmeVingelen IL21.3117.29
Oliver Watson AlmeVingelen IL21.2017.20
Mads Berg jr.IL Nansen19.0015.26
Arwen Bjørnsta-TuvengTynset IF30.3624.52
Philip Bjørnsta-TuvengTynset IF22.4618.30
Mathilde Nordvik SkogstadVingelen IL21.5517.49
Astrid NygårdTynset IF35.5629.12
Ole SkogstadVingelen IL22.4718.31
Selma TronslienVingelen IL47.3838.43
Martine Rød FeragenTynset IFikke startet

D -10

1 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marina HusseiniOs IL27.5922.45
Aurora OldertrøenTynset IF22.1018.01
Maria Sæther VerdeniusVingelen IL13.0210.35

H -10

1 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vebjørn Horten VikTynset IF21.4317.39

D 11-12

1 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Kvittum NytrøenTynset IF16.119.02
2Eline Rød FeragenTynset IF21.47+5.3612.10
3Ida Joanne OldertrøenTynset IF23.46+7.3513.16
4Hermela GoitomOs IL25.48+9.3714.24
5Furtuna Tekie DangewOs IL27.46+11.3515.30
6Maren BrynhildsvollOs IL29.44+13.3316.36
7Bertine Tønder NilsskogTynset IF39.33+23.2222.05

D 13-14

1 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro SchjølbergTynset IF17.059.32
2Astrid SchjølbergRøros IL18.06+1.0110.06
3Guro Mikkelsen StokkeTynset IF25.51+8.4614.26
Ida HøsøienTynset IFdiskvalifisert

H 13-14

1 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørund Solli OsOs IL18.3410.22
Birk Tønder NilsskogTynset IFdiskvalifisert

D 15-16

2 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL14.426.09
2Mari Grøtli SvergjaKvikne IL15.13+0.316.22

H 15-16

2 390 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sebastian Rød FeragenTynset IFikke startet
Peder Angel Lundquist LangenOs ILikke startet
Markus Wilhelm NarvesenOs ILikke startet

D 17-

2 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Merethe Schjeldrup SkarpsnoOK Trollelg16.086.45
2Ingrid UrsethVingelen IL23.17+7.099.44

H 17-

2 390 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Aukrust OsmoenOs IL13.105.30
2Jørgen SchjølbergTynset IF14.02+0.525.52
3Gaute Kvittum NytrøenTynset IF14.43+1.336.09
4Jon Arve U EngebakkenVingelen IL15.42+2.326.34
5Håvard SundbergStor-Elvdal SK16.12+3.026.46
6Tollef ØstvangOs IL18.36+5.267.46
Asgeir EspelandTynset IFikke startet

D 40-

2 390 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF18.197.39
2Liv MeliIL Nansen18.41+0.227.49
3Anne Mette GrøtliKvikne IL18.52+0.337.53
4Anne Meli NarjordOs IL19.59+1.408.21
5Elisabeth EspelandTynset IF22.00+3.419.12
6Birgit Wikan BergIL Nansen25.16+6.5710.34
7Aagje WesseliusOs IL25.23+7.0410.37
8Bente HortenVingelen IL26.54+8.3511.15
9Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK32.57+14.3813.47

H 40-

2 390 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John SvergjaKvikne IL15.046.18
2Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF15.13+0.096.22
2Harald SvergjaKvikne IL15.13+0.096.22
4Ingar BrennmoenVingelen IL17.02+1.587.07
5Leif Arne NytrøenTynset IF17.06+2.027.09
6Atle BergIL Nansen17.26+2.227.17
7Per EngebakkenIL Nansen18.55+3.517.54
8Leif JordetVingelen IL19.41+4.378.14

D 60-

1 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari OsmoenOs IL19.4811.03
2Anne Mette NormannTynset IF22.08+2.2012.21

H 60-

1 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL15.288.38
2Asmund PedersenTynset IF15.48+0.208.49

D 70-

1 790 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Grete UrsetVingelen ILikke startet
Sigrid MeliOs ILikke startet

H 70-

1 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore StubbeTynset IF19.5711.08
2Tor ØstvangOs IL21.02+1.0511.45
3Simen KalbækkenTynset IF22.32+2.3512.35
4Mads BergIL Nansen36.27+16.3020.21
Bjørn Ivar RyenVingelen ILdiskvalifisert
Johan Arnt JohansenTynset IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor