Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 1 juni 2019

H11-12

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering34.1017.05

H13-14

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering37.1414.19

D15-16

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida SolliMo OK41.4113.53

H15-16

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering38.0010.51
2Lars-Børge StrømsvikMeløy OK52.45+14.4515.04
3Benjamin August VikenTverlandet ILdiskvalifisert

D17-B

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering39.4915.18
2Ellen ArntzenBodø og Omegn IF Orientering41.18+1.2915.53
3Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering53.45+13.5620.40

D17

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag32.289.16
2Evine Westli AndersenLøten o-lag33.30+1.029.34
3Elin HögstrandIFK Göteborg35.15+2.4710.04
4Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering35.34+3.0610.09
5Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering39.40+7.1211.20
6Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering40.50+8.2211.40

H17

4 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering35.177.50
2Lars SolliMo OK38.13+2.568.29
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering40.18+5.018.57
4Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering41.09+5.529.08
5Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering58.46+23.2913.03

D45

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering51.1217.04
2Mette BjerveMo OK1.03.45+12.3321.15
3Hilde Sofie HansenMo OKdiskvalifisert
4Kristin NilssenMo OKdiskvalifisert

H45

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering41.4811.56
2Kenneth VikenTverlandet IL41.51+0.0311.57
3Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering49.21+7.3314.06
4Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering50.00+8.1214.17

D55

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL37.3312.31
2Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering47.52+10.1915.57
3Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering51.49+14.1617.16
4Eli RingdalenMo OK55.12+17.3918.24

H55

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering30.3110.10
2Anders KureBodø og Omegn IF Orientering30.32+0.0110.10
3Jan Kåre VatneMo OK34.25+3.5411.28
4Ingar SolbergOlderskog IL34.50+4.1911.36
5Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering43.59+13.2814.39

D65

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.04.1624.43

H65

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Gaute BuvikKorgen IL34.4111.33
2Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering43.21+8.4014.27
3Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering44.27+9.4614.49
4Asbjørn PedersenIL Siso49.39+14.5816.33
5Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering58.06+23.2519.22

H75

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling PedersenIL Siso33.2312.50
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering43.22+9.5916.40
3Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering53.26+20.0320.33

Trim

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Rune StrømsvikMeløy OK50.1316.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor