Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AOOKs 10milatest

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AOOKs 10milatest
Arrangørorganisasjon: Akershus og Oslo
Dato: onsdag 17 april 2019

D 17-

5 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK44.107.44
2Silje Ekroll JahrenNydalens SK48.26+4.168.29
3Mariann UlvestadBækkelagets SK48.28+4.188.30
4Siri UlvestadNydalens SK50.01+5.518.46
5Ragne WiklundNydalens SK55.13+11.039.41
6Anine LomeHamar OK1.01.54+17.4410.51
Marion AebiTyrving ILdiskvalifisert
Kristine FjeldboTyrving ILdiskvalifisert
Berit Sofie WiklundNydalens SKikke startet

H 17-

7 900 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olle BoströmTyrving IL53.276.45
2Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK53.36+0.096.47
3Anders NordbergNydalens SK53.37+0.106.47
4Lukas LilandNydalens SK53.45+0.186.48
5Håvard HagaNydalens SK53.54+0.276.49
6Hans Petter MathisenFredrikstad SK55.41+2.147.02
7Karl FremstadTyrving IL55.49+2.227.03
8Ralph StreetBækkelagets SK55.53+2.267.04
9Isak JonssonNydalens SK56.15+2.487.07
10Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK57.03+3.367.13
11Ivar LundanesTyrving IL57.52+4.257.19
12Fredrik EliassonHalden SK57.53+4.267.19
13Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK58.26+4.597.23
14Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL59.05+5.387.28
15Torgeir NørbechTyrving IL1.02.55+9.287.57
16Henrik EijsinkNydalens SK1.07.27+14.008.32
17Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.09.34+16.078.48
18Torkil Eide SolstadTyrving IL1.11.30+18.039.03
19Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.17.34+24.079.49
20Torbjørn SagbergTyrving IL1.18.54+25.279.59
21Beat RothNydalens SK1.19.26+25.5910.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Gunnar A FiskumTyrving IL1.20.23+26.5610.10
Bjørn EkebergTyrving ILdiskvalifisert
Espen JakobsenTyrving ILdiskvalifisert
Elias JonssonNydalens SKdiskvalifisert
Magne JutulstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Sveinung SyversenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anders VisterNydalens SKdiskvalifisert
Dag BlandkjennKristiansand OKikke startet
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet
Vebjørn Blom-HagenFossum IFikke startet
Haakon IngvaldsenNittedal OLikke startet
Lukas PetersonTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor