Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 3 - Høglia / Mørkved

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 3 - Høglia / Mørkved
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 21 mai 2019

N-løype (1,5 km)

1 600 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nora Arnesen Andreassen27.5317.25
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering31.1019.28
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering31.1419.31
Johan Eiterjord26.5716.50
Trygve Eiterjord23.5414.56
Magnus Mohus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering32.5620.35
Hanna Gudbrandsen38.3024.03
Eirik Bjørgo HagenBodø og Omegn IF Orientering18.2111.28
Mina Hussain24.5315.33
Elias KarlsenBodø og Omegn IF Orientering20.2612.46
Ole Kristian Klaudiussen26.0416.17
Tuva Rekkedal Martinussen30.1218.52
Vilde Rekkedal Martinussen34.3121.34
Oda MørkvedBodø og Omegn IF Orientering23.1014.28
Andrine PettersenBodø og Omegn IF Orientering32.5320.33
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering17.0810.42
Erika Leiråmo Rekkedal30.1718.55
Kornelia Leiråmo RekkedalBodø og Omegn IF Orientering34.1821.26
Julie Schjølberg20.5813.06
Charlotte Seljeseth24.1615.10
Johannes Seljeseth57.0935.43
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering14.559.19
Sivert Solheim20.1512.39
Dina Spjelkavik27.4417.20
Synne Tyldum38.1123.51
Andreas Winnem28.2817.47

C-løype (2 km)

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering25.3014.10
2Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering28.36+3.0615.53
3Svein Dundasdiskvalifisert

B-løype (3 km)

2 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering40.0315.24
2Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering43.18+3.1516.39
3Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering50.18+10.1519.20
4Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering50.43+10.4019.30
5Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering52.17+12.1420.06
6Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering52.23+12.2020.08
7Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering54.04+14.0120.47
8Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering54.39+14.3621.01
9Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering58.05+18.0222.20
10Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.01.15+21.1223.33
11Sigrid NjållaTverlandet IL1.02.41+22.3824.06
12Asbjørn PedersenIL Siso1.32.49+52.4635.41
13Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
14Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

3 500 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering33.409.37
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering38.09+4.2910.54
3Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering42.00+8.2012.00
4Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering42.43+9.0312.12
5Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering44.03+10.2312.35
6Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering44.48+11.0812.48
7Anders KureBodø og Omegn IF Orientering45.00+11.2012.51
8Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering45.46+12.0613.04
9Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering48.15+14.3513.47
10Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering49.06+15.2614.01
11Endre W NormannTverlandet IL49.10+15.3014.02
12Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering49.27+15.4714.07
13Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering50.33+16.5314.26
14Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering50.50+17.1014.31
15Per HøivaagTverlandet IL51.54+18.1414.49
16Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering52.54+19.1415.06
17Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering53.33+19.5315.18
18Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering55.46+22.0615.56
19Inger Lise PettersenKorgen IL56.21+22.4116.06
20Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering57.10+23.3016.20
21Jørgen NjållaTverlandet IL57.44+24.0416.29
22Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering57.59+24.1916.34
23Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering59.54+26.1417.06
24Erling PedersenIL Siso1.05.26+31.4618.41
25Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1.05.29+31.4918.42
26Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.09.22+35.4219.49
27Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.12.56+39.1620.50

A-løype (6 km)

5 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering49.149.28
2Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering51.51+2.379.58
3Håvard BergTverlandet IL52.08+2.5410.01
4Elin HøgstrandIFK Göteborg56.31+7.1710.52
5Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.05.31+16.1712.35
6Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering1.21.41+32.2715.42
7Arne Normann1.42.02+52.4819.37
8Andre Boquist2.04.40+1.15.2623.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor