Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 7 - Valnesfjord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 7 - Valnesfjord
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 25 juni 2019

N-løype (1,5 km)

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering47.17
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering43.39

C-løype (2 km)

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rikard Humlen1.08.06
2Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.15.26+7.20

B-løype (3 km)

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling PedersenIL Siso41.01
2Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering43.51+2.50
3Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering49.07+8.06
4Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering49.30+8.29
5Asbjørn PedersenIL Siso49.46+8.45
6Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering52.12+11.11
7Teodor PedersenValnesfjord IL58.29+17.28
8Hanna N. JakobsenValnesfjord IL1.05.48+24.47
9Kristin N JakobsenValnesfjord IL1.05.48+24.47
10Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering39.50
2Anders KureBodø og Omegn IF Orientering45.46+5.56
3Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering47.03+7.13
4Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering50.19+10.29
5Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering50.46+10.56
6Marie HögstrandMarkbygdens OK50.51+11.01
7Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK55.55+16.05
8Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering55.59+16.09
9Arne NormannTverlandet IL58.38+18.48

A-løype (6 km)

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen Samuelsen SkiriNTNUI47.07
2Jakob Kalvig SkoganNTNUI53.00+5.53
3Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering56.19+9.12
4Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering56.20+9.13
5Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering1.02.22+15.15
6Roy SolbakkValnesfjord IL1.03.16+16.09
7Frida VoldenKongsberg OL1.06.03+18.56
8Jørn K RemloIL Siso1.11.36+24.29
9Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering1.14.27+27.20
10Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.19.58+32.51
11Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.22.41+35.34
12Lukas JordbruValnesfjord IL1.39.29+52.22
13Elin HögstrandIFK Göteborgbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor