Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 6 - Heggmoen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 6 - Heggmoen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 18 juni 2019

N-løype (1,5 km)

1 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Falk Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering40.3225.58
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering40.1625.48
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering40.3726.02
Magnus Mohus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering30.4319.41
Andreas WinndemBodø og Omegn IF Orientering25.0116.02

C-løype (2 km)

2 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Regula HøsliBodø og Omegn IF Orientering43.3621.41
2Anna SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering51.57+8.2125.50
3Trygve NjållaTverlandet IL1.06.56+23.2033.18

B-løype (3 km)

2 870 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering44.2715.29
2Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering44.54+0.2715.38
3Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering46.02+1.3516.02
4Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering46.06+1.3916.03
5Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering46.12+1.4516.05
6Asbjørn PedersenIL Siso46.58+2.3116.21
7Richard KringhaugValnesfjord IL54.59+10.3219.09
8Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering55.17+10.5019.15
9Sigrid NjållaTverlandet IL1.00.19+15.5221.00
10Kornelia NjållaTverlandet IL1.03.15+18.4822.02
11Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering1.11.19+26.5224.50
12Erling PedersenIL Sisodiskvalifisert
13Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

3 950 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering40.0310.08
2Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering40.07+0.0410.09
3Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering41.46+1.4310.34
4Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering41.52+1.4910.35
5Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering42.53+2.5010.51
6Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering43.24+3.2110.59
7Kenneth VikenTverlandet IL46.06+6.0311.40
8Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering46.32+6.2911.46
9Anders KureBodø og Omegn IF Orientering46.44+6.4111.49
10Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering46.56+6.5311.52
11Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering47.25+7.2212.00
12Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering49.20+9.1712.29
13Arild PettersenBodø og Omegn IF Orientering49.54+9.5112.37
14Endre W NormannTverlandet IL51.29+11.2613.02
15Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering53.09+13.0613.27
16Jørgen NjållaTverlandet IL53.54+13.5113.38
17Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering55.34+15.3114.04
18Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering56.33+16.3014.18
19Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.04.13+24.1016.15
20Per HøivaagTverlandet IL1.15.16+35.1319.03
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (6 km)

6 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriNTNUI45.267.28
2Henning Bratland CarlsenOK Moss58.06+12.409.33
3Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering59.36+14.109.48
4Elin HögstrandIFK Göteborg59.53+14.279.50
5Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.01.48+16.2210.09
6Roy SolbakkValnesfjord IL1.08.27+23.0111.15
7Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.21.14+35.4813.21
8Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering1.24.18+38.5213.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor