Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Verdens o-dag Næroset

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Verdens o-dag Næroset
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 19 mai 2019

N-åpen

1 930 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Syver Holtklimpen HaugenLillehammer OKfullført
Trygve Holtklimpen HaugenLillehammer OKfullført
Brede KrogstieRingsaker OKfullført
Erik OskalHamar OKfullført
Mari OskalHamar OKfullført
Markus Skappel FinsandLillehammer OKfullført
Isak SkappelLillehammer OKfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Mari StenbergVang OLfullført
Eivind TholfsenLillehammer OKfullført
Norunn TholfsenLillehammer OKfullført
Olai TholfsenLillehammer OKfullført

D -10

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK30.0212.50

D 11-12

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL30.4113.06

D 15-16

5 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK1.11.3013.24
2Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.42.53+31.2319.18 Last ned GPS-spor i gpx-format

D 17-

5 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie JohanssonVang OL47.328.55
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 17-B

3 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lene OskalHamar OKdiskvalifisert

D 40-

5 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.00.5611.25
Valborg MadslienLillehammer OKikke startet

D 40-B

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terese SyljuåsenRingsaker OK36.1411.48
2Solveig StenbergVang OL41.07+4.5313.23
3Inger SvalandOL Vallset/Stange42.01+5.4713.41
4May Jorunn RognlienModum OL1.08.08+31.5422.11

D 50-

5 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marit BordalRingsaker OK1.02.5911.49
2Hege SolerødGjø-Vard OL1.04.14+1.1512.03
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.13.00+10.0113.41
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.15.24+12.2514.08

D 60-

2 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro SolnørdalRudsbygd IL23.5311.06
2Wenche BjørnstadRingsaker OK27.31+3.3812.47
3Lis DæhliLøten o-lag28.46+4.5313.22
4Sidsel StorihleRingsaker OK29.38+5.4513.46
5Lill Ramberg SkappelLillehammer OK32.16+8.2315.00

D 70-

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit TyldumRudsbygd IL36.4917.07

H 11-12

2 340 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre BorgedalRingsaker OK34.2514.42
2Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK36.28+2.0315.35
3Lars FlaskerudOL Toten-Troll40.50+6.2517.27
4Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK44.15+9.5018.54
5Aksel KrogstieRingsaker OK47.48+13.2320.25
6Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK1.23.23+48.5835.38

H 13-14

3 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amund FlaskerudOL Toten-Troll52.1116.59
2Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK1.36.01+43.5031.16

H 15-16

5 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.12.1813.33

H 17-

5 330 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein Svaland DaleVang OL42.167.55
2Kenneth BilstadVang OL44.16+2.008.18
3Øyvind WiggenByåsen IL45.35+3.198.33
4Ove Antvord HaugereidVang OL45.44+3.288.34
5Marius WikstrømRingsaker OK45.47+3.318.35
6Arno Lilja GrønhovdModum OL54.50+12.3410.17
7Pål StenbergVang OL56.29+14.1310.35
8Martin SørensenEiker OL1.53.16+1.11.0021.15

H 17-B

3 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen OskalHamar OK32.0310.26

H 40-

5 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.02.4011.45
2Even Erlien SolerødGjø-Vard OL1.08.55+6.1512.55
3Tormod KleppaLillehammer OK1.26.35+23.5516.14

H 50-

5 330 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag52.529.55
2Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering57.32+4.4010.47
3Onno VerberneOL Toten-Troll1.04.28+11.3612.05
4Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.05.03+12.1112.12
5Lennart WahlgrenRehns OK1.06.20+13.2812.26
6Terje GudbrandsenHamar OK1.06.44+13.5212.31
7Stein Arne NegårdVang OL1.08.05+15.1312.46
8Hans Reier SigmondLillehammer OK1.22.09+29.1715.24
Erik SlettumGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 60-

2 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode HjortHamar OK20.219.27
2Erik HaugenRingsaker OK26.26+6.0512.17
3Tore HermanssonRingsaker OK28.56+8.3513.27
4Svein GrønhovdModum OL38.19+17.5817.49

H 70-

2 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar LundHamar OK21.4010.04
2Paul Martin BergRudsbygd IL23.40+2.0011.00
3Trond FeiringHamar OK26.23+4.4312.16
4Terje MalmHamar OK27.36+5.5612.50
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering34.15+12.3515.55
6Widar Taxth LølandHisøy OK38.18+16.3817.48
7Hasse BergstrømTyrving IL44.35+22.5520.44

H 80-

2 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind HagenHadeland OL41.5119.27
2Jon Vegar LundeLillehammer OK45.07+3.1620.59

Trim Lang A

5 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mona BuggeOL Vallset/Stangefullført
Jon TyldumRudsbygd ILfullført

Trim Kort A

2 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKfullført
Anne Marie TimenesHadeland OLfullført

Trim Mellom B

3 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole MadslienLillehammer OKfullført

Trim Kort C

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Birgit E. MadslienLillehammer OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor