Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 5 - Heia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 5 - Heia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 11 juni 2019

Bodø og Omegn IF Orientering

51 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Martin HosetA-løype (6 km) (8)48.19
1Arne Kristian NordheiB-løype (3 km) (17)40.13
2Per RekkedalA-løype (4 km) (23)48.34+1.37
2Janne Anita NilsenB-løype (3 km) (17)40.17+0.04
2Jakob Kalvig SkoganA-løype (6 km) (8)1.00.30+12.11
3Eirill Pettersen BuvikA-løype (6 km) (8)1.01.30+13.11
3Ann Trude MohusB-løype (3 km) (17)41.36+1.23
4Jesper HelliksrudA-løype (6 km) (8)1.07.26+19.07
4Reidar AndersenB-løype (3 km) (17)44.45+4.32
4Trygve Bø KongsbakkA-løype (4 km) (23)50.49+3.52
5Bjørn Tore WintherA-løype (6 km) (8)1.09.09+20.50
5Trond Esben NilssenA-løype (4 km) (23)52.13+5.16
5Elin Marie IrgensB-løype (3 km) (17)48.03+7.50
6Erlend Holter NilssenA-løype (4 km) (23)54.35+7.38
6Marte Fallbakken BergeA-løype (6 km) (8)1.12.41+24.22
6Katrine KalvigB-løype (3 km) (17)48.04+7.51
7Christian SøvikB-løype (3 km) (17)48.17+8.04
7Kaja Samuelsen SkiriA-løype (4 km) (23)57.28+10.31
7Rasmus AndersenA-løype (6 km) (8)1.23.31+35.12
8Morten SelnesB-løype (3 km) (17)50.13+10.00
8Torkel IrgensA-løype (4 km) (23)58.01+11.04
8Terje OlsenA-løype (6 km) (8)1.32.02+43.43
9Anders KureA-løype (4 km) (23)58.10+11.13
9Carl B. BjørsethB-løype (3 km) (17)53.38+13.25
10Jens Viggo LimstrandB-løype (3 km) (17)54.21+14.08
10Marit Wenseth KureA-løype (4 km) (23)59.24+12.27
11Marianne EilertsenB-løype (3 km) (17)54.31+14.18
11Elisabet KongsbakkA-løype (4 km) (23)59.36+12.39
12Ståle HelliksrudB-løype (3 km) (17)54.33+14.20
12Leif Magne EggestadA-løype (4 km) (23)1.02.57+16.00
13Thor Vidar PedersenB-løype (3 km) (17)59.06+18.53
13Bjørn Are StenslandA-løype (4 km) (23)1.03.29+16.32
14Ivar AanerødA-løype (4 km) (23)1.07.50+20.53
15Dag SkoganA-løype (4 km) (23)1.10.21+23.24
16Odd-Ivar SøvikB-løype (3 km) (17)1.10.32+30.19
17Åge MohusA-løype (4 km) (23)1.14.37+27.40
18Johanna Lovise HunstadA-løype (4 km) (23)1.17.52+30.55
21Ellen ArntzenA-løype (4 km) (23)1.20.44+33.47
23Geir MoenA-løype (4 km) (23)1.38.39+51.42
Falk Andersen BuvikN-løype (1,5 km) (10)34.46
Leo Andersen BuvikN-løype (1,5 km) (10)34.27
Maja Andersen BuvikN-løype (1,5 km) (10)33.51
Fillip BybergN-løype (1,5 km) (10)42.53
Magnus Mohus FrantzenN-løype (1,5 km) (10)38.02
Eirik Bjørgo HagenN-løype (1,5 km) (10)21.06
Mari LaubybergN-løype (1,5 km) (10)43.27
Thor Vidar PedersenN-løype (1,5 km) (10)10.31
Nikolai PettersenN-løype (1,5 km) (10)20.56
Andreas WinnemN-løype (1,5 km) (10)23.08
1Anne Berit VikhalsC-løype (2 km)brutt
Steve SamuelsenA-løype (4 km) (23)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor