Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Ultralang
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 2 juni 2019

N-Åpen

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering34.35+0.2523.03
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering34.1022.46

H13-14

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering49.5312.47

D15-16

5 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida SolliMo OK1.14.4214.05

H15-16

7 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.08.159.36
2Lars-Børge StrømsvikMeløy OK1.22.38+14.2311.38

D17-20

8 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.49.2012.51

H17-20

10 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.34.118.48
2Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering2.03.29+29.1811.32

D17-B

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aviaja KleistBodø og Omegn IF Orientering54.0313.51
2Mette BjerveMo OK1.01.10+7.0715.41
3Kristin NilssenMo OK1.05.52+11.4916.53
4Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1.12.34+18.3118.36
5Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.16.23+22.2019.35
6Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering1.19.04+25.0120.16

H17-B

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune StrømsvikMeløy OK57.2014.42

D17-AK

5 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering1.00.3411.25

D21

10 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsti KringhaugRingerike OL1.52.1710.29

H21

14 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SolliMo OK2.01.008.17
2Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering2.01.48+0.488.20

D45

7 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Sofie HansenMo OK1.14.4310.31

H45

8 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor Vidar PedersenIL Siso1.22.159.40
2Håvard BergTverlandet IL1.24.04+1.499.53
3Roy SolbakkValnesfjord IL1.26.51+4.3610.13
4Jørn K RemloIL Siso2.16.06+53.5116.00

D55

5 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL1.01.0111.30
3Irene SkiriBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Eli RingdalenMo OKdiskvalifisert

H55

7 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering59.548.26
2Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.20.41+20.4711.21
3Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering1.20.41+20.4711.21
4Jan Kåre VatneMo OK1.26.44+26.5012.12
5Ingar SolbergOlderskog IL1.31.39+31.4512.54

D65

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Modell KringhaugValnesfjord IL1.46.0127.11

H65

5 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering55.3810.29
2Jan Gaute BuvikKorgen IL1.02.32+6.5411.47
3Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.11.38+16.0013.30
4Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering1.13.13+17.3513.48
5Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.25.02+29.2416.02
6Asbjørn PedersenIL Siso1.40.57+45.1919.02

H75

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling PedersenIL Siso52.2313.25
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.13.11+20.4818.45
3Richard KringhaugValnesfjord IL1.18.45+26.2220.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor