Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 4 september 2019

D 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.528.59
2Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering30.57+12.0514.44
3Viel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering44.14+25.2221.03

D 13-14

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering39.2815.10

D 17-

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering35.538.45
2Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering39.00+3.079.30
3Maria PrestbøenÅs-NMBU Orientering39.32+3.399.38
4Ranveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering45.06+9.1311.00
5Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering46.30+10.3711.20

D 40-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL43.5014.36
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 50-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove StrandMåren OK39.0313.01
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering40.33+1.3013.31
3Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering48.40+9.3716.13
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering49.46+10.4316.35

D 60-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne KaasaDriv IL57.5519.18

H 11-12

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK20.279.44
2Benjamin BuhlerMåren OK22.36+2.0910.45
3Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL30.04+9.3714.19
4Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL31.41+11.1415.05
5Sigurd RevhaugKolbotn og Skimt OL34.01+13.3416.11
6Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering44.12+23.4521.02

H 13-14

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob A. GjedeboOppsal Orientering31.1212.00
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trym Leiknes BruvikMåren OKfullført

H 15-16

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL33.178.07
2Andreas GjetangerMåren OK44.28+11.1110.50
3Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering58.40+25.2314.18

H 17-

6 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering45.017.22
2Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering49.51+4.508.10
3Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering50.07+5.068.12
4Linus OlhansÅs-NMBU Orientering50.30+5.298.16
5Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering51.58+6.578.31
6Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL56.16+11.159.13
7Sigve BotnenBø OL1.03.26+18.2510.23
8Audun BjerknesMåren OK1.03.28+18.2710.24
9Vetle BrekmoÅs-NMBU Orientering1.10.33+25.3211.33
Nils TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 40-

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL51.0212.26
2Arild AndersenOppsal Orientering51.09+0.0712.28
3Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.03.33+12.3115.30
4Audun HvenekildeOppsal Orientering1.12.42+21.4017.43

H 50-

4 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering37.049.02
2Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL39.36+2.329.39
3Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL40.49+3.459.57
4Erlend RehnKolbotn og Skimt OL44.28+7.2410.50
5Tor LahlumKolbotn og Skimt OL47.20+10.1611.32
6Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering53.06+16.0212.57
7Olav JohannesenKolbotn og Skimt OL55.40+18.3613.34
8Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.01.08+24.0414.54
9John YtternesKolbotn og Skimt OL1.26.22+49.1821.03

H 60-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten KarlsenMåren OK36.2612.08
2Ove MartinsenHauketo IF36.58+0.3212.19
3Jon FredriksenHauketo IF38.21+1.5512.47
4Roy GjerdingOK Moss46.30+10.0415.30

H 70-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter KlavenessMåren OK35.0911.43
2Per-Erik ØstlieDriv IL39.12+4.0313.04
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL42.44+7.3514.14

D -12N

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orienteringfullført
Malin GjetangerMåren OKfullført
Helene HarstadKolbotn og Skimt OLfullført
Lea HaugÅs-NMBU Orienteringfullført
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OLfullført
Dagny SaltveitÅs-NMBU Orienteringfullført
Aira Marie SandePrivatfullført
Maja Sørsdal-MyrlidKolbotn og Skimt OLfullført

H -12N

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ludvig Berge-TukÅs-NMBU Orienteringfullført
Sigurd EikjeÅs-NMBU Orienteringfullført
Johannes GaustadÅs-NMBU Orienteringfullført
Robin HålandKolbotn og Skimt OLfullført
Vegard Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OLfullført
Heine RevhaugKolbotn og Skimt OLfullført
Sander SolbergKolbotn og Skimt OLfullført
Magnus VollsetÅs-NMBU Orienteringfullført

Åpen B

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL37.3214.26
2Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL53.38+16.0620.37
3Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL1.03.23+25.5124.22

Åpen C

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten DanielÅs-NMBU Orientering24.5611.52
2Helene RevhaugKolbotn og Skimt OL34.14+9.1816.18
3Camilla AksdalPrivat43.07+18.1120.31
4Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering1.23.07+58.1139.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor