Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 4 - Bestemorenga

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 4 - Bestemorenga
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 28 mai 2019

N-løype (1,5 km)

1 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Edvard Alværn EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering42.4628.30
Magne Fagermo25.5717.18
Hannah Gudbrandsen39.0626.04
Signe Utne Haukland25.5817.18
Mathea Kure HosetBodø og Omegn IF Orientering28.5619.17
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering42.0828.05
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering38.0625.24
Elisabeth Kristensen11.19.017.32.40
Filip Lau Byberg52.0834.45
Mari Lau-Byberg52.0834.45
Eva Mevik Malmquist29.5219.54
Tuva Mevik Malmquist24.5116.34
Oda MørkvedBodø og Omegn IF Orientering25.3117.00
Sivert Solheim28.4019.06
Synne Tyldum39.1626.10
Adrian Wuotila23.3715.44

C-løype (2 km)

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Helge HeitmannBodø og Omegn IF Orientering42.0417.31
2Tarald JeremiassenTverlandet IL1.03.09+21.0526.18
3Anton GagnumTverlandet ILdiskvalifisert

B-løype (3 km)

3 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering40.4712.44
2Andrea NjållaTverlandet IL41.03+0.1612.49
3Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering46.12+5.2514.26
4Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering47.29+6.4214.50
5Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering47.43+6.5614.54
6Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering47.46+6.5914.55
7Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering49.54+9.0715.35
8Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering51.54+11.0716.13
9Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering52.35+11.4816.25
10Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering52.45+11.5816.29
11Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering55.19+14.3217.17
12Stefan Wuotila1.01.09+20.2219.06
13Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.02.10+21.2319.25
14Anne Lise Øiesvold1.04.16+23.2920.05
15Trygve NjållaTverlandet IL1.30.15+49.2828.12
16Sigrid NjållaTverlandet IL1.39.40+58.5331.08
17Regula HösliBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
18Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering50.0211.22
2Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering52.14+2.1211.52
3Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering52.54+2.5212.01
4Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering54.51+4.4912.27
5Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering57.03+7.0112.57
6Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering57.32+7.3013.04
7Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering58.16+8.1413.14
8Inger Lise PettersenKorgen IL58.26+8.2413.16
9Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.00.32+10.3013.45
10Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.03.51+13.4914.30
11Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.05.16+15.1414.50
12Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.06.38+16.3615.08
13Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.07.04+17.0215.14
14Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering1.07.36+17.3415.21
15Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.09.10+19.0815.43
16Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering1.10.18+20.1615.58
17Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering1.11.18+21.1616.12
18Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1.35.44+45.4221.45

A-løype (6 km)

5 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering50.548.46
2Elin HögstrandIFK Göteborg52.38+1.449.04
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering53.00+2.069.08
4Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering58.33+7.3910.05
5Håvard BergTverlandet IL58.56+8.0210.09
6Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering59.06+8.1210.11
7Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering1.03.01+12.0710.51
8Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering1.05.17+14.2311.15
9Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.13.48+22.5412.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor