Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 5 - Heia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 5 - Heia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 11 juni 2019

N-løype (1,5 km)

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Falk Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering34.46
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering34.27
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering33.51
Fillip BybergBodø og Omegn IF Orientering42.53
Magnus Mohus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering38.02
Eirik Bjørgo HagenBodø og Omegn IF Orientering21.06
Mari LaubybergBodø og Omegn IF Orientering43.27
Thor Vidar PedersenBodø og Omegn IF Orientering10.31
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering20.56
Andreas WinnemBodø og Omegn IF Orientering23.08

C-løype (2 km)

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

B-løype (3 km)

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering40.13
2Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering40.17+0.04
3Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering41.36+1.23
4Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering44.45+4.32
5Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering48.03+7.50
6Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering48.04+7.51
7Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering48.17+8.04
8Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering50.13+10.00
9Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering53.38+13.25
10Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering54.21+14.08
11Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering54.31+14.18
12Ståle HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering54.33+14.20
13Thor Vidar PedersenBodø og Omegn IF Orientering59.06+18.53
14Sigrid NjållaTverlandet IL1.04.02+23.49
15Rita NjållaTverlandet IL1.05.39+25.26
16Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.10.32+30.19
17Anton GagnumTverlandet ILdiskvalifisert

A-løype (4 km)

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin HögstrandIFK Göteborg46.57
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering48.34+1.37
3Kenneth VikenTverlandet IL50.04+3.07
4Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering50.49+3.52
5Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering52.13+5.16
6Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering54.35+7.38
7Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering57.28+10.31
8Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering58.01+11.04
9Anders KureBodø og Omegn IF Orientering58.10+11.13
10Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering59.24+12.27
11Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering59.36+12.39
12Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.02.57+16.00
13Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering1.03.29+16.32
14Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering1.07.50+20.53
15Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.10.21+23.24
16Rikke NørgaardIL BUL-Tromsø1.13.48+26.51
17Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.14.37+27.40
18Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.17.52+30.55
19Jørgen NjållaTverlandet IL1.18.12+31.15
20Kornelia NjållaTverlandet IL1.18.15+31.18
21Ellen ArntzenBodø og Omegn IF Orientering1.20.44+33.47
22Per HøivaagTverlandet IL1.29.13+42.16
23Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1.38.39+51.42
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (6 km)

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering48.19
2Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.00.30+12.11
3Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1.01.30+13.11
4Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.07.26+19.07
5Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.09.09+20.50
6Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1.12.41+24.22
7Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.23.31+35.12
8Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.32.02+43.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor