Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 8 - Bueskytebanen / Arlia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 8 - Bueskytebanen / Arlia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 2 juli 2019

B-løype (3 km)

3 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering58.2016.40
2Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.01.30+3.1017.34
3Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering1.08.10+9.5019.28
4Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering1.10.29+12.0920.08
5Teodor PedersenValnesfjord IL1.18.42+20.2222.29
6Tereza BohacovaTsjekkia1.30.49+32.2925.56
7Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.35.57+37.3727.24
8Sigrid NjållaTverlandet IL1.46.48+48.2830.30
9Rita NjållaTverlandet IL1.47.22+49.0230.40
10Arne NormannTverlandet ILdiskvalifisert
11Morten SelnesBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
12Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob Kalvig SkoganNTNUI47.579.47
2Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering50.02+2.0510.12
3Matej Bohac55.27+7.3011.18
4Randi Marie MohusWing OK56.13+8.1611.28
5Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering56.25+8.2811.30
6Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag56.38+8.4111.33
7Thor Vidar PedersenIL Siso1.02.11+14.1412.41
8Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.04.00+16.0313.03
9Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1.05.30+17.3313.22
10Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.05.32+17.3513.22
11Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering1.08.42+20.4514.01
12Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering1.08.48+20.5114.02
13Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering1.10.59+23.0214.29
14Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering1.11.21+23.2414.33
15Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.12.25+24.2814.46
16Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.18.07+30.1015.56
17Arild PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.20.58+33.0116.31
18Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.32.35+44.3818.53
19Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.45.37+57.4021.33
20Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor